Samsung Galaxy WatchGalaxy Watch 4 a Galaxy Watch 5

Moderátoři: Libb, Libb

Odpovědět

Jak dlouho vám vydrží hodinky Galaxy Watch4 na jedno nabití?

do 14 hodin
1
2%
1 den
8
20%
1,5 dne
17
41%
2 dny
13
32%
více jak 2 dny
2
5%
 
Celkem hlasů: 41

Uživatelský avatar
Stevik
Nové Androidě
Příspěvky: 46
Registrován: čtv 12. říj 2017 17:38:31
Typ mobilu / ROM: Google Pixel 6 Pro / Stock ROM
Mobil 2 / ROM: Fossil Gen 6 Wear OS 3 / Stock ROM
Tablet: Chuwi HiPad X / Stock ROM
Tablet 2 / ROM: Lenovo Tab M8 FHD / Stock ROM
Bydliště: Brno

Galaxy Watch 4 a Galaxy Watch 5

Příspěvek od Stevik »

Tak už jsou doma :palec:. Najde se tady někdo další?
Naposledy upravil(a) Stevik dne úte 20. pro 2022 19:32:11, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od dufko »

Aj ja ich mám aj s tou nabíjačkou ako darček.
Pôvodne som chcel classic 4 čierne, ale na ruke sa mi zdali veľmi ťažké a pri športe by mi vadili, nakoniec sa mi aj dizajnovo watch 4 páčili viac, takže voľba bola jasná.
Uživatelský avatar
Stevik
Nové Androidě
Příspěvky: 46
Registrován: čtv 12. říj 2017 17:38:31
Typ mobilu / ROM: Google Pixel 6 Pro / Stock ROM
Mobil 2 / ROM: Fossil Gen 6 Wear OS 3 / Stock ROM
Tablet: Chuwi HiPad X / Stock ROM
Tablet 2 / ROM: Lenovo Tab M8 FHD / Stock ROM
Bydliště: Brno

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od Stevik »

Nesportuji, takže vyhrály Watch4 Classic 46mm. Samsung telefon nemám. Instaluju a nastavuju, tak uvidíme.
Uživatelský avatar
brona
Androiďák!
Příspěvky: 381
Registrován: sob 27. pro 2014 13:54:25
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S10
Tablet: SAMSUNG Galaxy S5e

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od brona »

Ten 20mm pásek mi přijde dětský. Mám ještě Galaxy Watch 46mm (SM-R800) a ty jsou pocitově mužnější. Bohužel možnost platit hodinkami zvítězila, ale úplně urvanej z nich nejsem. A hlavně z toho minima použitelných ciferníku pro WearOS, oproti Tizenu. Tam jsem si zvykl na úplně jiný level ciferníků.

A také výdrž baterie nic moc. Předchozí jsem po sportovně náročným dni dával večer na nabíječku s 50% procenty. Watch 4 Classic se večera málem nedožijí. Samozřejmě mám zapnuté vše, co lze zapnuté mít + AlwaysOn.

bo
Uživatelský avatar
Stevik
Nové Androidě
Příspěvky: 46
Registrován: čtv 12. říj 2017 17:38:31
Typ mobilu / ROM: Google Pixel 6 Pro / Stock ROM
Mobil 2 / ROM: Fossil Gen 6 Wear OS 3 / Stock ROM
Tablet: Chuwi HiPad X / Stock ROM
Tablet 2 / ROM: Lenovo Tab M8 FHD / Stock ROM
Bydliště: Brno

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od Stevik »

Máš recht, taky mám takovou zkušenost.
Všechno úplně nefunguje, nemám Samsung telefon.
Co mi fest vadí je, že se nesynchronizuje režim nerušit :?
Chvilku jim dám šanci, ale asi půjdou.
Uživatelský avatar
RossiD
Stálý androiďák
Příspěvky: 181
Registrován: pát 06. led 2012 20:44:53
Typ mobilu / ROM: S23 Ultra 12/512

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od RossiD »

Jj, zbožné přání . Mám jen potvrzení o zaplacení v předprodeji od Alzy a vypadá to, že minimálně měsíc se s ním budu muset spokojit. GW4C LTE prostě nejsou ...
- S20 Ultra 5G - Galaxy Watch Pro 5 LTE -
vormen
Androiďák!
Příspěvky: 650
Registrován: pon 20. čer 2011 10:12:27

