Samsung Galaxy TabAktualizace ANDROIDu

Moderátoři: verny94, verny94

Odpovědět
Vinny.PCE.88
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 25. srp 2020 21:26:24
Typ mobilu / ROM: Huawei P Smart 2019
Tablet: Samsung Tab Active 2 (sm-t365)

Aktualizace ANDROIDu

Příspěvek od Vinny.PCE.88 »

Zdravím místní Androiďáky...

Mám na Vás dotaz ohledně tabletu SAMSUNG TAB Active 2 (sm-t365). Mám doma tento tablet a má pouze Android 5 a na novější standardně nejde aktualizovat. Kvůli aplikaci, kterou bych na tom potřeboval rozchodit potřebuji alespoň verzi 7... Existuje nějaká možnost, jak ho do tohoto tabletu nacpat?

Koukal jsem celý den po nějaých návodech, ale moudrý z toho nejsem. Stáhl jsem si program ODIN a vyresetoval jsem celý tablet přes tlačítka VOL+, HOME, POWER.

Teď ale nevím, kde konkrétně bych měl vzít soubory, které nahrát přes ODIN, na stránkách co se zdáli být oficiální, tak tam u daného typu naleznu pouze verzi Androidu 4.4 a 5.1, tak nevím jestli mám koukat obecně po verzi 7 a nebo je nutné aby to bylo pro konkrétní typ.

Nyní jsem nalezl nějakou verzi pro typ SM-T395 s Českou lokalizací, ale vůbec netuším jestli to bude kompatibilní.

Dokázal by mi zde někdo poradit ohledně možnosti, jak tento upgrade provést? S mobily a tablety jsem amatér, ale pokud mě trochu "nakopnete", tak věřím, že bych to mohl zvládnout.

Za každou pomoc předem děkuji.

Lukáš
Uživatelský avatar
ramon.dexter
Moderátor
Příspěvky: 12740
Registrován: pon 04. kvě 2009 18:04:58
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock
Bydliště: Kozolupy

Re: Aktualizace ANDROIDu

Příspěvek od ramon.dexter »

Jseš si opravdu jistej typem tabletu? Vyhledávání googlu mi vrací, že se prodává s androidem devítkou. Takže napiš přesný název tabletu (nejlíp opsaný z krabice).
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
Gsm5ko
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: úte 28. črc 2020 6:16:34
Typ mobilu / ROM: Iphone 13 pro
Mobil 2 / ROM: Huawei
Rom: Inside FRP Lock

Re: Aktualizace ANDROIDu

Příspěvek od Gsm5ko »

Posledna oficialna verzia na tvoj model je 5.1.1
Neoficialne (custom rom) by mohla byt aj vyssia

Ale vyzaduje root, custom recovery atd
Skus pohladat na xda fore
Uživatelský avatar
Papooch
Androiďák!
Příspěvky: 600
Registrován: sob 02. led 2016 14:41:26
Typ mobilu / ROM: Samsung A51

Re: Aktualizace ANDROIDu

Příspěvek od Papooch »

Tak jsem chvilku googlil a bohužel máš asi smůlu. Poslední oficiální android je fakt jen 5.1.1 a neoficiální buildy snad neexistujou. Nenašel jsem jedinou zmínku ani o LineageOS/CyanogenMod :(
Na poděkování slouží palec u příspěvku
Vinny.PCE.88
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 25. srp 2020 21:26:24
Typ mobilu / ROM: Huawei P Smart 2019
Tablet: Samsung Tab Active 2 (sm-t365)

Re: Aktualizace ANDROIDu

Příspěvek od Vinny.PCE.88 »

Děkuji tedy informaci... Také jsem to právě hledal a bohužel nic jsem nenalezl. Tak jsem rád, že nejsem jediný kdo to nenašel.
Tchunass
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 01. črc 2022 21:05:57

Re: Aktualizace ANDROIDu

Příspěvek od Tchunass »

Pěkný den. Já se taky trápím s tímto tabletem. Na webu jsem našel, že by tam měl jít tento upgrade. https://sfirmware.com/downloads-file/13 ... y0xd53_fac
Tenhle Tablet jsem dostal a jsem ochoten i za cenu pomalosti akceptovat i tuto Polskou verzi FW. Jestli je to opravdu FW k tomuto tabletu.
Prosím o info, jestli jsem to našel správně a jestli by to tedy mohlo jít.
Velice děkuji. Jo a jsem opravdu úplný začátečník, tak prosím Vás buďte na mě hodní. Děkuji.
Tchunass
siley
Androiďák!
Příspěvky: 574
Registrován: ned 11. zář 2011 15:22:09
Typ mobilu / ROM: Samsung S21 FE
Rom: stock 12

Re: Aktualizace ANDROIDu

Příspěvek od siley »

To není firmware pro tento tablet mají to špatně založené na stránkách. Můžeš to poznat podle začátku názvu firmware. N960 je note 9
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Tab“