Android OSdoporuceni aplikaci

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Lui
Nové Androidě
Reputace: 0

doporuceni aplikaci

Příspěvek od Lui » pon 25. kvě 2009 2:38:22

Ahoj,
dneska sem dostal do ruky sveho Androida. Uz jsem root, ale zatim jen 1.42 ale to dodelam. Mam problem s aplikacei. Na kazdou vec je jich tam strasne moc. Myslím, že by hodne lidi uvitalo doporuceni typu.:

Nejlepsi filemanager je .... protože...
Nejlepsi OTP kalkulacka je .... protože...
Nejlepsi jaber client je .... protože...
atd ...atd

Autor tohoto vlákna
Lui
Nové Androidě

Re: doporuceni aplikaci

Příspěvek od Lui » pon 25. kvě 2009 2:40:11

Lui píše:Ahoj,
dneska sem dostal do ruky sveho Androida. Uz jsem root, ale zatim jen 1.42 ale to dodelam. Mam problem s aplikacei. Na kazdou vec je jich tam strasne moc. Myslím, že by hodne lidi uvitalo doporuceni typu.:

atd ...atd
A jeste jak aplikace odinstaluju, kdyz je tak slepe zkousim :)

sovic
Stálý androiďák

Příspěvek od sovic » pon 25. kvě 2009 16:37:46

Pěkné shrnutí máš tady http://www.androidforum.cz/jaké-aplikac ... 2s120.html

Na nějaké hodnocení co je nejlepší by chtělo spíše nějakou anketu...

Jinak u mě vyhrálo to:

vodováha: A Level - protože hezky vypadá plus na vodováhu dost funkcí
file manager: ASTRO - umí to co od něj potřebuju
prohlížeč doc: Documents To Go - otevře i docx, jinak jednoduché a rychlé, plus jednoduchá editace, ale nezobrazuje rovnice nebo jsem to alespoň nezkoušel jak to zprovoznit
MSN kecálek: Hi MSN - nic jiného jsem nezkoušel, ale vyhovuje mi a vždy se připojí a nepadá
ICQ kecálek: IM+ Lite a Hello IM! - střídám je, protože se občas jeden z nich nepřipojí, ale oba jsou celkem na houby, chtělo by to nějakou mirandu pro android
internet - Opera Mini - prostě rychlá - hodí se pro edge nebo gprs
SMS - SMS Zadarmo- posílá do všech sítí, umí vybrat z kontaktů
slovník - WordMate - ani jsem jiný nezkoušel...
PDF - RepliGO Reader, zadarmo a otevře to...jenže docela mu to trvá...
Geocaching - GeoBeagle - s kombinací s google maps to ujde, plus je tam radar, používá se pěkně a několik kešek jsem už s ním objevil...
čtečka knížek - FBReader - nutnost externího programu, ale české znaky v pohodě, plus celkem dost nastavení
Facebook - fBook - pohodový facebook klient vyzkoušel jsem taky náhodně jen tento a vyhovuje mi...

jinak tohle je asi všechno co já používám, plus nějaké hry...jinak si můžeš zkusit něco naprogramovat :)
Jestli někdo znáte nějakou lepší aplikaci, tak dejte vědět...
Alcatel OT 303 > Nokia 3510 > Siemens SX1 > Nokia E50 > Mio A701 > T-Mobile G1 (bílá) > HTC HD2 (android) > Nokia Lumia 620 > Nokia Lumia 830 > Samsung Galaxy S6 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S9+ > iPhone 8 Plus

d750
Kyborg
Typ mobilu / ROM: Dell Streak
Twitter: d750
Tablet: Asus EEE Pad

Příspěvek od d750 » pon 25. kvě 2009 16:44:58

Kdybych ti měl vyjmenovat mých 80 aplikaci, který bezpodmínečně potřebuju tak bych tu byl až do rána. Ideální bude, když si vytipuješ aplikace, které se ti budou na míru hodit z marketu. Není nad to mít zkušenosti z první ruky. A navíc kdo ví, co vlastně potřebuješ třeba seš jen obyč chlápek co z 90% vola sem tam pošle nějakou sms.

icicles
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od icicles » pon 25. kvě 2009 17:12:16

Já používám-AppManager
-Nav4All je včeštině
-Phonebook je s foto
-Useful Switchers do základu myslím stačí

Cwapik
Nové Androidě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cwapik » pon 01. čer 2009 13:03:26

aplikaci SMS zadarmo nedoporucuji, posle cca 1/3 toho co tam natukas...ze zacatku bezela ok, ted sux

radimeq
Nové Androidě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radimeq » čtv 06. srp 2009 9:17:20

Lui píše:Ahoj,

atd ...atd
Ja bych rozhodne doporucil SMS Backup. Jedna se o aplikaci, ktera archivuje kazdou prijatou i odeslanou SMS do Gmailu. Po prvotnim nastaveni se o to vubec nemusis starat, vsechno to dela samo. Zvolis si, jakym stitkem se takove zpravy v Gmailu oznaci. V Gmailu potom vidis stitek napr. "SMS" a pocet zprav jim oznacenych.

Dale TaskPanel. Sprava bezicich aplikaci, jednuse dlouze kliknes na nazev a aplikace se ukonci + jednim klikem ukoncis vsechny, rekneme "nadstandardni" aplikace.

Pro rychle prepinani nastaveni jako je napr. vyzvaneni/vibrace/WiFi/GPS/jas displeje apod. pouzivam Toggle Settings. Beha mi to rychleji nez zminene Useful Switchers a funguje bez problemu. Funguje jako widget na plochu.

Pro spravu hudby ocenuji mp3tagger. Obcas se stane, ze si do telefonu nahraju soubor a zapomenu opravit ID3 zaznamy a tohle je jednoduchy a rychly nastroj, jak to udelat primo v telefonu.

Na konec bych vypichnul Barcode Scanner. Da se pouzit pro skenovani carovych kodu, vyhledavani zbozi podle nej, ale ja ho nejcasteji pouzivam pro instalaci aplikaci. Na strankach jako je napr. http://cyrket.com je seznam aplikaci, kde kazda ma svuj carovy kod. Ty ho pres objektiv naskenujes, hodi te to primo na stranku apliakce v Marketu a staci uz jen stahnout.

Tot vse:) Snad se bude neco hodit..

xfox
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Nexus 6p

Příspěvek od xfox » sob 22. srp 2009 21:16:33

neznate nejakou rozumnou kalkulacku, která je zdarma? Na marketu jsem nic nenasel a ta v zakladu u Hera je des. Díky

Martin Hruška
Nové Androidě

Příspěvek od Martin Hruška » ned 23. srp 2009 8:50:28

Kalkulačku bych taky chtěl. Ale vědeckou! Grafy, rovnice, integrály, derivace, převody soustav.. atd.

Nebo něco jako Maxima nebo MuPAD

DeToX
Robot
Reputace: 1

Příspěvek od DeToX » ned 23. srp 2009 10:32:26

Zkouseli jste HandyCalc ? Nejlepsi kalkulacka co jsem kdy videl ;)

Odpovědět

Zpět na „Android OS“