Samsung Galaxy Note 10/10+ (SM-N97**) - Obecná diskuzeSamsung galaxy Note 10

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Uživatelský avatar
aldav
Droid
Příspěvky: 1497
Registrován: pon 18. led 2010 12:10:32
Typ mobilu / ROM: Note8 - Gear Fit 2
Bydliště: Brno

Re: Samsung galaxy Note 10

Příspěvek od aldav »

Baterie slabá a 15 je moc, měl jsem ho.
Mám na prodej Note10+. Baterie ok, cena 13, v záruce, Brno

­    


Note8 - Gear Fit 2
bagr3210
Androiďák!
Příspěvky: 518
Registrován: pát 17. srp 2012 22:20:26
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB Green :-(
Mobil 2 / ROM: SGW 5Pro Šedá
Tablet: Samsung Tab S8+ Silver
Tablet 2 / ROM: Samsung Tab A7 Lite SM-T220

Re: Samsung galaxy Note 10

Příspěvek od bagr3210 »

Baterie odpovida znacce..
Zadnej Samsung nevydrzi vic nez den. A i kdyby nahodou jsi mel vecer na nem cca 60%,tak dalsi dopoledne uz neda ani nahodou. Ale az uplna bida to neni..

15k je dost,ale adekvatni,zalezi na stavu.
Myslim,ze lepsi foun,za ty penize ted neni,skoda jen,ze je starsiho vydani..i tak ale A11 na nem je a urcite par aktualizaci a zaplat jeste dostane.


­    

Uživatelský avatar
vitezslav2
Androiďák!
Příspěvky: 479
Registrován: ned 14. bře 2010 17:53:12
Mobil 2 / ROM: Apple iPhone 12 128GB
Tablet: Apple iPad 2019

Re: Samsung galaxy Note 10

Příspěvek od vitezslav2 »

Díky, jde mi o to, aby dal aspoň jeden den. Těch 15tis, je za nový u Alzy. Ještě se rozhoduji mezi Samsung Galaxy S20 Fe, cena stejná +-, tak nevím.
bagr3210
Androiďák!
Příspěvky: 518
Registrován: pát 17. srp 2012 22:20:26
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB Green :-(
Mobil 2 / ROM: SGW 5Pro Šedá
Tablet: Samsung Tab S8+ Silver
Tablet 2 / ROM: Samsung Tab A7 Lite SM-T220

Re: Samsung galaxy Note 10

Příspěvek od bagr3210 »

Vzal bych N10+ i kdyz je to 2roky stary mobil. Ale..lepsi RAM,SPEN,lepsi fotky..
Za 15tis. za novej je supr cena! Za tu cenu je na bazosi "ojetina".

Mne baterka vydrzi celej den. Rano beru z nabijecky a vecer,dle narocneho dne,mam cca 30-40% baterky..

­    

-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Samsung galaxy Note 10

Příspěvek od -Pavel- »

Pokud Galaxy S20 FE jdi do verze 5G. Snapdragon 865 je opravdu lepší jak Exynos 990 a probíhá CashBack.
bagr3210
Androiďák!
Příspěvky: 518
Registrován: pát 17. srp 2012 22:20:26
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB Green :-(
Mobil 2 / ROM: SGW 5Pro Šedá
Tablet: Samsung Tab S8+ Silver
Tablet 2 / ROM: Samsung Tab A7 Lite SM-T220

Re: Samsung galaxy Note 10

Příspěvek od bagr3210 »

U S20FE 5g je ale cenove uplne jinde.

Kdyz uz S-ko,tak S21 5G. Sice exynos,ale cena skoro stejna jak u FE-taky je cashback,ale nejnovsi typ a zatim nejdelsi podpora..

Je to jen muj nazor.

­    


Uživatelský avatar
vitezslav2
Androiďák!
Příspěvky: 479
Registrován: ned 14. bře 2010 17:53:12
Mobil 2 / ROM: Apple iPhone 12 128GB
Tablet: Apple iPad 2019

Re: Samsung galaxy Note 10

Příspěvek od vitezslav2 »

To už jsou jiné ceny...
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Samsung galaxy Note 10

Příspěvek od -Pavel- »

Jenže S21 je opravdu už malá. Také jsem jí chtěl kupovat, ale velikost a Exynos mě odradil. Je fakt, že S20 FE vyjde na něco přes 14000kč, ale má Exynos 990. FE je také poměrně nové a má již OneUI 3.1, takže podpora bude hodně podobná jako u S21.

