Samsung Galaxy S10 - Obecná diskuzezabezpečená složka

Moderátoři: steglik, Moderátoři Samsung, steglik, Moderátoři Samsung

Odpovědět
oliver741
Nové Androidě
Příspěvky: 36
Registrován: stř 07. bře 2012 20:23:21
Typ mobilu / ROM: GALAXY S10e
Bydliště: Hronov
Kontaktovat uživatele:

zabezpečená složka

Příspěvek od oliver741 »

Zdravím všechny,
na S10e jsem si vytvořil "zabezpečenou složku" do ní dal například aplikace banky. A měl jsem za to, že tyto aplikace budou jen v této složce a tím zvýším jejich bezpečnost. Ale dál se zobrazují i v menu kde mám všechny aplikace a dost jich jde i spustit stejně jako v té zabezpečené složce.
K čemu tedy ta "zabezpečená složka" slouží nebo jak se používá?
Dík
Wanted Joker
Stálý androiďák
Příspěvky: 59
Registrován: úte 14. srp 2012 23:05:29

Re: zabezpečená složka

Příspěvek od Wanted Joker »

Z normalniho menu je odinstaluj. Take to tak mam. Zustanou jen v zabezpecene slozce.
Uživatelský avatar
tomasmedek
Robot
Příspěvky: 732
Registrován: pon 08. úno 2010 13:18:02
Typ mobilu / ROM: S10
Kontaktovat uživatele:

Re: zabezpečená složka

Příspěvek od tomasmedek »

Je to trochu matoucí, ale je to tak. Takže třeba při nákupu nového telefonu instalovat banky atd. rovnou do Zabezpečené složky. Když je nainstaluješ mimo ní, provedeš spárování s bankou atd., tak to pak v zabezpečené složce musíš dělat znovu - nelze je tam přesunout, je to úplně nová instalace.

Na druhou stranu tam můžeš mít druhý Messenger a s kým si v něm budeš psát, je jen na tobě :DD
Měl/mám: NexusOne*NexusS*HTC Desire*Tab P1000*LGO2X*SGS2*Galaxy Nexus*SGS3*Tab10.1 3G*Note10.1*XperiaP*Nexus 7*Note2*Huawei P6*Padfone2*SGS4*Note3*Nexus5*HTC ONE M8*Galaxy Mega*SGS5*Note4*Nexus 7 II*Tab S*S6*S7 Edge*Note 7*S8+*Note 8, S9+, Note9, S10+, Note 10+
misickakub
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 08. bře 2022 9:39:47

Re: zabezpečená složka

Příspěvek od misickakub »

tomasmedek píše: pon 12. srp 2019 20:19:55 Je to trochu matoucí, ale je to tak. Takže třeba při nákupu nového telefonu instalovat banky atd. rovnou do Zabezpečené složky. Když je nainstaluješ mimo ní, provedeš spárování s bankou atd., tak to pak v zabezpečené složce musíš dělat znovu - nelze je tam přesunout, je to úplně nová instalace.

Na druhou stranu tam můžeš mít druhý Messenger a s kým si v něm budeš psát, je jen na tobě :DD

A jsou potom zprávy poslané v messengeru v zabezpečené složce přístupné např. z webového prohlížeče, pokud bych si je chtěla zpětně zpřístupnit? Řeším jaké použít zabezpečení takové, abych případně o vše nepřišla... :D
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S10 - Obecná diskuze“