OnePlus Nord - obecná diskuzeOne plus Nord 2

Moderátoři: novas78, Moderátoři čínských mobilů, novas78, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
honzik833
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 09. lis 2021 15:07:24

One plus Nord 2

Příspěvek od honzik833 »

Dobrý den. Samotné téma na Nord 2 tady není proto píšu zde..

Snažím se marně připojit si sluchátka k telefonu. Aktualizace telefonu je, restartoval jsem zařízení, vymazal data Bluetooth, ale stále mi telefon odmítá najít sluchátka (Marshal)1 a nedej bože se k ním připojit. Nevěděl by někdo co s tím. Nedaří se mi nic najít a podle návodu na netu jsem se k ničemu nedostal a nefunguje stále..

PS: stejný problém je i s dalším zařízením (reproduktor JBL)
Uživatelský avatar
wallin
Robot
Příspěvky: 949
Registrován: čtv 05. zář 2013 23:46:52
Typ mobilu / ROM: P6_Pro / A.13_Beta

Re: One plus Nord 2

Příspěvek od wallin »

ahoj,
nemám Nord2, ale bude to všude stejné. Zkus v telefonu - nastavení - BT - viditelná pro ostatní zařízení - a pak nějaký button na sluchátkách / repro, aby začal proces párování.
Musí to fungovat.
honzik833
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 09. lis 2021 15:07:24

Re: One plus Nord 2

Příspěvek od honzik833 »

Ahoj. Zkusil jsem samozřejmě zařízení viditelné ro všechny. Resetoval jsem nastavení BT v telefonu, nakonec jsme zkusil obnovit tovární nastavení. Sice jsem nedokázal připojit sluchátka, ale povedlo připojit jiné zařízení, tak snad už to bude v pohodě.
rixfaulysa
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: pát 15. črc 2022 10:36:04
Typ mobilu / ROM: asdasd
Mobil 2 / ROM: asdasd
Twitter: asdasd
Tablet: asdasd
Rom: asdasd

Re: One plus Nord 2

Příspěvek od rixfaulysa »

I do not have a Nord2, but it will be the same everywhere. Try going to settings, then BT, then "visible to other devices," and then pressing a button on the headphones or speaker to start the pairing processflagle
Odpovědět

Zpět na „OnePlus Nord - obecná diskuze“