Samsung Galaxy S20 - Obecná diskuzeSamsung Galaxy S21

renek
Androiďák!
Reputace: 7
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 Ultra
Mobil 2 / ROM: Note 4 Black N910C - eRobot ROM V30
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy S21

Příspěvek od renek » ned 21. úno 2021 8:47:09

Jop....... skvěle funguje, potvrzuji, že zatím žádné problémy. Mám od včerejšího večera. :palec:

fribousek
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Defy+

Příspěvek od fribousek » úte 23. úno 2021 6:39:24

bubakkaja píše:
stř 03. úno 2021 21:09:27
Mám 2 volné registračky na s21 128gb a 256gb šedé, koupené u alza.cz
Zdravím, z nepozornosti jsem špatně provedl registraci na S21 5G 256GB šedá zakoupenou u alza.cz na Buds+ a tag zdarma. Nemá někdo nevyužitou tu registraci a chtěl by se domluvit? Nerad bych to nechal propadnout, když je tady ta možnost, už tak ten telefon stojí dost. Díky.

Logistik
Androiďák!
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S8
Tablet: Samsung Galaxy Tab S6

Příspěvek od Logistik » stř 24. úno 2021 9:45:42

Veľká spotreba S21 pri povolení dátového prenosu.
Doteraz od zakúpenia MT som v ňom mal kartu O2, kde nemám predplatené dáta - používam ako zálohu (koli kompletnej pre inštalácii starého MT) Včera som do neho dal kartu Od Orange a zapol dáta predvolené som mal zapnuté všetky siete aj 5G (u nás nie je ešte zapnuta). Pokiaľ som ho mal zasietovaný v O2 povolené WIFI vydržal mi bez telefonovania a práce na ňom 5 dní do ďalšieho nabitia. Po prehodení karty na ORANGE a zapnutí dátového prenosu spolu s WIFI (tá má prednosť) batéria aj keď som ho nepoužíval a netelefonoval dosť rýchlo klesala a cez noc za 9 hod išla dole o 45% pri zapnutom režime nerusiť. Má s tým niekto skúsenosť? Robí to to povolenie 5G aj keď nie je k dispozícii? Ak by toto ak malo byt tak potom by 5G bola k ničomu na bežné používanie.
Pozeral som na spotrebu aplikácií v systémovom nastavení batérie ale žiadna apka nemala nadmernú spotrebu.
Skúste napísať svoje skúsenosti. Ešte uvádzam že MT mam celý čas doma pripojený na WIFI takže tok dat by mal ísť cez WiFi a mam zapnuté aj volanie WIFI.

Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S20 - Obecná diskuze“