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od vormen »

dlouho jsem váhal, jestli do nich jít, ale bez Samsung telefonu to skoro nedává smysl a trpět Samsung balast jako Bixby místo Google asistenta a tím pádem mít poloviční funkčnost fakt ne. Stačí si počkat a brzo přijdou vhodnější hodinky s aktuálním chipsetem.
Uživatelský avatar
Stevik
Nové Androidě
Příspěvky: 46
Registrován: čtv 12. říj 2017 17:38:31
Typ mobilu / ROM: Google Pixel 6 Pro / Stock ROM
Mobil 2 / ROM: Fossil Gen 6 Wear OS 3 / Stock ROM
Tablet: Chuwi HiPad X / Stock ROM
Tablet 2 / ROM: Lenovo Tab M8 FHD / Stock ROM
Bydliště: Brno

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od Stevik »

Tak uz jsou pryc. Hodinky zcela na nic.
Taky to potvrzuje recenze na YT, vsak kouknete:
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od dufko »

A čo konkrétne ti vadí?
Okrem režimu nerušiť? (ja som napríklad rád že sa to nesynchronizuje, keďže na mobile chcem režim nerušiť, ale chcem aby ma hodinky ďalej upozorňovali)

EKG a tlak sa dá rozbehať, pre mňa je to blbina, ktorá zabaví na pár dní rovnako ako ten skener tela.

Ticwatch 3pro som mal v hľadáčiku, nakoniec som ich nekúpil a počkal na watch 4 a zatiaľ to vypadá ze si ich nechám. Jediná slabina pre mňa je horšia výdrž batérie, no zatiaľ to nie je také hrozné. Ráno som ich vzal z nabíjačky, celý deň používal a teraz mám 60% batérie, ráno predpokladám 50%. Po zobudení is a ich dám ráno nabíjať kým si urobím hygienu a hotovo.

Ticwatch 3pro sú skvelé hodinky s na pomery výbornou výdržou.

Moje dôvody prečo som nakoniec vzal watch 4 sú:
- dizajn, proste sa mi watch 4 páčia viac, ani watch 4 classic sa mi nepáčia
- cena, watch 4 ma vyšli na 260€ aj darčekom za pred objednávku, ticwatch mali v tej dobe cenu 299€
- bezdrôtové nabíjanie
- vyššie "krytie" watch 4
- viac verím senzorom na watch 4 než na ticwatch čo sa týka merania tepu, spánku a GPS zaznamu
doctortom
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: čtv 25. úno 2016 20:26:10
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od doctortom »

Tak jsou clasic 46 taky doma. Sirka pasku me zklamala, i to jak se na osickach nesklapi dolu, ale trci od hodinek a to nemam velkou ruku. Mel jsem SGW3 a ten pasek byl lepsi, tento je detsky. To minimum ciferniku me zarazilo. A taky me nastvalo, ze neprisla slibena nabijecka. Objednal jsem 15.8. a neverim, ze uz nemeli, kdyz to jeste 14 dnu vsude nabizeli. Kdy jste kdo objednal a dostal darkem nabijecku?
king dave
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: ned 12. črc 2020 8:33:25

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od king dave »

Od pátku mám též 46 classic doma a za mě docela zklamání. Jak už zde bylo zmíněno,dětský pásek je opravdu k smíchu. Ještě k tomu velikost 20mm. Celkově hodinky jsou menší mi připadá,ale ten pásek tomu dává korunu. Já myslel, že 46 je pánská velikost,tak nerozumím tomu,co vede výrobce ke zmenšování. Snad půjde časem koupit adekvátní řemínek.

Další věc jsou ciferníky. Je jich opravdu pramálo a ke všemu mi žádný nevyhovuje. Nejvíce jsem zklamán z absence černého číselného ciferníku,který znázorňoval veškeré údaje (nevzpomenu si,jak se jmenuje) Používal jsem ho už od dob galaxy watch. Měl jsem ho rád i v tom,že že všech nejméně "žral" baterii.

Výdrž baterie je u mě 1.den,což je slabota. Myslel jsem,že se dostanu alespoň na 3 dny. Je možný, že časem se výdrž zlepší, jelikož teď si s hodinkami pořád hraji dalo by se říct. Uvidíme.

Hodinky objednány minulou středu a vyzvednuty i s dárkem (nabíječkou) v pátek u Alzy.

Zatím takové smíšené pocity z GW4 mám. Rozhodoval jsem se mezi Garmin Venu 2, TicWatch pro 3 a GW4. Nakonec zvítězil Samsung,ale dost přemýšlím, že je vrátím....
doctortom
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: čtv 25. úno 2016 20:26:10
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od doctortom »

Je fakt, ze mam uz 3 hodinky od Samsungu a whau se nedostavilo. Jedina vyhoda jsou platby. Presne jak se pise vyse, velikost mi prijde mala, ja bych radsi robusnejsi hodinky a sirsi pasek.Kdybych chtel decentnejsi, koupim si mensi hodinky. Na otocnou lunetu jsem byl zvykly, ale ona ted v nekterych vecich od googlu nefunguje, musim ovladat dotykem.
Taky jsem premyslen nad Venu, ale chtel jsem bezdrat nabijeni a nechtel plastovy hodinky.
S tou dualni nabijeckou me nas.ali, doufam, ze ji doposlou.
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od dufko »

Ja som objednával 18.8.

