Samsung Galaxy S20 - Obecná diskuzeHistorie oznámeni default A11

Moderátoři: steglik, Moderátoři Samsung, steglik, Moderátoři Samsung

Odpovědět
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Historie oznámeni default A11

Příspěvek od sinco »

V Android 11 je fajn že je historie notifikací-pokud si tu historii zapnete. Může se to hodit. Jen jsem nepochopil grafickou stránku této fičůry. Tmavě šedá plocha a černý font takže fest mizerně čitelné. Máte to stejně tak blbě jak já? Děkuji
Screenshot_20210918-110634_Settings.jpg
Screenshot_20210918-110634_Settings.jpg (243.62 KiB) Zobrazeno 3656 x
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
skorec
King of trolls
King of trolls
Příspěvky: 688
Registrován: pát 17. led 2020 8:39:58

Re: Historie oznámeni default A11

Příspěvek od skorec »

Vnučka mi žiaľ nedopatrením spustila upgrade na A11 a samozrejme som žiaľ teda získal ďalšie obmedzenia/otravovovania . Napr OTG už nepovažuje za bezpečné na jeden klik - pýtal si nejaké ďalšie povolenie, app. Zeroner sa mi vypina,...
No budem musieť zase laborovať aby som zistil čo sa mi pokazilo. Aspoň to obmedzí proces stareckej demencie :lol:

O to viac ma potešilo že okrem mínusov som získal aj jeden plus a síe túto použiteľnú funkciu týkajúcu sa histórie.

Sú tam aj iné použiteľné funkcie ?
AAA Absolute Android Analfabet
Realme 5 Pro + LG wine smart H410
skorec
King of trolls
King of trolls
Příspěvky: 688
Registrován: pát 17. led 2020 8:39:58

Re: Historie oznámeni default A11

Příspěvek od skorec »

skorec píše: ned 17. říj 2021 8:00:15 Vnučka mi žiaľ nedopatrením spustila upgrade na A11 a samozrejme som žiaľ teda získal ďalšie obmedzenia/otravovovania . Napr OTG už nepovažuje za bezpečné na jeden klik - pýtal si nejaké ďalšie povolenie, app. Zeroner sa mi vypina,...
No budem musieť zase laborovať aby som zistil čo sa mi pokazilo. Aspoň to obmedzí proces stareckej demencie :lol:

O to viac ma potešilo že okrem mínusov som získal aj jeden plus a síce túto asi použiteľnú funkciu týkajúcu sa histórie. Neschopnosť čitateľnosti pre dedkov nikoho nezaujíma ale uvidím že či aj u mňa v Realme 5 Pro sa to bude zobrazovať tak blbo. Zapol som to len teraz.

Sú tam aj iné použiteľné funkcie ?
AAA Absolute Android Analfabet
Realme 5 Pro + LG wine smart H410
skorec
King of trolls
King of trolls
Příspěvky: 688
Registrován: pát 17. led 2020 8:39:58

Re: Historie oznámeni default A11

Příspěvek od skorec »

Tak ja to mám dobre viditeľné aj pre dedkov a potešilo ma aj to že mi pribudlo vyhľadávanie na internete aj pomocou obrázkov cez app "lens".

Nepotešilo ma však že A11 začala žrať batériu skoro tri krát viac.
Hneď po inštalácii sa mu nepáčila aplikácia adguard a to nejako viac ako pri A10ke . Keď som ho upokojil tak to bolo OK ale keď som addguard aplikácii vypol notifikácie tak ma to na necertifikovanú autoritu upozornilo znova a začalo to žrať aj batériu. Reštart nepomohol ale keď som notifikáciu vypol žravosť našťastie zmizla. Ako sa dá zistiť ktorý proces/aplikácia žerie v danom okamihu najviac energie ?
A11Hist.jpg
A11Hist.jpg (270.69 KiB) Zobrazeno 2763 x
AAA Absolute Android Analfabet
Realme 5 Pro + LG wine smart H410
Uživatelský avatar
verny94
Moderátor
Příspěvky: 4054
Registrován: stř 22. kvě 2013 18:26:02
Typ mobilu / ROM: Huawei P30
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Bydliště: Kladno

Re: Historie oznámeni default A11

Příspěvek od verny94 »

skorec: Po update na novou verzi Androida je doporučována obnova do továrního nastavení. :palec:
Na poděkování slouží tlačítko v rohu příspěvku :palec:
skorec
King of trolls
King of trolls
Příspěvky: 688
Registrován: pát 17. led 2020 8:39:58

Re: Historie oznámeni default A11

Příspěvek od skorec »

Ale to by som stratil všetky moje nastavenia v systéme ale aj v aplikáciach. :facepalm:
AAA Absolute Android Analfabet
Realme 5 Pro + LG wine smart H410
Uživatelský avatar
verny94
Moderátor
Příspěvky: 4054
Registrován: stř 22. kvě 2013 18:26:02
Typ mobilu / ROM: Huawei P30
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Bydliště: Kladno

Re: Historie oznámeni default A11

Příspěvek od verny94 »

Jojo v tom je to kouzlo továrního nastavení. Tak šup do toho ať se nenudíš.

Kdo si hraje, nezlobí. :palec:
Na poděkování slouží tlačítko v rohu příspěvku :palec:
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Historie oznámeni default A11

Příspěvek od don_alex »

Ano, to ztratil. Stejně se nudíš, tak si to nastavíš znovu a jistě dokonce líp. :hehe:
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
skorec
King of trolls
King of trolls
Příspěvky: 688
Registrován: pát 17. led 2020 8:39:58

Re: Historie oznámeni default A11

Příspěvek od skorec »

Ale to by som prišiel o čaro z tejto novodobej hry na slepú babu ktorá ktorá postihla už vlastne všetky oblasti nášho života od politiky cez financie, technológie až po ľudské vzťahy. V technologickej oblasti sa táto hra začala v USA tuším až v roku 1985 prijatím zákona o ochrane informácii.

pozn.
Nadmerný odber sa zatiaľ nezopakoval a zvýšené otravovanie v súvislosti so zachovaním bezpečnosti ziskov firmy Google sa reštartom do default_u asi nevypne , skôr by som očakával aj ďalšie nemilé prekvapenia, takže zatiaľ zostanem pri hre na slepú babu a verím že mi v tom všetci držíte palce.
AAA Absolute Android Analfabet
Realme 5 Pro + LG wine smart H410
Uživatelský avatar
wallin
Robot
Příspěvky: 949
Registrován: čtv 05. zář 2013 23:46:52
Typ mobilu / ROM: P6_Pro / A.13_Beta

Re: Historie oznámeni default A11

Příspěvek od wallin »

jono, obvzláště príma je nastavování bankovních identit. Doufám, že ještě dneska nebude A12, chci si to nechat až na víkend :DD
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S20 - Obecná diskuze“