Samsung Galaxy S20 - Obecná diskuzePotíže se zobrazením alarmu z Android na obrazovce Garmin Vivo Active 4

Moderátoři: steglik, Moderátoři Samsung, steglik, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Honza2Android
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 10. lis 2021 10:20:05
Typ mobilu / ROM: Samsung S20+

Potíže se zobrazením alarmu z Android na obrazovce Garmin Vivo Active 4

Příspěvek od Honza2Android »

Zdravím, po koupi hodinek Garmin Vivo Active 4 jsem narazil na nečekaný problém ve spojení s Samsung S20+ (Android).

Synchronizace hodinek a telefonu proběhla podle návodů a instrukcí, aplikace Hodiny v Android nastavena tak, aby předávala notifikace do VivoActive4, a na VivoActive4 je nastavena aplikace Hodiny jako ta, ze které se notifikace přijímají.
Přesto se při aktivaci alarmu v telefonu na obrazovce VivoActive4 nic nezobrazuje, popřípadě jen notifikace ale bez menu pro další aktivity (jako Zrušit, Odložit, apod.).

Nainstaloval jsem několik dalších aplikací alarmů do S20+, některé z aplikací se na obrazovce hodinek zobrazily, ale nenabídlo se k nim Menu na další akci.

Helpdesk Garmin mi potvrdil, že z jejich pohledu je vše OK, problém mám hledat u aplikace nebo OS v telefonu.
Help Desk Android, poopřípadfě návody Android, zatím bez použitelné nápovědy.

Máte někdo radu jak postupovat, aby se alarm z aplikace telefonu korektně notifikoval na obrazovce hodinek Garmin?
Děkuji za případné rady a komentáře.
Honza2Android
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 10. lis 2021 10:20:05
Typ mobilu / ROM: Samsung S20+

Re: Potíže se zobrazením alarmu z Android na obrazovce Garmin Vivo Active 4

Příspěvek od Honza2Android »

Doplňuji pro konsistenci případné analýzy podobného problému:
- postoj Samsung z technického on-line podpory - Nemůžeme pomoct. 100% kompatibilitu můžeme garantovat pouze mezi výrobky společnosti Samsung
- znovu jsem prověřil doporučená nastavení hodinek i mobilu, alarmy z aplikace Hodiny (Clock Samsung) stále nebyly indikovány na obrazovce VivoActive 4
- s čirého zoufalství jsem na slepo stáhl z Google Play aplikaci Hodiny (Google LLC) a tato aplikace s hodinkami VivoActive 4 pracuje korektně
Alarmy jsou na obrazovce hodinek indikovány, pomocí rolovacího na displeji hodinek lze alarm v mobilu odložit a nebo ukončit
Za mě hotovo, ups :-)
Vše ostatní mezi Samsung S20+ a Garmin Vivo Active 4 je v pořádku a chodí bez problémů.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S20 - Obecná diskuze“