Android OSInstalace her a aplikací + javy

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
samot
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire

Instalace her a aplikací + javy

Příspěvek od samot » úte 18. led 2011 19:28:43

Ahoj,
v mobilu už nemám místo a tak když něco nainstaluju, tak se nějaká aplikace, nebo hra smaže aby se udělalo místo a soubor se instaluju, poradíte mi prosím, jak dostat hry na paměťovku ?

A ještě: znáte nějakou aplikaci, která by na androidu dokázala rozchodit klasický java hry ?

předem děkuji

Autor tohoto vlákna
samot
Nové Androidě

Re: Instalace her a aplikací + javy

Příspěvek od samot » stř 19. led 2011 15:01:39

poradíte mi teda prosím ?

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 46
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Příspěvek od ramon.dexter » stř 19. led 2011 15:04:28

No my bysme ti i poradili, kdyby z tvýho příspěvku bylo jasný, o co ti jde. Jenže to není.

Takže si vezmi do ruky pravidla českýho jazyka a přepiš to tak, aby to pochopil taky někdo jinej kromě tebe.

edit: ostatní členy fóra bych DŮRAZNĚ prosil aby sem nepsali o rootu. Tazatel evidentně ani pořádně nezná systém, takže informace o rootu je zbytečná, či dokonce škodlivá.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

Rufuse
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD

Příspěvek od Rufuse » stř 19. led 2011 16:27:10

Koukal jsem a jelikoz mas taky HTC jako ja, postup by mohl bejt stejnej -> MENU -> NASTAVENI -> APLIKACE -> SPRAVA APLIKACI a tam kdyz si nejakou vyberes tak mas moznost presunout na sd kartu .. dneska jsem wipeoval foun cili mam zatim jenom market, flash player a go sms a u tedlech tri tam moznost presunu nejde, ale u ostatnich treba her a tak by to mozna mohlo jit .. android mam chvili takze se seznamuju zatim ..

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 46
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Příspěvek od ramon.dexter » stř 19. led 2011 17:00:13

Ještě pro upřesnění, co je to root. Root je v linuxových systémech označení administrátora systému (lépe řečeno superuživatele), který má maximální práva správy systému. Má přístup tam, kam obyčejný uživatel nemá. V androidu umožňuje root přístup odinstalaci systémových aplikací,jakožto i výměnu systému samotného. A samozřejmě i mnoho dalších věcí.
Začátečníkům bych ovšem radil se do podobných věcí nepouštět dříve než se důkladně seznámí se systémem. Ušetří sobě čas strávený psaním dotazů, jejichž odpověď se tu okolo povaluje a nám čas strávený jejich usměrňováním.

Více zde:
http://wiki.androidforum.cz/index.php/Root
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

Autor tohoto vlákna
samot
Nové Androidě

Příspěvek od samot » stř 19. led 2011 17:40:01

Rufuse píše:Koukal jsem a jelikoz mas taky HTC jako ja, postup by mohl bejt stejnej -> MENU -> NASTAVENI -> APLIKACE -> SPRAVA APLIKACI a tam kdyz si nejakou vyberes tak mas moznost presunout na sd kartu .. dneska jsem wipeoval foun cili mam zatim jenom market, flash player a go sms a u tedlech tri tam moznost presunu nejde, ale u ostatnich treba her a tak by to mozna mohlo jit .. android mam chvili takze se seznamuju zatim ..
mam htc wildfire a přesunovat na kartu mi to nejde

a skusil jsem to udělat podle toho návodu na smartmánii, ale win mi hlásí, že ten soubor tam není a jak tak koukám tak tam opravdu není

Odpovědět

Zpět na „Android OS“