Samsung Galaxy WatchOdpojovani Watch Active 2

Moderátor: Libb

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
MarVer82
Nové Androidě
Reputace: 0

Odpojovani Watch Active 2

Příspěvek od MarVer82 » pon 06. led 2020 14:45:40

Ahoj,

Vi nekdo poradit jak vyzat na neustale odpojovani hodinek ldyz jdu do druhe lancelare a telefon necham na stole? Je to cca tech 10 metru dosahu bluetooth.
Respektive aby se hodinky zpatky sami sparovali?
Co jsem vycetl, tak upozorneni by melo chodit dal pres wifi, kterou mame v praci slabsi a obcas vypadava.
Pripojene jsou na Huawei P30 PRO...
Jde s tim neco udelat, nejal mastavit nebo neco? Klidne koupit Samsunga?

Dok moc.

Papooch
Androiďák!
Reputace: 33
Typ mobilu / ROM: Samsung A51

Re: Odpojovani Watch Active 2

Příspěvek od Papooch » pon 06. led 2020 17:22:18

Mám telefon od Samsungu a moje Galaxy Watch se mi taky odpojují při kratší vzdálenosti od mobilu, než bych byl rád. Jak se vrátím, tak se samy připojí, sice po delší době, než bych byl rád, ale připojí se :D Co se týče upozornění přes wifi, to sice všude píšou, nicméně se mi ještě nestalo, že by mi to fungovalo. Přes wifi funguje pouze Find my phone (většinou).
Na poděkování slouží palec u příspěvku

Autor tohoto vlákna
MarVer82
Nové Androidě
Reputace: 0

Příspěvek od MarVer82 » pon 06. led 2020 22:23:22

Hmm, to mas dobre, ze se ti aspon pripoji, ale me vubec. Zeby to bylo Huaweiem...?
Nekde jsem vystrachal, ze se Samsungem by to po prihlaseni na Samsumg account nebo kam, melo jit i pres data. Nemas to vyzkousene? Nebo jestli je pro to potreba esim...
K cemu pak ty hodinky jsou??????

Papooch
Androiďák!
Reputace: 33
Typ mobilu / ROM: Samsung A51

Příspěvek od Papooch » úte 07. led 2020 14:20:54

Pokud nemáš variantu hodinek s eSIM (já nemám), tak to přes data nepůjde, neb ani nemají gsm anténu. Nicméně mělo by to fungovat stejným způsobem jako přes wifi - ale jak říkám, nefunguje to ani u mě a nedokázal jsem to vyřešit, tak jsem se s tím smířil. Po připojení se data ze samsung health nakonec do mobilu přenesou. Dokázal jsi hodinky na wifi vůbec připojit?
Další věc, nedíval ses, jestli ti tu aplikaci galaxy wear nezabíjí nějaký šetřič baterie? Budeš ji muset přidat do výjimek.
Kamarád má tytéž hodinky a telefon od LG a problém s připojováním nazpět nemá.
Na poděkování slouží palec u příspěvku

Marcusov
Stálý androiďák
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: Huawei P10
Tablet: Samsung Gear S3 Frontier

Příspěvek od Marcusov » čtv 23. led 2020 14:54:00

je to tak, mám taky P30 a ten si kvůli šetření baterie sám zavírá aplikace, takže je třeba u apky co se stará o spojení přidat výjimku nezavírat. já mám geary S3 a apka se mi jmenuje Gear S plugin. jinak se to dá řešit apkou tzv. Triger, co se stará o připojení Bluetooth a další procesy a tam nastavit, že pokud jsou hodinky odpojené, má je zkusit připojit. to jsem psal už někdy před dvěma lety v tématu gear s3.
popisoval jsem to tady viewtopic.php?f=1585&t=77830&p=1158999#p1158999

sinco
Droid
Reputace: 29
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sinco » pát 31. led 2020 19:48:35

Mám sice fitbit ale odpojovanim hodinek od SGS9 taky řeším. Mám nainstalován macrodroid a tak jsem si udělal dvě makra, jednoduchá záležitost, jedno při odpojení hodinek od telefonu a k tomu zvuk a připojení hodinek a jiný zvuk. Občas nedorazí nějaká notifikace, info o přicházejícím hovoru a mě zajímá proč. hodinky jsem odložil na stůl. Tím makrem jsem zjistil že hodinky drží spojení tak 4 minuty a pak se na 3 vteřiny odpojí a zase připojí. Tak to dělají furt. Když jsem se s telefonem vzdálil ozval se zvuk odpojení, počkal jsem půl minuty a po přiblížení na asi 5 metru k hodinkám se ozval zvuk připojení. Tím se dá ověřit spolehlivost spojení hodinek s telefonem když jsou hodinky nabité a třeba s baterii 40 procent.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G

Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Watch“