K tématu Note 10 je celkově osekaný, jako jeho lepší brácha, pořád je to kvalitní telefon, ale pozor začal na A9, ten už dostane tak A12 možná. Takže podpora většího update bude spíše končit.

Uživatelský avatar
vitezslav2
Androiďák!
Příspěvky: 479
Registrován: ned 14. bře 2010 17:53:12
Mobil 2 / ROM: Apple iPhone 12 128GB
Tablet: Apple iPad 2019

Re: Samsung galaxy Note 10

Příspěvek od vitezslav2 »

-Pavel-: moc děkuju za informace. Rozhodl jsem se pro pro S FE 5G. O2 ho má s Valentýnskou slevou a snad bude i CashBack.
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Samsung galaxy Note 10

Příspěvek od -Pavel- »

Galaxy S20 FE 5G (SNAPDRAGON) je opravdu dobrá volba.
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Samsung galaxy Note 10

Příspěvek od Mirda86 »

Jen bych teda nebral urcite tu zakladni verzi s 6GB RAM. To je proste na dnesni dobu a za ty penize fakt malo. I kdyz jinou asi O2 ani nenabizi...
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Samsung galaxy Note 10

Příspěvek od -Pavel- »

Ono těch 6GB RAM moc nevadí, zase jsou rychlé DDR5 a rychlé úložiště jede na 3.0. Takže rychlost a velikost RAM je naprosto v pořádku. Je to asi minimum, ale pořád dostatečné, ale to je už na debatu jinam.
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Samsung galaxy Note 10

Příspěvek od Mirda86 »

Je to o osobnich preferencich ale podle me je 6GB minimum do stredni tridy. Tam bych asi FE nepocital. Verim ze nekomu to muze stacit ale pokud ma clovek vykonny SoC tak mala RAM je proste nevyuzity potencional. RAM by mela byt adekvatni. A nehlede o budoucnosti... kdyz se tu resi podpora tak hw bych resil o 100% vic.
Jinak nema Snapdragon 865 v kombinaci s 6GB RAM jen DDR4? A DDR5 az u 8GB a vic? Mam pocit ze se to pri predstaveni noveho Snapu psalo....
bagr3210
Androiďák!
Příspěvky: 518
Registrován: pát 17. srp 2012 22:20:26
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB Green :-(
Mobil 2 / ROM: SGW 5Pro Šedá
Tablet: Samsung Tab S8+ Silver
Tablet 2 / ROM: Samsung Tab A7 Lite SM-T220

Re: Samsung galaxy Note 10

Příspěvek od bagr3210 »

Mirdo plne souhlasim s Tebou,taky to tak vidim proto i tak bych bral N10+
Nicmene,tazatel uz ma asi vybrano S20FE 5G a ta ma 8GB RAM a Snapa..

­    

Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Samsung galaxy Note 10

Příspěvek od Mirda86 »

No prave i ta FE 5G se dela v 6GB i 8GB RAM. A u O2 s tou akci vidim jen 6GB. Proto to pisu.
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Samsung galaxy Note 10

Příspěvek od Jumbo78 »

Ty jo. Když na to tak koukám, tak si připadám jak Alenka v říši divů...
6GB minimum RAM? Na kancelářském notebooku mám 4 GB a stačí :)
Nemyslím to zle, ale 2 roky zpátky se nám o tom v mobilu defacto ani nezdálo...
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
bagr3210
Androiďák!
Příspěvky: 518
Registrován: pát 17. srp 2012 22:20:26
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB Green :-(
Mobil 2 / ROM: SGW 5Pro Šedá
Tablet: Samsung Tab S8+ Silver
Tablet 2 / ROM: Samsung Tab A7 Lite SM-T220

Re: Samsung galaxy Note 10

Příspěvek od bagr3210 »

Jumbo to je pravda..i ty CPU zni v popisu lepe,jak u Intelu :-)
4GB v PC s XPčkama nemusí byt az tak malo ;-) :-D


­    

Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Samsung galaxy Note 10

Příspěvek od Mirda86 »