Deň predtým som bol v alze, kde mali vystavené plne funkčné kusy, takže som si ich pekne v kľude vyskúšal a nakoniec zmenil výber z watch 4 classic na watch 4.

Mohli ste to urobiť aj vy a ušetrili by ste si sklamanie z týchto kozmetických vecí.
king dave
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: ned 12. črc 2020 8:33:25

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od king dave »

Já též byl den před objednáním v obchodě,omrknout oba modely. Chtěl jsem ale otočnou lunetu a i vzhled classic se mi líbí více. Druhá věc je i to,že vystavené kusy si nemůžeš vyzkoušet na ruce.
Jen se chci zeptat,na GW4 je širší řemínek než u classic? Tím by byl jeden problém vyřešen...
doctortom
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: čtv 25. úno 2016 20:26:10
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od doctortom »

No nevim co bych vyresil tim, ze bych vzal ty hlinikovy. Pasek bych mel taky uzkej a nemel bych mechanickou lunetu a mozna mensi baterku. A ja jsem zvyklej na tezsi hodinky, me ty hlinikovy prijdou jak plastovy.
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od dufko »

V alze som si mohol dať obe hodinky na ruku, dokonca predajca mi radil, aby som kúpil oba modely a ten čo mi potom nebude vyhovovať mám v 14 dňovej lehote vrátiť. Stále som totiž váhal medzi classic kvôli lunete a watch 4.

Vďaka tomu že som si ich mohol dať na ruku tak classic hodinky začali strácať body kvôli hmotnosti a nakoniec mi aj luneta začala prekážať pri ovládaní displeja.

Btw tým čo chýbajú ciferníky, skúšali ste aplikáciu facer? Tam by ich malo byť plno...
king dave
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: ned 12. črc 2020 8:33:25

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od king dave »

Já se byl na ně dívat v ElectroWorldu. Bohužel je měly daleko od sebe,takže přímé srovnání nebylo možné ohledně pásku a velikosti. Též jsem zvažoval koupit GW4,ale po shlédnutí naživo, bylo rozhodnuto. Ani nevím,zda bylo možné si hodinky vyzkoušet. Pokud ovšem je pásek ve spodní části širší než GW4 classic,koupil bych pásek z GW4.
doctortom
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: čtv 25. úno 2016 20:26:10
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od doctortom »

Ja to teda nestudoval, ale pochybuju, ze by clasic mel uzsi pasek. Uz watch active maji pasek 20mm a pochybuju, ze ho ted udelali sirsi. Ale musel by to nekdo zmerit, je to moje domnenka.
Uživatelský avatar
Stevik
Nové Androidě
Příspěvky: 46
Registrován: čtv 12. říj 2017 17:38:31
Typ mobilu / ROM: Google Pixel 6 Pro / Stock ROM
Mobil 2 / ROM: Fossil Gen 6 Wear OS 3 / Stock ROM
Tablet: Chuwi HiPad X / Stock ROM
Tablet 2 / ROM: Lenovo Tab M8 FHD / Stock ROM
Bydliště: Brno

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od Stevik »

TicWatch mi vydrzi 2 - 3 dny. Ten jeden necely den u GW je hruza.
king dave
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: ned 12. črc 2020 8:33:25

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od king dave »

@dufko,zkus prosím změřit pásek ve spodní části. Díky
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od dufko »

20mm
doctortom
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: čtv 25. úno 2016 20:26:10
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od doctortom »

Stevik píše: úte 31. srp 2021 14:37:31 TicWatch mi vydrzi 2 - 3 dny. Ten jeden necely den u GW je hruza.

