Vodafone 945Android Market - problém se spuštěním

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Monet
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 21. srp 2012 20:37:53
Typ mobilu / ROM: Vodafone 945

Android Market - problém se spuštěním

Příspěvek od Monet »

Zdravím, koupil jsem si foun z mého profilu a po spuštění Android Marketu se mi jenom zobrazí načítání (Smluvní podmínky služby AM). Do nekonečna. Prohlížeč jede perfektně, Gmail také... Jedu na svojí wifině... Zajímalo by mě jak ten AM zprovoznit. Díky za případnou pomoc.
Uživatelský avatar
StaryMuz
Androiďák!
Příspěvky: 401
Registrován: sob 02. črc 2011 8:59:59
Typ mobilu / ROM: viz podpis

Re: Android Market - problém se spuštěním

Příspěvek od StaryMuz »

Některé Google aplikace jsou závislé na existenci vlastního Google účtu a mezi ně patří i Android Market.
Google účet si můžete založit jak z telefonu, tak i z PC na stránce www.google.cz
Tento účet pak musí být v telefonu aktivován a to zpřístupní služby marketu.
V mobilu se účet aktivuje v "Nastavení">"Účty a synchronizace">"Přidat účet"
Postupně používané smartphone:
Vodafone 945 > Lenovo A269i > JIAYU G2F > UleFone Be Pro 2 > Xiaomi Redmi 3S
Většinou Cyanogenmod + Root + Xposed, v současnosti jako základ LineageOS.
Monet
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 21. srp 2012 20:37:53
Typ mobilu / ROM: Vodafone 945

Re: Android Market - problém se spuštěním

Příspěvek od Monet »

Děkuji za odpověď.Ano to samozřejmě vím. Google účet mám, mám ho i synchronizovaný přímo v telefonu. Bohužel se to vždy zasekne na tom načítání smluvních podmínek. Mám normálně Eclair 2.1, telefon jsem před chvíli spustil, zkusil jsem i obnovení továrního nastavení. Nic nepomáhá.

EDIT: Teď jsem zkusil například Latitude nebo mapy a nespustí se. Ani ten Youtube widget na ploše. Možná mám problém na svém routeru... Setkal se tu s tím někdo?

EDIT2: Moc se omlouvám za tento zbytečný thread. Stačilo restartovat router a vše najelo jak má. :oops: Ještě jednou se moc omlouvám a přeji hezký den.
Odpovědět

Zpět na „Vodafone 945“