Google Pixel 5 - obecná diskuzeVoLTE a 5G pro Pixel 5

Moderátoři: novas78, Moderátoři čínských mobilů, novas78, Moderátoři čínských mobilů

lukas264
Nové Androidě
Příspěvky: 26
Registrován: stř 10. čer 2015 11:55:48
Typ mobilu / ROM: LG g3s

Re: VoLTE a 5G pro Pixel 5

Příspěvek od lukas264 »

Zdravím všechny, zvažuji koupi pixel 6a protože bude 17.11 na Google storu v akci. Existuje návod i na tento telefon, jak zprovoznit LTE a 5G? Bude fungovat bankovní aplikace george pokud bude telefon rootnuty? Mockrát děkuji za odpověď a přeji hezký den.
RadekP
Stálý androiďák
Příspěvky: 248
Registrován: úte 07. úno 2012 11:02:47
Typ mobilu / ROM: Samsung S20 FE 5G

Re: VoLTE a 5G pro Pixel 5

Příspěvek od RadekP »

Ahoj, LTE funguje už po vybalení z krabičky. 5G lze zprovoznit (mám to vyzkoušené s T-Mobile), ale je potřeba root. George netuším. Ale většinou se na vše najde řešení.
Fuzo
Stálý androiďák
Příspěvky: 92
Registrován: stř 28. pro 2011 10:20:28
Typ mobilu / ROM: Pixel 5

Re: VoLTE a 5G pro Pixel 5

Příspěvek od Fuzo »

5G nefunguje ani v Indii a to je kurňa velký trh. Ale prý to Google řeší. V případě Googlu se jedná pouze o nadutost aroganci. Možná bych přidal ještě nabubřelou idiocii amíků. Mám 5ku proto že jsem doufal, že 5G bude fungovat. Root nechci, nebaví mě už se v tom hrabat. Co alternativní ROM? Například LineageOS? Odpovím si sám, googlil jsem, i samotní vývojáři LOS nedoporučují na jejich produktech používat GPay/Wallet, jre to bezpečnostní riziko. Tak že rootovaný telefon s odemčeným bootloaderem nebo alternativní rom jsou pro mne nepřijatelné. :-(

Je hromada funkcí na Pixelech, které jsou aktivní pouze pro daný region. Jak to řeší takový Němec, který často jezdí do Čech? Asi nemá 5G (když už není ani v Itálii) ale co odemčené funkce? (když se budete ptát jaké, tak například ani na Pixelu 3 ani na Pixelu 5 jsem nerozchodil živé tapety z galerie, nemluvě o mazání nežádoucích objektů z fotek pomocí apky Fotky)

Jak se zachová Pixel 5 například s Německou předplacenou SIM? Zaregistrován na "Němce" Pak si jako druhý účet hodit svůj. Ale to už patří do jíného tématu...
Uživatelský avatar
wallin
Robot
Příspěvky: 949
Registrován: čtv 05. zář 2013 23:46:52
Typ mobilu / ROM: P6_Pro / A.13_Beta

Re: VoLTE a 5G pro Pixel 5

Příspěvek od wallin »

Fuzo píše: sob 21. led 2023 12:31:35 živé tapety z galerie, nemluvě o mazání nežádoucích objektů z fotek pomocí apky Fotky)
Živé tapety na všech Pixel telefonech fungovaly. Mazání objektů také bez problémů.
Fuzo
Stálý androiďák
Příspěvky: 92
Registrován: stř 28. pro 2011 10:20:28
Typ mobilu / ROM: Pixel 5

Re: VoLTE a 5G pro Pixel 5

Příspěvek od Fuzo »

Špatně jsem se vyjádřil https://www.svetandroida.cz/google-fotk ... ky-tapety/
Automatická změna tapety z fotek v galerii...
Pixel 5
Vzpomínky se mi mezi živými tapetami neobjeví. Pouze nějaké živé tapety a pár ke stažení.
Aplikace Fotky Tools Magic eraser - chybí. Nikdy jsem ho tam neobjevil.
Fuzo
Stálý androiďák
Příspěvky: 92
Registrován: stř 28. pro 2011 10:20:28
Typ mobilu / ROM: Pixel 5

Re: VoLTE a 5G pro Pixel 5

Příspěvek od Fuzo »

Automatická změna tapety z fotek v galerii. Ne vybrat fotku z galerie a dát jako pozadí.
Prostě funkce "Vzpomínky" se mi mezi živými tapetami prostě neobjeví. Pouze nějaké živé tapety a pár ke stažení.
Aplikace Fotky Tools Magic eraser - chybí. Nikdy jsem ho tam neobjevil.
Odpovědět

Zpět na „Google Pixel 5 - obecná diskuze“