Rady a tipy pro vyvojImport nativní knihovny *.so

Moderátoři: mArtinko5MB, mArtinko5MB

Odpovědět
Staflik1
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 14. dub 2017 10:38:52
Typ mobilu / ROM: HTC Desire 620 - 3_17_401_3

Import nativní knihovny *.so

Příspěvek od Staflik1 »

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat na radu ohledně importu nativní knihovny, která byla již předkompilována v C++. Soubory, ze kterých byla knihovna vytvářena nemám. Byl to projekt, který byl vytvořen ve vývojovém prostředí eclipse a snažím se ho portovat do IntelliJ. Bohužel dle https://developer.android.com/studio/pr ... -code.html se mi to nepodařilo vyřešit. Tak jsem se chtěl
zeptat, jestli se s tím již někdo nesetkal a nenakopnul mne správným směrem.

Nevím co je potřeba vše za informace, tak zkusím napsat: Do projektu přidány nástroje NDK, LLDB, CMake. Při vytváření projektu zaškrtnuto používání C++. V souboru CMakeList.txt přidány linky ke knihovně. V projektu proveden import knihovny pomocí příkazu Sytem.loadLibrary, ale bohužel mám stále informaci, že Cannot Resolve function pokud chci použít stejnou jako v původním projektu v eclipse. Soubor Gradle mi nehlásí, žádný error. Pokud vytvořím aplikaci, tak ta nativní knihovna je zde přidána, ale tváří se, že s ní nekomunikuje. Tak nevím jestli je problém v knihovně, nebo u mne. Nejspíše u mne, protože pokud nainstaluji aplikaci vytvořenou v předchozím prostředí je vše funkční

Android studio verze 2.3.1

Děkuji všem za radu.
Staflik1.
Odpovědět

Zpět na „Rady a tipy pro vyvoj“