Samsung Galaxy WatchGalaxy Watch 4 a Galaxy Watch 5

Moderátoři: Libb, Libb

Odpovědět

Jak dlouho vám vydrží hodinky Galaxy Watch4 na jedno nabití?

do 14 hodin
1
2%
1 den
8
20%
1,5 dne
17
41%
2 dny
13
32%
více jak 2 dny
2
5%
 
Celkem hlasů: 41

Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1809
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od Supík »

Ok tohle je nějaký základ, ještě bych poladil jas. Tohle je děsně vyžhavený. Jas si nalaď tak, aby jsi to stále přečetl na první dobrou, ale ne víc.
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
RenikSK
Stálý androiďák
Příspěvky: 118
Registrován: úte 28. čer 2016 20:25:40
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od RenikSK »

jas mam na automat. len premyslam, ze facer odinstalujem a nahodim si nejaky pekny cifernik priamo z google play. Facer zrejme ozaj zerie bateriu podstatne viac ako ine ciferniky..
Samsung Galaxy S22 Ultra | Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm | Samsung Galaxy Buds Live
Uživatelský avatar
Nagano80
Robot
Příspěvky: 877
Registrován: pon 21. led 2013 11:37:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm LTE
Rom: original
Bydliště: Děčín, Rokytnice v O/h
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od Nagano80 »

Tak dnes nabijeni po 2dnech 18hodinach s 9%
doctortom
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: čtv 25. úno 2016 20:26:10
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od doctortom »

Tak posledni aktualize a vydrz baterie 11 hodin a hotovo, nasl3dne z 15% na 7% asi pul hodiny
Jdunzkusit factory reset, ale jsou to *****, nejdriv pustej do prodeje hodinky, ktery nejsou hotovy a pak to furt zaplatujou a jen se to sere. Asi jsem mel koupit garminy
Uživatelský avatar
satelit1
Nové Androidě
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 02. zář 2021 10:50:26

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od satelit1 »

Já mám opačnou zkušenost. Co aktualizace to delší vydrž na nabití. Teď aktuálně v pohodě 2 až 2,3 dne.
martinno
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: pon 29. lis 2021 17:32:32
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Z Flip 4 512GB + Galaxy Watch 4 44
Tablet: Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 512GB
Tablet 2 / ROM: Samsung Galaxy Tab A7 Lite

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od martinno »

Hodinky mam necele 2 tyzdne, takze u mna prebehol iba 1 update, cca 490MB aktualizacia tusim. Z recenzii som ocakaval podstatne horsiu vydrz, po druhom nabijani mi vydrzali nieco vyse 3 dni (kazdy den 30 minutovy beh + "krokovanie" do/z prace a notifikacie).
Screenshot_20211126-080940_Galaxy Watch4 Plugin.jpg
Screenshot_20211126-080940_Galaxy Watch4 Plugin.jpg (294.33 KiB) Zobrazeno 9058 x
doctortom
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: čtv 25. úno 2016 20:26:10
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od doctortom »

Tak vypnuti displeje to hodne natahne. Ja mam AOD a notifikace a bezne nabijim vecer a mam kolem 50%, ale po aktualizacich katastrofa. Ted jsem udelal facory reset, tak jsem zvedav
BLAZ
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: sob 13. črc 2013 7:23:57
Typ mobilu / ROM: SG 9+

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od BLAZ »

V průběhu noci při monitorování spánku seknou. Utnou monitoring a začne ždímání baterie. Normálně si brala během noci 8-10 %, když se seknou tak kolem 25 %. Dám je na nabíječku a místo nabíjení začne klesat stav baterie. Po restartu se zmátoří. Dělalo to již před velkou aktualizací, reset do továrního nastavení jsem dělal. Varianta Classic bez LTE. Nemáte někdo podobný problém? Začínají mě ....., asi je hodím na reklamaci a vážně uvažuju, že se vrátím k Watch 3 nebo od Samsungu úplně pryč
RenikSK
Stálý androiďák
Příspěvky: 118
Registrován: úte 28. čer 2016 20:25:40
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od RenikSK »

Tak po par dnoch pouzivania to nakoniec nie je az tak hrozne. Hodinky nabijam kazdy vecer pri cca 50%. Schvalne som nechal hodinky bez nabijania dlhsie, vysledok v prilohe
Screenshot_20211128-131239_Galaxy Watch4 Plugin.jpg
Screenshot_20211128-131239_Galaxy Watch4 Plugin.jpg (223.13 KiB) Zobrazeno 8888 x
Samsung Galaxy S22 Ultra | Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm | Samsung Galaxy Buds Live
tramin
Androiďák!
Příspěvky: 435
Registrován: sob 20. říj 2012 10:17:08
Typ mobilu / ROM: HONOR 7-stock ROM
Mobil 2 / ROM: Xiaomi MI A2 LITE

