Samsung Galaxy Note 10/10+ (SM-N97**) - Obecná diskuzeRýchle vybíjanie Note 10

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
marty22
Stálý androiďák
Příspěvky: 117
Registrován: pát 07. kvě 2010 17:33:02
Typ mobilu / ROM: Samsung Note 10

Rýchle vybíjanie Note 10

Příspěvek od marty22 »

Kúpil som teraz Note 10 (nie plus) a som pomerne prekvapený ako málo vydrží baterka. Chcel by som sa spýtať, či aj vy s tým rovnaké skúsenosti a je to teda normálne, alebo mám ísť reklamovať telefón.

Dnes ráno som nabil telefón na 100%, odpojil z nabíjačky a kým som došiel dole po schodoch 4 poschodia tak kuknem na telefón a už je len 97%
Potom som vykonal jeden 3 minútový hovor cez handsfree v aute a napísal asi 10 whatsapp správ (podľa aplikácie AccuBattery som mal zapnutý displej dohromady 15 minút) a po 53 minútach od odpojenia nabíjačky som mal 93%.
Teraz po 2,5 hodiny od vytiahnutia z nabíjačky mám 80 % (displej podľa aplikácie bol zapnutý dohromady 47 minút a samozrejme žiadne náročné aplikácie, len FB, Chrome a Twitter).

Zdá sa mi, že to ide trochu rýchlo dole. Predstým som mal Huawei Mate 10 Pro (ten mal síce väčšiu baterku) ale väčšinou som ráno nabíjal na 90% a pri rovnakom používaní som mal cca ešte 70 baterky okolo 1 popoludní.

Samozrejme mám dáta zapnuté, doma a v práci na WIFI. AOD mám nastavený že musím klepnúť aby sa rozsvietil a aj detekciu OK google mám vypnutú.

Tak sa chcem spýtať, či je to normálne alebo nie. diky moc
jrk
Androiďák!
Příspěvky: 368
Registrován: úte 20. říj 2015 16:03:40
Typ mobilu / ROM: Vodafone smart prime 6

Re: Rýchle vybíjanie Note 10

Příspěvek od jrk »

Nevybiji ti baterii hlavne appka accu battery? Jinak FB je take zrout, pouzivam FB lite.
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Rýchle vybíjanie Note 10

Příspěvek od Mirda86 »

Podobny hodnoty sem mel na S10 ktera by mela mit podobnou vydrz. Jeden z mala duvodu proc sla pryc z domu. S Huaweiem nejde vydrz vubec srovnavat. Ani pri stejne velkych baterkach natoz naopak.
marty22
Stálý androiďák
Příspěvky: 117
Registrován: pát 07. kvě 2010 17:33:02
Typ mobilu / ROM: Samsung Note 10

Re: Rýchle vybíjanie Note 10

Příspěvek od marty22 »

FB mám nastavený aby šiel do spánku ak ho nepoužívam a AccuBattery som nainštaloval len včera lebo telefón mám už týždeň a zdá sa mi že sa rýchlo vybíja tak som chcel podrobenejšie štatistiky. tak to si nemyslím že je to tým
Uživatelský avatar
Deathman
Androiďák!
Příspěvky: 432
Registrován: čtv 21. říj 2010 21:39:42
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Bydliště: Praha

Re: Rýchle vybíjanie Note 10

Příspěvek od Deathman »

Baterie se uci zpusoby pouzivani, tak za 14dni si to sedne a vydrz se zvysi. Navic Samsung ma trochu jiny ukazatel baterie nez ostatni vyrobci. Prvni procenta leti dolu velmi rychle, ale cca od 93% uz se ubytek zpomali. Na rozdil treba od Applu, kdy ukazuje strasne dlouho 100% a pak to leti dole velmi rychle. Je to videt i treba na videich na YouTube v testech vydrze..
marty22
Stálý androiďák
Příspěvky: 117
Registrován: pát 07. kvě 2010 17:33:02
Typ mobilu / ROM: Samsung Note 10

Re: Rýchle vybíjanie Note 10

Příspěvek od marty22 »

No možno budeš mať pravdu.. naozaj mám pocit že sa to dnes trochu zlepšilo.. teraz mám SoT niečo vyše dvoch hodín a 50% baterky..tak dám tomu ešte pár dní. diky
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Rýchle vybíjanie Note 10

Příspěvek od LivArt »

Taky jsem měl, wipe cache po posledním updatu a dávám >3h na 50% baterie.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Rýchle vybíjanie Note 10

Příspěvek od LivArt »

Wipe cache pomohlo na několik dnů a jsem tam, kde jsem byl.
Jako další věc jsem zkusil vypnout možnost "Měnit nastavení systému" v informacích o aplikace Google Play services.

BTW já tohle řešil minimálně u dalších 2 zařízení, které jsem používal, IMHO je to nějak vázaný na účet a není to chyba telefonu jako takového.
Uživatelský avatar
Libb
Moderátor
Příspěvky: 1413
Registrován: pon 01. lis 2010 7:04:15
Typ mobilu / ROM: Samsung S10+ 512GB
Tablet: Huawei MediaPad M5
Tablet 2 / ROM: Samsung Active 2 44mm
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Rýchle vybíjanie Note 10

Příspěvek od Libb »

To je klidně možné. Já měl něco podobného kdysi s hodinkami s Android Wear (Sony SW3). Začaly se hrozně vybíjet, ale na netu jsem o tom zmínku nenašel. Myslel jsem, že je v háji baterka, ale pak to samo přestalo.
Už se moc nepamatuju, ale mám zafixované, že za to mohly právě ty služby Google.
Samsung Galaxy S22 Ultra 5G Black 512GB | Buds | Buds Pro
Obrázek Ticwatch Pro3 GPS black | Obrázek MediaPad M5 + 400GB μSD
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note 10/10+ (SM-N97**) - Obecná diskuze“