No ja treba ani ntb uz nepouzivam. Misto toho tablet. A na nem mam 4GB a uz pocituju nedostatek. A to mu teda nijak zvlast zabrat nedavam... jen konzumace beznyho obsahu :) Android nam taky posledni dobou pekne bobtna :)
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Samsung galaxy Note 10

Příspěvek od -Pavel- »

Nemá. Verze se Snapdragonem a 6GB RAM má na 100% LPDDR5, mám jí u sebe. Používám pořád S9+ a těch 6GB stačí i tam, takže normální uživatel to naprosto v pohodě přehlédne. Sestra má Galaxy S20 FE 6GB/128GB se Snapdragonem a věř, že v porovnání s mou verzí v ničem nezaostává. Nesmíš brát pouze jednu HW část, musíš brát HW jako celek. Snapdragon 865/Adreno 650 6GB/128GB je naprosto adekvátní HW i pro náročné uživatele. To mi nikdo nevymluví. Používání je opravdu individuální činnost, ale tento HW za solidní peníz je výhra.

Note 10 nebrat. Velký update bude možná poesldní a je to už přeci jen obstarožní HW.

bagr3210: tak s kým tedy souhlasíš? :clap:
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Samsung galaxy Note 10

Příspěvek od Mirda86 »

Prave to beru jako celek hw. Asi jako mit Ferrari a v nem ctyrstupnovou prevodovku v manualu (nadsazka) :) Ale v pohode Pavle. Beru tvuj nazor. Ale muj je proste opacny a podle me je za ty penize 6GB malo a pro narocne uzivani to urcite neni :) Netreba se dohadovat. Neshodnem se. Treba bude nakonec spokojenej... a treba ne.
bagr3210
Androiďák!
Příspěvky: 518
Registrován: pát 17. srp 2012 22:20:26
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB Green :-(
Mobil 2 / ROM: SGW 5Pro Šedá
Tablet: Samsung Tab S8+ Silver
Tablet 2 / ROM: Samsung Tab A7 Lite SM-T220

Re: Samsung galaxy Note 10

Příspěvek od bagr3210 »

Pavle,ano souhlasim s tim.. Radsi budu mit starsi RAM s 12GB,nez novejsi s 6GB. Dle recenzi jsou fotky stejne horsi,baterka taky nic-moc a ty zada na nem.. :facepalm: Ale Tvoje rozhodnuti Ti neberu.
Je to jak pise Mirdo,porovnat Fabii 2 v RS-u a Fabii 3 s litrakem.
Nic-mene,souhlsim i s Tebou a pisu to vyse.Ze pokud jde o podporu,update,tak samozrejme je lepsi volit FE-cko. Ale tvrdit,ze N10+ je obstarozni HW neni na miste. Tak mozna S7,N8a nize. Znam dost lidi,co maj S7e,N8 a plne jim vykon dostacuje. Sice uz bez velkych updatu,ale staci jim.
Kazdy musi sam vedet,kolik je ochoten do toho vlozit a co mu bude stacit.. Kupovat ted,tak stejne volim N10+,nebo mozna bych se a to jen kvuli updatu a podpore nechal ukecat na S21.
Dle mne,Samsung uz delsi dobu nedela revoluci,posledna skoncila nekde u S7..
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Samsung galaxy Note 10

Příspěvek od -Pavel- »