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od tramin »

Zdravím,
koupil jsem hodinky manželce a mám pár dotazů.
Když dostane zprávu s WhatsApp, tak normálně telefon zavrčí a zpráva se objeví na disleji. Když ale dojde sms, tak hodinky jenom zavrčí, ale telefon se nerozsvítí.
V noci jí zase telefon občas zavrčí, ale neví proč. Má přitom vypnuté všechny "vychytávky" typu monitoring spánku, měření tlaku atd.
Byl taky problém s přidáním karet do Google pay (nemožnost ověření účtu??), což se vyřešilo přidáním jiného účtu podle zkušenosti někoho z webu.
Ještě by mě zajímalo, jaký význam má zapnutá wifi. Jestli je používána jenom na stahování aktualizací, nebo i na něco jiného. A jaký vliv má zapnutá wifi na baterku. Dík
Uživatelský avatar
RKSoftware
Robot
Příspěvky: 1201
Registrován: ned 05. úno 2012 15:09:09
Typ mobilu / ROM: Galaxy S21 FE
Rom: Stock 12

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od RKSoftware »

Ahoj, zkusim aspon z casti odpovedet, kolegove jiste zbytek doplni :)

- co se tyce notifikaci na hodinkach/v telefonu, tak tohle cele ma nastarost nastaveni v (telefonu) aplikaci galaxy wearable -> nastaveni hodinek -> oznameni -> zobrazit oznameni v telefonu na hodinkach a pridruzena nastaveni oklo. Chce to si s tim trochu pohrat a doladit k obrazu svemu
- v noci tve pani obcas telefon zavrci - to bude mit souvislost s predchozim nastavenim a tim, ze nema dostatecne hodinky utazene na ruce, ony pak trochu sklouznou k zapesti, hodinky nenameri korektne tep a vyhodnoti to jako, ze nejsou nasazeny na ruce a proto zacne vibrovat telefon namisto hodinek... (da se resit rezimem nerusit, aby to nevibrovalo vubec ;) )
- pridani karty - me to slo uplne v pohode, postupoval jsem uplne stejne jako to maji chlapci z mobilenet.cz v jednom videu na YT
- s tou wifi nevim, prijde mi, ze diky tomu maji lepsi dosah pro prenos notifikaci. Kdyz jsem doma, tak Watch4 mi funguji i pred barakem, kde chytam wifi. Predchozi hodnky (honor magic watch 2) uz prskaly, ze jsem pryc od telefonu jen co jsem vylezl ven ze dveri...
Galaxy S21 FE
ROM: Stock 12
Kernel: Stock
tramin
Androiďák!
Příspěvky: 435
Registrován: sob 20. říj 2012 10:17:08
Typ mobilu / ROM: HONOR 7-stock ROM
Mobil 2 / ROM: Xiaomi MI A2 LITE

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od tramin »

Dík za pomoc,

co se týče notifikací sms, má žena jako hlavní aplikaci v telefonu nastavenou Textru. A to je asi ten problém, protože i když ji má v galaxy wearable povolenou, tak to pořád píše, že musí používat Samsung messages (telefon Samsung A51). Nevím, jestli se to dá nějak obejít.

Co se týče zavrčení v noci, tak tvrdí, že je má dostatečně utažené. I mě se to zdá. Navíc to sledování spánku, tep atd. má vypnuté. Ještě jsem vypnul vibrace systému, tak uvivím. Ten režim nerušit se asi musí vždy aktivovat manuálně, že?

Ještě by mě zajímalo, jestli se dá někde nastavit, aby hodinky upozorňovaly na nízký stav baterie. U předchozích Honor se to dalo nastavit na určité procento. Dík!

Edit: tak jedno upřesnění ohledně zavibrování. Děje se tak nepravidelně po celý den. Dispej se nerozsvítí, ale po jeho rozsvícení jsou na malou chvíli vidět symbol přeškrtnutého obdelníčku napravo od 12-hodiny a ještě nějaký zase nalevo. Vůbec nechápu, co se to děje...
Elghund
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pát 15. dub 2016 16:33:35
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Z Fold3 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S20