Ty hodinky urcite vydrzi vic nez necely den. Je to samozrejme o tom, co clovek pouziva. Spis nez sportovni hodinky typu Garmin jsou to mestsky dyzajnovky a tam asi ne,as potrebu nepretrzityho mereni tepu a gps ti taky nejde furt. Mam po prvnim dnu 55% a to s nima jeste obcas hraju, pul dne jsem mel dysplej vypnutej a pul dne AOD. Tep si zmerim nekolikrat za den manualne a za den cca 20 notifikaci. Jabka taky nevydrzej dlouho nabity. Pokud bych hledal vylozene hodinky na sport s vydrzi baterky, koupim garminy.
Uživatelský avatar
Stevik
Nové Androidě
Příspěvky: 46
Registrován: čtv 12. říj 2017 17:38:31
Typ mobilu / ROM: Google Pixel 6 Pro / Stock ROM
Mobil 2 / ROM: Fossil Gen 6 Wear OS 3 / Stock ROM
Tablet: Chuwi HiPad X / Stock ROM
Tablet 2 / ROM: Lenovo Tab M8 FHD / Stock ROM
Bydliště: Brno

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od Stevik »

Ale nekupuju si hodinky, aby bylo skoro vsecko vypnuty
doctortom
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: čtv 25. úno 2016 20:26:10
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od doctortom »

Tak jestli si potrebujes merit tep kontinualne...
Ja si vystacim s notifikacema a mereni si pustim obcas, nejsem ani vrcholovej sportovec ani nemocnej duchodce :) Predchozi verze me na ture pri zaznamu cely den vydrzela a to mi staci. Tyto zatim netusim ale myslim, ze to bude podobny.
Pokud bych se chtel nepretrzite monitorovat, koupim Garminy
Uživatelský avatar
Nyny
Androiďák!
Příspěvky: 394
Registrován: čtv 04. bře 2010 23:34:31
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od Nyny »

Ahoj,
taky je mám, Galaxy Watch 4 Clasic 46mm. Ale zatím z nich mám takové rozporuplné pocity, Watch 3 na mě působili takovým lepším, luxusnějším dojmem. Pak teda ta nabídka ciferníků a apek je tragédie.

Co mě ovšem štve nejvíc je, že mi zase nefunguje měření tlaku a EKG. Jako u Watch 3 se při pokusu o měření spustí v mobilu (mám Samsung Galaxy Note 10+) Samsung Health Monitor a nahlásí, že pro mou polohu není k dispozici. A stejně jako na Watch 3 jsem našel upravenou APK Samsung Health Monitor pro WearOS od Dante63, jenže tentokrát mi to nepomohlo. Zatím, co na Watch 3 po instalaci upravené verze vše normálně fungovalo, na Watch 4 mi to stále hlásí, že to nenašlo kompatibilní hodinky.

Nemáte někdo tip, nebo návod, jak to rozchodit? Já našel tohle: https://forum.xda-developers.com/t/rest ... 1.4322527/ jenže neumím anglicky a když to louskám pomocí překladače, tak mi to nedává moc smyl.
Sony CM DX-1000 > NOKIA 6110 > NOKIA 6150 > NOKIA 6210 > Motorola T2288R > NOKIA 6310i > NOKIA 6230 > NOKIA N73 > HTC HD2 > SE Xperia Pro > Lumia 920 > Lenovo Vibe P1 > Samsung Galaxy S8+ > Samsung Galaxy Note 10+
Pegan
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: stř 01. zář 2021 14:44:44

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od Pegan »

Zdravim,
taky mam z watch4 classic smisene pocity. Mel jsem galaxy S3 frontier, stare, ale porad super hodinky s tizenem.
Co se mi libi:

-Placeni hodinkama
- diktovani odpovedi v cestine - je potreba nainstalovat gboard klavsnici a prepnout ji jako vychozi klavesnici v hodinkach.

Program na EKG a tlak mi nechtel v mobilu slapat, protoze mam root, ale podle toho navodu jsem to rozchodil. Je potreba nainstalovat modnutou verzi samsung healt monitoru do mobilu, ale i do hodinek. To se udela tak, ze se na hodinkach aktivuje vyvojasky rezim, zapne adb a adb wifi. Pak se da na hodinky pripojit a prikazem prez adb do hodinek nahrat. Pak to slape, jen nevim, co se bude dit, az se budou hodinky aktualizovat.

Ciferniky nic moc, chybi mi sirz_tech_cz cifernik, ale nakonec jsem si vybral cifernik novus a libi se mi jak AOD, tak normalne.

Co jsem nepochopil, je absence kloudneho klienta na mail, jen paskvil MS outlook. Jako samsung mobil ma klienta gmail i vlastni, takze tohle proste nepobiram, ale rikam si, ze to snad jeste nejak doresi.

Taky mne stve, ze nejde zapnout google assistant, snad ho casem zpristupnej, ale jistej si tim nejsem, a 14 dni na vraceni neuprosne bezi.

