Samsung Galaxy Note 10/10+ (SM-N97**) - Obecná diskuzeOdosielanie videí cez messenger

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
pepo30
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 15. pro 2010 16:50:18
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+

Odosielanie videí cez messenger

Příspěvek od pepo30 »

Zdravím vospolok.
Mám dotaz či sa už niekto stretol s podobným problemom. Od určitého momentu asi mesiac dozadu mi začalo blbnúť odosielanie videí cez messenger a to tým spôsobom, že videá mi síce odošle, ale celé sú zatmavené tj ako keby som video točil s tmavou folio na fotoaparáte... Sm tam sa stane, že video odošle korektne, ale 98% videí odíde takto.. V náhľade ho aj ukazuje normálne, ale ako áhle to spustím, či už ja alebo prijímateľ ja takto zatmavené...
A čo je azaujímavé, rovnako tak mi začal blbnúť aj Whatsup, tam ale naopak video prejde tak, ako by som mal na fotáku prekrytie milečnou bielou foliou... A keď odošlem to isté video cez messenger, je zatmavené a keď cez whatsup tak je zabielené a hned na to sa zmení aj odoslané video v messengeri na zabielené tak isto ako je vo whatsup akoby to bolo nejak prepojené...
Už som to skúšal odinštalovať, odhlasiť sa reštartovať mobil viackrát a nič nepomohlo. Nechce sa mi kvôli tomu resetovať celý mobil ...
Videá v mobile mám uplne normálne krásne natočené bez problemov... Google mi nič podobne nenašlo...
Ešte doplním, že okrem týchto dvoch soc sietá používam /aj ked len nudzovo/ Instagram a ten je jedniny, cez ktorý mi doláže video odoslať normálne...
katedoyle12
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 11. kvě 2022 4:45:33

Re: Odosielanie videí cez messenger

Příspěvek od katedoyle12 »

When I send videos and photos via messenger, the quality of the photo or video is reduced. Is there any way to improve it? Because I often send photos to clients who need high quality photos. wordle game
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note 10/10+ (SM-N97**) - Obecná diskuze“