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od Elghund »

to tramin - řešil jsem taky Textru. Bohužel s ní to zobrazování nerozjedeš. Jedině Samsung zpr. nebo Google zpr.. Já zvolil Samsung, má velmi podobnou filozofii i grafiku s Textrou. A oboustranně to funguje naprosto spolehlivě. Ten škrtlý obdélníček na 12 podle mě znamená ztrátu kontaktu hodinek s telefonem. Mě se tam ukáže, když vypnu telefon, třeba při aktualzaci softwaru nebo když se od něj daleko vzdálím, třeba před barák.
tramin
Androiďák!
Příspěvky: 435
Registrován: sob 20. říj 2012 10:17:08
Typ mobilu / ROM: HONOR 7-stock ROM
Mobil 2 / ROM: Xiaomi MI A2 LITE

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od tramin »

Dík, Textru už manželka vzdala a dala tam Samsung zprávy. A ještě zkusím vypnout upozorňování na ztrátu kontaktu s telefonem a uvidím, snad je to tím.
tramin
Androiďák!
Příspěvky: 435
Registrován: sob 20. říj 2012 10:17:08
Typ mobilu / ROM: HONOR 7-stock ROM
Mobil 2 / ROM: Xiaomi MI A2 LITE

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od tramin »

Tak dík za nakopnutí. To upozorňování bylo opravdu na odpojení telefonu. Vypnul jsem vibrace a je klid :clap:
dadula2
Stálý androiďák
Příspěvky: 115
Registrován: pát 16. bře 2018 2:55:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Mobil 2 / ROM: Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Tablet: Apple iPad Air2

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od dadula2 »

Zdravím, mám na GW4 Classic v Samsung Health problém, který mě opravdu štve. Při automatické detekci cvičení (konkrétně chůze/běh) se po dokončení sice zobrazí mapa, ale rozhodně ne s místem, kde jsem se pohyboval, ale s místem, kde jsem hodinky naposledy tak nějak používal. Příklad: jsem doma, poté autem dojedu do města a jdu s dcerou na procházku. Po ukončení chůze je v záznamu vše v pořádku kromě mapy, která v modrém terčíku stále zobrazuje pozici domova. Při manuálním spuštění aktivity je vše v pořádku a celá trasa je na mapě zaznamenána. Vše mám nastavené správně a záznam polohy u aut. detekce cvičení ZAPNUTÝ. Už fakt nevím co s tím. Na předchozích GW 3 a GW 46mm to fungovalo naprosto spolehlivě. Tady asi z 20 záznamů se to podařilo jen jednou. Nechápu proč. Jak kdyby hodinky při automatickém záznamu nedokázaly aktivovat GPS. Předem moc děkuji za případnou radu. David
wdm1432
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 07. led 2022 15:49:24

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od wdm1432 »

Ahoj,

měl bych prosím dotaz, co se týče výdrže na baterii. Zhruba dva týdny zpátky jsou dostal od firmy nový telefon Samsung Galaxy S21 namísto starého iPhonu 11. K iPhonu jsem měl letos pořízené Apple Watch Series 7 45mm. No ale jelikož jsem dostal Samsung, tak jsem si pořídil Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46 mm a jsem poněkud hodně rozčarovaný z výdrže baterie. O Apple Watch se říká, že jsou na baterii velmi slabé, bohužel výdrž baterie u Samsung hodinek je podstatně nižší než u Apple Watch. První hodinky jsem na tuto vadu reklamoval a druhý den jsem dostal v rámci okamžité výměny nové, ale tam je to s výdrží na baterii stejné, možná ještě horší. U Apple Watch byla deklarována výdrž baterie 18 hodin, reálně při používání 1,5 - 2 dny. U Galaxy Watch je deklarováno 40h, tedy více jak 2x delší doba a přitom mají celkem citelně nižší výdrž než Apple Watch. Reálně hodinky používám tak, že kolem 5h ráno vstanu, hodinky nasadím a po celý den používám (bez allways on) různé smart funkce, zejména třeba hlasové zadávání textu k messengeru, hlasové zadávání SMS atd .. + každý den přes hodinky vyřídím pár minut hovorů když nemám čas mít telefon v ruce. K tomu po celý den spousty notifikací, minimálně třeba 50x. Pak každé odpoledne si zapínám cvičení k venkovním aktivitám, zhruba 2-4h s GPS. Večer kolem 20h hodinky sundávám z ruky. Při stejném používání mám u Galaxy Watch každý den kolem 30% baterie, kdežto u Apple Watch mi každý den zbývalo 50%, občas až 60% baterie. Rovněž jsem celkem rozčarovaný z hodnot srdečního tepu, kdy data z Apple Watch byla hodně blízko hrudnímu pásu (logicky mimo špiček), ale u Galaxy Watch to často ukazuje úplné nesmysly, že když třeba běžím do kopce tak to ukazuje nesmyslně slabý tep. Toto se dělo u prvních i u vyměněných Galaxy Watch. Je možné, že mám prostě smůlu a znovu jsem obdržel nějaký zmetek? Zrovna značku Samsung považuji za seriózní a nechce se mi věřit, že by prodávala takto špatný produkt a lhala tolik s výdrží baterie. Mám znovu nechat vyměnit hodinky? Měl někdo podobné zkušenosti?