bagr3210: za prvé, nevíš s kým souhlasit, když si reagoval na 6GB RAM jako málo i 6GB jako v pohodě. Takže si to ujasni. Jen to upřesním, vlastním Galaxy S20 FE 5G 8GB/256GB, sestra má verzi 6GB/128GB a žádný rozdíl v používání, spoustu spuštěných aplikací a nic nepozoruji ve výkonu. Další věc, máš sice 12GB RAM, ale RAM se má používat a ne se chlubit její velikostí, ať se to líbí komu chce, já říkám, že 6GB je v pohodě na plnohodnotné používání. Další věc, kupovat v dnešní době Note 10+ je nesmysl. Radši budu mít jako celek HW roku 2020/2021, než obstarožní kus, který začínal s androidem 9 a má cenu jen díky peru. Pokud využíváš pero, nemáš jinou možnost, ale obhajovat zakoupení telefonu, který je několik let na trhu, není fér, ale chápu že máš radost a užívej si ho, ale dnes ho vnucovat lidem, není opět fér, pokud nepotřebují pero. Je to pouze o preferencích, Galaxy S20 FE 5G jsou velice oblíbené a prodávané telefony a mají novější HW, než Note 10, ale tvůj názor ti neberu, ani tvou obhajobu. Já beru telefon jako komplexní zařízení a jestli je pro někoho Snapdragon 865/Adreno 540, 6GB RAM, FHD 120Hz a celkově zabaleno do hezké krabičky a fungující málo, tak není upřímný. Ještě před pár dny, jsem se vzdal S10+, která fotila dobře, ale FE je na tom opravdu ještě lépe, než Note 10, ale to z jednoho telefonu nezjistíš. Znáš spoustu lidí co fungují na S7/S8 a fungují, proč by nefungovali i když jedou na 4/6GB RAM, zase trochu pokulháváš v tom co píšeš. Podívej se na recenze, podívej se na Youtube a vyslechni lidi co reálně telefon používají a pak něco komentuj, když máš pouze zkušenost s jedním a ve své době luxusním telefonem Note 10, to bezesporu.

Mirda86: ne, nebereš telefon jako celek, protože prosazuješ pouze jednu věc, které tě rozhodně nezpomalí v tvé práci. Komplexně je to jeden z nejvýkonnějších telefonů na trhu, které ho čeká velmi dlouhá podpora. Co je nadměrné využívání, že ti nestačí 6GB RAM. Mirdo86, měl jsem tě za někoho, kdo ví o čem píše, ale teď mi pleteš hlavu. Co používáš jiného, než ostatní co jen nevolají a nepíšou a nejsou jen na sociálních sítích? Já mám v telefonu pořád spuštěné aplikace, pracuji s Officem, upravuji fotografie a spoustu dalších aktivit a co teprve sestra, plno balastu a nic jí nelimituje. co ty děláš tak moc jiného a výkonného, než ostatní, že ti 6GB nestačí. Souhlasím s tebou v jednom a to v tom, že někoho může 6GB bolet při ceně telefon, ale rozhodně ho to nemůže limitovat v práci.

Další debata je opravdu zbytečná a já jí ze své strany uzavírám, vitezslav2 se rozhodl, rozhodl se správně a pojal myšlenku, že v dnešní době Note 10 opravdu ne a o to šlo.
Naposledy upravil(a) -Pavel- dne ned 14. úno 2021 14:44:32, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Samsung galaxy Note 10

Příspěvek od Mirda86 »

Ja vim o cem pisu a hlavne pisu ze sve zkusenonosti. Ne z tvoji a neresim jak ty pouzivas telefon. Za me je to malo (s ohledem i na tu cenu a budoucnost) a tvoje zkusenost muj nazor nezmeni. Stejne jako pro tebe je dulezita nova verze androidu (pripadne dalsi podpora) tak pro nekoho ne a je pro nej dulezitejsi lepsi hw. Doufam ze ted uz to chapes. Jinak dalsi debata na tohle tema nema smysl. Sou to subjektivni veci. Kazdej ma jine priority.
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Samsung galaxy Note 10

Příspěvek od -Pavel- »

Já vím také o čem píšu a píšu ze své zkušenosti, to mi věř, ale pořád nejsi schopen argumentovat tím, co děláš jiného a tak strašně náročného, že ti nestačí 6GB RAM. Nemáš žádné argumenty, jen to, že je pro tebe 6GB málo. To, že by jsi nekoupil v dnešní době 6GB RAM je jiná věc, ale argumentovat tím, že 6GB RAM je málo na práci... :facepalm:

Necháme to být, asi píšem o podobných věcech, jen se špatně chápeme, je neděle, tak hezkou něděli.
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Samsung galaxy Note 10

Příspěvek od Mirda86 »

Ale ja ti verim ze pises ze sve zkusenosti a ze tobe to staci. To sem psal uz driv. Nevim proc volis tak utocnej ton ale to je tvuj boj. Sam si argumenty zadne nedal a taky nevime jak telefon pouzivas. Tak proc mi pokladas otazky typu "co pouzivas tak strasne navic". Jak to mam asi vedet. To cos napsal je tak obecne ze na ti muze stacit 4GB nebo 12GB. Muzem se tu tocit porad dokola o subjektivnich vecech jako komu kolik staci RAM. Ale pokud jde ciste o fakta tak 6GB je proste v teto cenovce podprumer a zminuje to prakticky kazda recenze (kdyz uz ty recenze tady zminujes). Takze asi tak...
Tobe taky hezkou nedeli a zbytecne se nerozciluj. Vzdyt o nic nejde.




