XIAOMI Pocophone F1 - Obecná diskuzeXiaomi Pocophone F1

Moderátoři: Mareman, Moderátoři čínských mobilů, Mareman, Moderátoři čínských mobilů

Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Xiaomi Pocophone F1

Příspěvek od Mareman »

F1 pořád mám a než vyjde něco co budu považovat za nástupce, mít ho i budu ...vyhovuje mi ;) Už dlouho používám spokojeně cRDroid na Androidu 10.
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
6810
Stálý androiďák
Příspěvky: 178
Registrován: úte 30. lis 2010 20:05:37
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE

Re: Xiaomi Pocophone F1

Příspěvek od 6810 »

Ok, mrknu na to dík ;-)
tohle se mi stalo u A10, A9 stable i týdení MIUICZ https://youtu.be/mI9YT4oEDyM
Tak přemýšlím, že zkusím něco jinýho.
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Xiaomi Pocophone F1

Příspěvek od Mareman »

To nebude androidem, ale tím že Facebook je špatný, špatná věc :D

Tady najdeš vždycky aktuální verzi CR: https://sourceforge.net/projects/crdroi ... llium/6.x/

Firmware ani Vendor není potřeba řešit, oboje už je v ROM. Takže jen ROM, Gapps, Magisk ...
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
6810
Stálý androiďák
Příspěvky: 178
Registrován: úte 30. lis 2010 20:05:37
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE

Re: Xiaomi Pocophone F1

Příspěvek od 6810 »

Nechtěl jsem už se bavit v různých vláknech, tak jsem se tě na to ptal přímo o té ROMce.
Můžeš teda prosím tě upravit první post u crDroid?

EDIT: vůbec nejde o facebook, dělá to i u jiných apk a games
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Xiaomi Pocophone F1

Příspěvek od Mareman »

Upravím postup ve vlákně k cRDroid 6.x ....
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
Uživatelský avatar
Tucnak11
Stálý androiďák
Příspěvky: 100
Registrován: pát 02. pro 2016 16:23:15
Typ mobilu / ROM: iPhone 12 Mini
Tablet: iPad Mini 5
Bydliště: Ostrava

Re: Xiaomi Pocophone F1

Příspěvek od Tucnak11 »

Vybírám mobil pro tátu a uvažuji o koupi Pocophone F1 i kvůli výkonnému CPU, vícero dobrým tendencím a údajně dobrému foťáku, to vše za slušnou cenu.

Nicméně prodávají ho jen neznámé obchody. Víte, kde by šel sehnat, případně je něco podobného v té cenové relaci? Mám dojem, že takové zajímavé modely nejsou často v nabídce známých obchodů.
Mobil: Nokia 6234 > Nokia 6303 > HTC Desire > HTC Desire X > iPhone SE > iPhone 7 Plus > iPhone 12 Mini

Tablet: Vodafone Tab Speed 6 > Huawei Mediapad M2 8” > iPad Mini 5
lokomot1
Nové Androidě
Příspěvky: 40
Registrován: čtv 08. srp 2013 13:24:26
Typ mobilu / ROM: P30
Mobil 2 / ROM: Oneplus 7t, čekám na TWRP....
Tablet: Nějaká plečka od Huaweie
Rom: Ne díky, Romky ne...

Re: Xiaomi Pocophone F1

Příspěvek od lokomot1 »

Tucnak11: jo foťák je docela dobry. Není to špatný telefon. když pominu vzhled, tak má akorát docela plechový zvuk z repracku, jinak ok. Maxshop je ověřený obchod. A proč není k dispozici u ostatních a velkých prodejců? Už se jen doprodává. V rodině jsme chytli poslední vlnu prodejů a to bylo už pár měsíců zpět.
-----------
Prosím DOTAZ:
Na POCO F1 nejsem schopný zprovoznit konkrétní Bluetooth repráky ani sluchátka. Prostě to nenalezne žádné zařízení. Zkoušel jsem všemožné "pochybné" aplikace z GP, projel asi celý net, párovat se to pokoušel tak 100x, mobil aktualizoval na nejnovější software a nic. Repro je Sony, model myslím SRS XB10(s tím jsem měl problém i jinde, ale tam to šlo lehce spárovat přes NFC, mimochodem máme ho shodou okolností 2x, nejde ani jeden). Taktéž bezdrátová sluchátka SONY(nevím model, takové ty obyčejné menší, přes uši, jedny z nejprodávanějších).

Na jiných mobilech to jde v pohodě. Na zmiňovaném POCO jde spárovat jiný mobil bez problému. Napadá někoho nějaké řešení, nebo alespoň důvod? Chybějící kodeky, nebo něco? (akorát v tom případě bych asi očekával, že si na netu bude stěžovat víc lidí. Řeší tam tak maximálně, že spárování vyhazuje chybu, nebo se to samo odpojuje, ale ne tento problém- že zařízení nelze ani nalézt). Je to pro mě taková malá záhada, kterou bych rád vyřešil, protože jsem ten mobil doporučil. Každopádně předem dík
6810
Stálý androiďák
Příspěvky: 178
Registrován: úte 30. lis 2010 20:05:37
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE

Problém s TWRP :-(

Příspěvek od 6810 »

Zdarec ve spolek,

měl jsem v F1 crDroid a chtěl jsem zkusit miui poslední verzi.
Klasika, TWRP - yes - instalace
Bohužel se něco pos***o a tel se po instalaci a naběhnutí miui po chvilce neustále restartuje do recovery.
Tak jsem stáhl instalačku z jiného odkazu, ale teď chce po mě TWRP heslo (to jsem snad úspěšně se strýčkem googlem vyřešil) ale nejde mi v sekci instalace přepnout na sd kartu a píše to u ní 0mb velikost. abych vybral instalační zip. Interní disk je smazanej a tam dát instalačku nejde :-(

TWRP mám 3.3.0.0

Díky za jakékoliv nakopnutí
6810
Stálý androiďák
Příspěvky: 178
Registrován: úte 30. lis 2010 20:05:37
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE

Re: Xiaomi Pocophone F1

Příspěvek od 6810 »

Vypadá to že jsem to nějak vyřešil. Povedlo se mi připojit tel k PC a tam jsem do prázdnýho adresáře dal zip s rom a v TWRP jsem v interním adresáři projížděl všechny složky a tam našel instalačku a povedlo se. :palec:
Odpovědět

Zpět na „XIAOMI Pocophone F1 - Obecná diskuze“