Děkuji moc všem za přečtení, za rady a doporučení.

DM.
Uživatelský avatar
Nagano80
Robot
Příspěvky: 877
Registrován: pon 21. led 2013 11:37:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm LTE
Rom: original
Bydliště: Děčín, Rokytnice v O/h
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od Nagano80 »

wdm1432, mam LTE verzi a dostal jsem se na 2dny 15hodin. Drive jsem S3 Frontier tak ze jsem věděl do čeho jdu a nějak mi to nevadí. Nabíjím je pri 5% a všechno zapnuté. Tak ze bud si zvykneš nebo ne. A pokud jsi tak aktivní ohledne sportu atd, tak asi jedině Garmin. Ale pro mě jsou hodinky od Samsungu nejlepší
STMA
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 18. zář 2014 18:48:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S 20
Rom: CM11.0-10

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od STMA »

Také jsem byl rozčarován z výdrže baterie Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46 mm. Po prvním spárování s S20 a aktualizaci SW nových hodinek byla výdrž maximálně den při zapnutí všech funkcí. Trvalo to cca 14 dnů než si hodinky s MT sedli a nyní vydrží dva dny. Přitom využívám všechny funkce, kromě zapnuté funkce sledování chrápání po dobu spánku. Nabíjel jsem vždy druhý den kolem 19 hodiny a baterka se pohybovala v rozmezí 10-20% stavu. Změnil jsem to na každý den ve stejnou dobu při stavu baterie cca 50% , což zkrátí čas nabíjení na necelou hodinu. Pro baterii je to šetrnější, než jí nechat vybíjet na 10-15%. Zatím jsem spokojen. Z hlediska sledování aktivit nemohu objektivně hodnotit, jelikož nemám zkušenosti s jiným výrobkem.
wdm1432
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 07. led 2022 15:49:24

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od wdm1432 »

Díky moc. Tam je hlavní problém zřejmě v té aktivitě, kdy ta baterka hodně letí dolů. Zhruba bych si troufnul odhadnout, že je tam více jak dvojnásobný úbytek než u Apple Watch. Když jsem zkoušel bez aktivity, tak to nebylo úplně tak hrozné a vypadá to, že by to bez aktivity mohlo vydržet stejně jako Apple Watch zhruba. Ale stejně to nějak nechápu, Apple udává výdrž 18 hodin a vydrží reálně daleko více (zejména tedy ta sedmá generace), Samsung udává výdrž 40 hodin a vydrží reálně méně než ty Apple Watch. Upřímně náhrada Galaxy S21 za iPhone mi vůbec nevadí, telefon funguje relativně super, ale ty hodinky jsou co se týče funkcí a možností hodně pozadu bych si troufnul tvrdit. A to nemluvím o senzorech, které ani zdaleka nedosahují přesnosti na kterou jsem byl zvyklý. Tak snad v další generaci to vychytají.
Uživatelský avatar
peta809
Droid
Příspěvky: 1975
Registrován: sob 03. zář 2011 9:03:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G
Twitter: @KoumiCZ
Tablet: Teclast M89 Pro
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od peta809 »

Zdravím ve spolek, koupil jsem si hodinky Galaxy Watch4 Classic 46 mm. Na rovinu, výdrž baterie mě nepřekvapila, věděl jsem o tom, že je neslavná. Na druhou stranu mě velice překvapil výsledek testu dTestu. Ve srovnání mě zaujal výsledek výdrže na baterii právě u modelu Watch4 Classic 46 mm a Watch4 44 mm. Oba modely by měly mít stejný HW, velikost displeje i baterii. Ovšem rozdíl skoro 30 hodin ve výdrži na baterii ve prospěch pro menší model je podle mě celkem šokující. Hádám, že někde bude zřejmě zakopaný pes 🤔
Přílohy
20220112_200917.jpg
20220112_200917.jpg (2.33 MiB) Zobrazeno 5773 x
Pomohla ti moje rada, tip či odpověď? Chceš mi poděkovat? Ano? Učiň tak prosím pomocí palce nahoru.
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
Překládám následující Android projekty a Android aplikace do češtiny: https://crowdin.com/profile/KoumiCZ
Uživatelský avatar
peta809
Droid
Příspěvky: 1975
Registrován: sob 03. zář 2011 9:03:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G
Twitter: @KoumiCZ
Tablet: Teclast M89 Pro
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od peta809 »

