Android OSPárování bluetooth zařízení bez PIN

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
JiriAPet
Nové Androidě
Reputace: 0

Párování bluetooth zařízení bez PIN

Příspěvek od JiriAPet » úte 28. pro 2010 11:45:59

Chci spárovat s mobilem BT myš, u které výrobce uvádí, že mám použít párování bez použití PIN, jenže OS android mi prostě prázdný PIN nevezme -- tlačítko pro párování je neaktivní a změna na aktivní nastane jen při vyplnění nějakého PIN. Je na to nějaká finta, jak nezadat PIN a přesto párování spustit?

Myš = "Microsoft Wireless Notebook Presenter Mouse 8000".

EDIT: Problém byl u HTC Desire, ale u Samsung Galaxy Note2 (ROM Omega v10) je to OK,
protože zafunguje zadání PIN 0000. Myš se normálně spáruje a připojí, takže ji lze používat.
Naposledy upravil(a) JiriAPet dne úte 05. úno 2013 10:16:38, celkem upraveno 2 x.

mancusco
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: HUAWEI Ascend P7

Re: Párování bluetooth zařízení bez PIN

Příspěvek od mancusco » úte 28. pro 2010 11:47:35

a k čemu by ti to bylo, mobil je chytrý, prostě ji nechce :D :D :D :D :D :D :D

Čtvrté pravidlo fóra: Zdrž se jakéhokoliv spamu, nekonkrétních, extrémně krátkých nebo offtopic příspěvků, ty pouze znepřehledňují diskutované téma. Takové příspěvky budou po čase bez upozornění smazány, zvaž tedy každý příspěvek, který odesíláš.
radegast

Už mlčím, prostě mě důvod proč tohle dělat nenapadl, a vlastně ani nenapadá. Sorry
Naposledy upravil(a) mancusco dne úte 28. pro 2010 12:04:18, celkem upraveno 1 x.
Ascend P 7

kromsa
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: SGS - Gtab 7 - SE Xperia mini - HD2 - SGN
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kromsa » úte 28. pro 2010 11:57:22

"lepsi mlcet a byt povazovan za hlupaka nez promluvit a odstranit vsechny pochybnosti" , to jen takovy offtopic pro experta nademnou

K tematu:
Mam uplne stejny problem, na vsech bt zarizenich, kde neni nastaven pin jsem naprosto nahrany, dokazal jsem nejakym zazrakem sparovat jen jednu bt microsoft mysku na cca 10 sekund jsem mohl i hybat s mysi ale pak jsem to jiz nebyl schopen zopakovat, jinak klavesnice i mysi bez pinu vesele odolavaji jakymkoliv mym snaham ( ruzne romky atd zadna zmena ) :)
Mometalne zkousim rozchodit logitech cordless prezenter a taky naprosta zoufalost , za jakykoliv napad budu vdecny .
Zkousel jsem klasiky 1234 , 0000 , napsat neco a pak to smazat , pak jde zmacknout tlacitko ok ale hlasi nespravny pin :(
SGS - ICS ; Gtab 7 - ICS ; HD 2 - WP7 ; SGN - ICS

Autor tohoto vlákna
JiriAPet
Nové Androidě

Příspěvek od JiriAPet » úte 28. pro 2010 12:04:40

EDIT: Řešení bylo použít PIN 0000 a hlavně telefon SGN2 (s Androidem JB 4.1.2 -- ROM Omega 10)

Odpovědět

Zpět na „Android OS“