Samsung Galaxy WatchSamsung Galaxy Watch nejde připojit k Wearable

Moderátor: Libb

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
MMMMM
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC

Samsung Galaxy Watch nejde připojit k Wearable

Příspěvek od MMMMM » stř 07. říj 2020 8:24:43

Musel jsem přejít na chvíli na jiný telefon a nějak se mi nedaří spárovat telefon s hodinkami.
Když nainstaluji Galaxy Weareable, jednak tam není možnost vybrat Galaxy Watch 46, takže musím kliknout na hledat nedaleké zařízení. Poté vše povolím. Na hodinách je žlutý nápis jdeme. Kdyý najde hodinky, chce wearaable instalovat galaxy watch plugin, tak to udělám. Po instalaci, chce wearable znovu začít, tak najde hodinky pod názvem Galaxy Watch (1AB6), znovu mě to vyzve instalovat Samsung Accessory Service z Google Play, tak to udělám. Vrátím se zpet do Wearable a na telefonu se mi objeví pouze Dokončování párování a toť vše. Na hodinkách je nápis: Zkontrolujte tel.a dokončete nastavení. V BT jsou hodinky spárované. Co s tím mám dál dělat?
Přílohy
sam01.jpg
sam01.jpg (124.3 KiB) Zobrazeno 3123 x
sam.jpg
sam.jpg (111.56 KiB) Zobrazeno 3123 x

danix
Nové Androidě

Re: Samsung Galaxy Watch nejde připojit k Wearable

Příspěvek od danix » úte 13. říj 2020 15:49:51

Dej hodinky do továrního nastavení.

Autor tohoto vlákna
MMMMM
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC

Re: Samsung Galaxy Watch nejde připojit k Wearable

Příspěvek od MMMMM » stř 14. říj 2020 5:23:22

Nic takového nepomohlo, to jsem provedl asi 10x. Pomohlo mi až to, že jsem si z uloz.to stáhl Galaxy Wearable Samsung Gear v2.2.24.19031361. Asi je to nějaká starší verze, kde je v menu ještě Samsung Galaxy Watch, takže jsem ho přímo vybral a šlo to. V té verzi z Google Play už v seznamu Samsung Galaxy Watch není, tak nevím, proč to takhle je.

Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Watch“