Xiaomi Mi 10T Pro - obecná diskuzeFitbit Versa 4

Moderátoři: Mareman, Moderátoři čínských mobilů, Mareman, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
moklata2020
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: pát 29. dub 2022 15:53:49
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9t

Fitbit Versa 4

Příspěvek od moklata2020 »

Fitbit Versa 4 je čtvrtá verze Fitbit v sérii The Versa, je nástupcem Fitbit Versa 3. Nositelné jsou chytré hodinky s fitness trackerem, které dokážou sledovat sportovní aktivity a řídit zdravotní stav v reálném čase. Tyto chytré hodinky se dodávají ve čtvercovém provedení s 1,58palcovým AMOLED displejem a jsou vybaveny mnoha funkcemi, jako je monitor srdečního tepu, monitor kyslíku v krvi SPO2, monitor spánku, 40 sportovních režimů, NFC, GPS, vodotěsnost 5ATM a tak dále.

Vlastnosti Fitbit Versa 4:
4 senzory: Senzor gravitace, senzor krokoměru, senzor srdečního tepu (HRS3300) a senzor SPO2.
Vodotěsnost 5ATM: Nositelné zařízení je vhodné pro plavání a potápění.
Vestavěná GPS: umožňuje přesněji sledovat venkovní aktivity. Můžete sledovat ujetou vzdálenost, trasy, které jedete, a svou polohu.
Bluetooth volání: Nositelné zařízení je vybaveno reproduktorem a mikrofonem
Teploměr: Tyto chytré hodinky mohou sledovat vaši tělesnou teplotu v reálném čase.
Multifunkční funkce: Počítání kroků, měření vzdálenosti, správa spotřeby kalorií, sledování spánku, zobrazení času, upozornění na příchozí hovor, inteligentní budík, srdeční frekvence, krevní kyslík, inteligentní kamera na dálkové ovládání, zabránění ztrátě, informační push (WeChat, QQ, SMS, Facebook, Twitter), připomenutí události.
40 sportovních režimů: Chůze, Běh, Horolezectví, Plavání, Jízda na kole, Basketbal, Eliptický stroj, Veslování atd.
1,58palcový AMOLED displej s 336*336 pixely nabízí velmi jasný displej se super jasnými barvami.
Nastavení jasu obrazovky: Podpora, Nastaveno v aplikaci. Lze nastavit 5s, 10s a 15s pro automatické vypnutí obrazovky.
skorec
King of trolls
King of trolls
Příspěvky: 688
Registrován: pát 17. led 2020 8:39:58

Re: Fitbit Versa 4

Příspěvek od skorec »

A ako sa dá dosiahnuť aby na nich fungovalo aj na Slovensku pre mňa to najdôležitejšie tj. EKG a upozorňovanie na Afib ?

Tu tvrdia že to funguje napr. v Rakúsku.
https://www.fitbit.com/global/us/techno ... lar-rhythm
AAA Absolute Android Analfabet
Realme 5 Pro + LG wine smart H410
Odpovědět

Zpět na „Xiaomi Mi 10T Pro - obecná diskuze“