Android OSSGS odesílá sms na jiná čísla, než komu patří.

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
loggi
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: SGS

SGS odesílá sms na jiná čísla, než komu patří.

Příspěvek od loggi » čtv 13. led 2011 13:24:48

Zdravim,

Mám telefon SGS s oficiálním OS 2.1 od českého T-Mobilu a zrovna včera se mi stalo, že jsem posílal sms přítelkyni a ozval se mi kamarád co že to je za sms, že asi nebyla pro něj. Přitom telefon se tváří, že sms odeslal a doručil na správné číslo. Tedy sms je ve správné konverzaci, až při rozkliknutí detailu konkrétní sms se ukáže, že sms poslal na jiné číslo než, které neodpovídá vláknu. Poslal ho na číslo které je odpovídá vláknu hned následujícímu.
Nestalo se vám to taky někomu? Na zpravodajských servrech se dá dočíst, že google o problému ví už dlouho, ale že to začal řešit teprve nedávno. A že asi stejně bude nutné aktualizovat firmware, jenomže s tím konkrétně v ČR může být problém, když takový oficiální update na Froyo vyšel asi po půl roce.
Nemyslíte, že by se to dalo obejít nějak jednoduše, třeba tak, že začnu používat jinou sms aplikaci? Nebo má někdo lepší radu?

Díky každému, kdo zareaguje.

Lukeenho
Stálý androiďák

Re: SGS odesílá sms na jiná čísla, než komu patří.

Příspěvek od Lukeenho » čtv 13. led 2011 13:48:16

Mně se to s mým SGS 2.2 naštěstí ještě nestalo. Ale v nějaké tisk. zprávě jsem se dočetl, že by to údajně mělo být způsobeno tím, když se několikrát odejde ze zpráv tlačítkem home. Pak se to nějak zblázní a změní to hlavně v poslední konverzaci adresáta na kohokoliv jiného z adresáře.
Údajně by se tomu mělo zatím dát předejít tak, že se ze zpráv odchází pouze tlačítkem back

Autor tohoto vlákna
loggi
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: SGS

Příspěvek od loggi » čtv 13. led 2011 14:59:38

Díky za info... Jako nejhorší na tom je to, že to člověk ani nemusí zjistit...
Takže používat zpět... Budu si muset dát pozor. Každopádně doufám, že se k tomu Google konečně nějak postaví.

jtoxx
Droid
Typ mobilu / ROM: Note 3
Twitter: Jiratoxx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jtoxx » čtv 13. led 2011 15:20:17

Uz sr k tomu postavil. Uznal chybu kterou opravi co nejdrive. Tedy podle jeho vyjadreni.
Follow me on - twitter

Odpovědět

Zpět na „Android OS“