-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Samsung galaxy Note 10

Příspěvek od -Pavel- »

To nemá cenu... :lol:
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Samsung galaxy Note 10

Příspěvek od Mirda86 »

Ja to neobhajuji nebo se mi to nedari obhajit? Nejak ses do toho zamotal. Pouzivam 99% casu chrome, messenger, tapatalk, whatsapp, poznamky, gmail. Tyhle veci mi u 4GB zarizeni nezvlada RAMka drzet v pameti nejak zvlast dlouho a pri prepinani mi to znovunacita. U 6GB to je tak tak. Kdyz pak pridam apky ktery pouzivam treba 2-3x denne tak uz mi to nejaky z tech vypsanych rusi a nedrzi v pameti. Ja doufam ze vis jak ma fungovat multitasking. To opravdu neznamena ze ti funguje fotoshop ale to ze kdyz si ten fotoshop po pul dne spustis tak se ti nezapina od znova (jen priklad). A takto to mas se vsim. A to ti dela rychlost telefonu a jeho plynulost. V neposledni rade na spotrebu baterie. A nejen SoC nebo rychlost pameti. Takze ted sem byl konkretni a muzes byt spokojen.

Edit: Jako mazat prispevky fakt nemusis. Ja uz to mazat nebudu. A cenu to opravdu nema ;)


-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Samsung galaxy Note 10

Příspěvek od -Pavel- »

Nechtěl jsem to mazat, chtěl jsem udělat smír, teď už jen utočíš a 4GB RAM sem motáš proč? Já se do ničeho nezamotal, ty jsi nebyl celou dobu schopen argumentovat proč je ti 6GB RAM a nakonec s tebe nevypadne nic jiného, než že se nelišíš od jiných uživatelů, kterým 6GB stačí. Najednou ti dostačuje a mě je to jasné. Nedělám věci jinak a ty je neděláš jinak než většina uživatelů s telefonem co ti HW/SW nabízí, než ty a limitaci 6GB jsem nikdy nepoznal. Ne nejsi opravdu jiný v užívání telefonu než ostatní co vědí na co co je a 6GB není limit pro takovou práci, ale budeš si psát svoje a já svoje, pojď to ukončit.

Jen se vyjádřím naposledy k tématu a to je to, že nákup Note 10 bych dnes hodně zvážil a pokud nepotřebuji pero, tak bych ho dnes vyloučil.
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Samsung galaxy Note 10

Příspěvek od Mirda86 »

Tech 4GB sem tam dal protoze pouzivam zarizeni se 4GB RAM, pak s 8GB a predtim prave s 6GB.Co na tom nechapes? Chtel si priklady tak sem ti dal vic a konkretnich.

Sorry ale jestli si z toho pochopil ze sem uzivatel kteremu tech 6GB staci... tak si to pochopil proste spatne. Popsal sem to dostatecne a za svym nazorem si stojim. Nejsem clovek co by se rad omezoval a proto chci za sve penize radsi vic nez min. Ne fakt... s tebou je to marny. Jedes si porad to svoje :) Kasli na to a uzivej si nedeli ;)
Naposledy upravil(a) Mirda86 dne ned 14. úno 2021 16:07:24, celkem upraveno 1 x.
bagr3210
Androiďák!
Příspěvky: 518
Registrován: pát 17. srp 2012 22:20:26
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB Green :-(
Mobil 2 / ROM: SGW 5Pro Šedá
Tablet: Samsung Tab S8+ Silver
Tablet 2 / ROM: Samsung Tab A7 Lite SM-T220

Re: Samsung galaxy Note 10

Příspěvek od bagr3210 »

Kluci,kaslete na to..
Tazatel si vybral..verim,ze bude spokojen a verim,ze to bylo hlavne kvuli cene,protoze u O2 je to FEcko o skoro 7000 levneji a tudiz ta cena uz i dava smysl..

­    

Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note 10/10+ (SM-N97**) - Obecná diskuze“