Celkove jsem zklamanej z vyberu aplikaci, mozna nevim, kde aplikace na wear os najit, protoze poznat v google play na mobilu, co je aplikace i pro hodinky je teda na prd, ale z toho co se mi za vyber ukaze, je to pekna bida. Nenasel jsem zadne kloudne radio, co by jelo primo z hodinek, zadnou peknou offline navigaci pro pripad, ze nebudu mit u sebe mobil...atp.

Z baterky jsem byl taky prvni dny nestasnej, ale staci vyppnout GPS a pripadne wifi a hned je to lepsi. Ruku na srdce, na co to mit porad zapnute, kdyz GPS mam zapnutou v mobilu a wifi je potreba, jen kdyz se vzdalim od telefonu. Ale souhlas, ze vypinani vseho neni uplne spravna cesta.

To ze si nemuzu treba spotify pustit primo na reprak hodinek mne dost prekvapilo, kor kdyz to hudebni apka v hodinkach nomalne umi. Da se to obejit tak, ze si dam vystup zvuku na hodinky v aplikaci na mobilu, ale je to takove reseni na prd. stejne jako s tim hackovanim EKG....
Youtube music pri jistotu neumi ani reprak, ani prime streamovani....
Taky mne prekvapilo, ze appka od samsungu na sms mi v hodinkach neudelala celou historii, ale jen nove sms, asi google tlaci vic ty svoje Zpravy.

Tak hodinky jsou nove, potencial tady je, uz ta aktivace adb mne potesila, takze snad bude vic appek i vic fint jak rozchodit google assistant.
Jinac by mi ty ticwatch 3 prisly lepsi.
vormen
Androiďák!
Příspěvky: 650
Registrován: pon 20. čer 2011 10:12:27

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od vormen »

Já bych počkal na Fossil 6 gen, Samsung zklamal, jak se míchají hrušky s jabkama, resp. Samsung s Googlem, je z toho akorát kočkopes s dětským vzhledem..
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od dufko »

Aplikácie je asi najlepšie pozrieť priamo cez hodinky.

Čo sa týka wifi a gps, tie prepínače tie funkcie iba povoľujú, reálne sa wifi a gps využíva až v prípade potreby, čiže wifi mimo dosahu BT mobilu gps pri zázname aktivity. Takže nevidím moc zmysel vypínať to. Jedine keď ide niekto na celodennú turistiku a chce záznam trasy... Tu je otázka či nekúpiť radšej Garmin venu 2.

Čo sa týka spotify, veľmi nechápem potrebu prehrávať hudbu cez mizerný reproduktor hodiniek a lacných mobilov. Keď sa nám aspoň trochu rád, tak použijem BT slúchadlá či reproduktor.

Uživatelský avatar
Stevik
Nové Androidě
Příspěvky: 46
Registrován: čtv 12. říj 2017 17:38:31
Typ mobilu / ROM: Google Pixel 6 Pro / Stock ROM
Mobil 2 / ROM: Fossil Gen 6 Wear OS 3 / Stock ROM
Tablet: Chuwi HiPad X / Stock ROM
Tablet 2 / ROM: Lenovo Tab M8 FHD / Stock ROM
Bydliště: Brno

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od Stevik »

vormen píše: stř 01. zář 2021 15:42:16 Já bych počkal na Fossil 6 gen, Samsung zklamal, jak se míchají hrušky s jabkama, resp. Samsung s Googlem, je z toho akorát kočkopes s dětským vzhledem..
Já na F6 už nečekal, v recenzích psali "Můžete se těšit až na 24 hodin výdrž". To je jako v obchodě "Sleva až", takže na to, co by tě zajímalo takovou nedostaneš. :lol:
Navíc půjdou do prodeje s Wear OS 2.0 a na 3.0 budeš čekat na druhou půli 2022.

Proto jsem pořídil TicWatch Pro 3 GPS a 2 dny jsou zaručený. To už můžu potvrdit z vlastní zkušenosti.
Pegan
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: stř 01. zář 2021 14:44:44

Re: Galaxy Watch4

Příspěvek od Pegan »

kockopes je presne ten vyraz, ktery mne napada. Viz google maps, hodinky ukazi mapu, ale pokud chci ukazat cestu pesky o dva bloky dal, musi se na to pustit navigace v telefonu.

Spotify neni jen hudba, ale taky podcasty, a ty mi klidne z repracku staci. Ale jde o to, ze na tizenu mi spotify normalne z repracku slapal a umi to i prehravac v hodinkach, takze pro mne dalsi minus.

Mozna se aktivuje GPS a Wifi jen kdyz je potreba, ale vypnuti minimalne te GPS mi baterku slusne prodlouzilo, kdy mam ted v od 7:30 do 18:00 52% baterky a to man AOD stale zapnute.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Watch“