Xiaomi Mi 10T Pro - obecná diskuzeXiaomi Mi Band 7 Pro

Moderátoři: Mareman, Moderátoři čínských mobilů, Mareman, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
moklata2020
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: pát 29. dub 2022 15:53:49
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9t

Xiaomi Mi Band 7 Pro

Příspěvek od moklata2020 »

Xiaomi Mi Band 7 Pro jsou nové chytré hodinky pro rok 2022 od značky Xiaomi, které byly vydány 4. července 2022. Nositelné zařízení je pásek na sledování fitness, který dokáže sledovat sportovní aktivity a spravovat zdravotní stav v reálném čase. Vzhled a design Mi Band 7 Pro jsou elegantní, stylové a kompatibilní s muži i ženami. Baterie je dobrá a cena také rozumná.

Jaké jsou vlastnosti Xiaomi Mi Band 7 Pro?
4 senzory: Senzor gravitace, senzor krokoměru, senzor srdečního tepu (HRS3300) a senzor SPO2.
GPS
Multifunkční funkce: NFC, počítání kroků, měření vzdálenosti, řízení spotřeby kalorií, sledování spánku, zobrazení času, upozornění na příchozí hovor, inteligentní budík, srdeční frekvence, krevní tlak, krevní kyslík, inteligentní kamera na dálkové ovládání, zabránění ztrátě, informační push (WeChat, QQ, SMS, Facebook, Twitter), připomenutí události.
5ATM Vodotěsné: Nositelné zařízení vhodné pro plavání a potápění
Multisportovní režimy: Chůze, Běh, Horolezectví, Cyklistika, Basketbal, Badminton, Eliptický stroj, Jóga, Stolní tenis, Tenis… atd.
1,64 palcový velký AMOLED displej s 456*280 pixely nabízí velmi jasný displej se super jasnými barvami.
Nastavení jasu obrazovky: Podpora, Nastaveno v aplikaci. Lze nastavit 5s, 10s a 15s pro automatické vypnutí obrazovky.
Výdrž baterie 235mAh: 10 dní pro každodenní používání a pohotovostní doba až 14 dní
handybesiege
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 25. pro 2023 8:32:50

Re: Xiaomi Mi Band 7 Pro

Příspěvek od handybesiege »

Xiaomi Mi Band 7 Pro se zdá být za tu cenu solidní koupě. Své zdraví mohu neustále sledovat. Používám ho od doby, kdy byl poprvé dostupný. Do dneška jsem nelitoval, že jsem si ho koupil! x trench run
Odpovědět

Zpět na „Xiaomi Mi 10T Pro - obecná diskuze“