Je zapnutá poloha k něčemu na škodu co se týče výdrže na baterii, pokud není spuštěna aplikace/aktivita, která by jí využívala? Má někdo vypozorováno? 🤔
Pomohla ti moje rada, tip či odpověď? Chceš mi poděkovat? Ano? Učiň tak prosím pomocí palce nahoru.
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
Překládám následující Android projekty a Android aplikace do češtiny: https://crowdin.com/profile/KoumiCZ
dadula2
Stálý androiďák
Příspěvky: 115
Registrován: pát 16. bře 2018 2:55:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Mobil 2 / ROM: Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Tablet: Apple iPad Air2

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od dadula2 »

Čau, mám teda hodinky jen od vánoc, ale řekl bych, že na baterii ač zapnutá vůbec vliv nemá. Samozřejmě pokud nespustíš apku, která ji vyžaduje. To už spíš baští ta wifina.
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od Cleric »

Tak dneska mě hodinky dost nemile překvapily. Z nabíječky jsem je sundal v 5:00 ráno, vybitá baterie byla již ve 12:30 dneska. Nevím co jim ruplo v křemíkovým mozku, ale dnešní den byl naprosto stejný jako včerejší nebo předvčerejší. Tyhle dny jsem domů došel kolem 15:30 a hodinky měly cca 50% baterie.....
STMA
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 18. zář 2014 18:48:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S 20
Rom: CM11.0-10

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od STMA »

Zdravím,
měl jsem stejnou zkušenost. Zjistil jsem, že se nedokončil standartně režim měření okysličení krve a chrápání předešlou noc. Hodinky jsem restartoval a obě funkce vypnul. Druhý den vše O.K. Opět jsem zapnul obě funkce a vše je v pořádku. Pravděpodobně nedokončené měření stále zatěžovalo procesor a tím ždímalo baterku.
Uživatelský avatar
peta809
Droid
Příspěvky: 1975
Registrován: sob 03. zář 2011 9:03:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G
Twitter: @KoumiCZ
Tablet: Teclast M89 Pro
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od peta809 »

Zapnuto nepřetržité měření tepu, stresu, hladiny kyslíku v krvi, detence chrápání, Wi-Fi i poloha a výdrž 2 dny. Hodinky používám den co den stejně a nabíjím ve zhruba stejný čas. Na tu bídu to jde :ugeek:
Pomohla ti moje rada, tip či odpověď? Chceš mi poděkovat? Ano? Učiň tak prosím pomocí palce nahoru.
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
Překládám následující Android projekty a Android aplikace do češtiny: https://crowdin.com/profile/KoumiCZ
gigre
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: úte 23. črc 2013 5:52:36
Typ mobilu / ROM: samsung galaxy s8

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od gigre »

Ahoj mam nove hodinky a sprovoznil jsem placeni presne podle navodu ale hodinky mi v obchodech hlasi ze softwere nepodporuje placeni nevite nekdo co s tim nez jim to zase s paradou vratim. Dekuji vsem za odpoved
Uživatelský avatar
Nagano80
Robot
Příspěvky: 877
Registrován: pon 21. led 2013 11:37:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm LTE
Rom: original
Bydliště: Děčín, Rokytnice v O/h
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od Nagano80 »

Gigre
Nechapu podle jakeho navodu, ale ja mam Xiaomi mobil, hodinky Galaxy Watch 4 Classic LTE a platim pres GOOGLE PAY ktery mam v mobilu. Tak ze pokud nemas problem s Google Pay tak co jsis tam zprovoznil za platebni metodu?
gigre
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: úte 23. črc 2013 5:52:36
Typ mobilu / ROM: samsung galaxy s8

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od gigre »

Jasne ze mam google pay a telefonem platim normalne ale hodinkami proste platit nejde. Smazal jsem kartu a ted po 24h mi zase skace hlaska nepodarilo se nastavit platky v obchodech
Přílohy
Screenshot_20220130-053010_Google Play services.jpg
Screenshot_20220130-053010_Google Play services.jpg (86.76 KiB) Zobrazeno 3671 x
Uživatelský avatar
Nagano80
Robot
Příspěvky: 877
Registrován: pon 21. led 2013 11:37:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm LTE
Rom: original
Bydliště: Děčín, Rokytnice v O/h
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od Nagano80 »

Divné, při první instalaci Google psy do hodinek jsem zadal jen bezpečnostní zámek a pak přidal karty z mobilu. A to je mam od leta a do teď žádný problém
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Watch“