Android OSWildfire HTC - nová aktualizace

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Mindax
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire

Wildfire HTC - nová aktualizace

Příspěvek od Mindax » pát 04. úno 2011 11:41:07

Zdravím, včera se mi automaticky aktualizoval telefon, od té doby mám sice možnost udělat z telefonu accesspoint pro internet, ale přestal fungovat task killer a celej systém žere výrazně víc paměti. Dále začal fungovat HTC sync. Co myslíte bude další aktualizace nebo prostě nepůjde ukončování aktivních aplikací? Zkusil jsem všechny task killery a managery na android marketu. :? :?

Karloz
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Wildfire HTC - nová aktualizace

Příspěvek od Karloz » pát 04. úno 2011 11:42:07

Task killer nepoužívat, je k ničemu na systému Android a máš vystaráno.

Elischka
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire
Twitter: http://twitter.com/Elischka001
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elischka » pát 04. úno 2011 13:01:16

Jak pravil Karloz. Mimochodem, není ta "nová aktualizace" čirou náhodou aktualizace na Froyo, která byla uvolněna před víc než měsícem? Já že mám nebrandovaný telefon a žádnou aktualizaci mi to nenabízí.
TCDJTCJVDANCF

HTC Wildfire, Android 2.2.1

Mich-a-l
Stálý androiďák
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: LG D620r G2 Mini
Mobil 2 / ROM: Samsung S7580 Galaxy Trend Plus
Tablet: ASUS EEE Pad Transformer TF300T

Příspěvek od Mich-a-l » sob 05. úno 2011 12:40:41

Mindax píše:Zdravím, včera se mi automaticky aktualizoval telefon, od té doby mám sice možnost udělat z telefonu accesspoint pro internet, ale přestal fungovat task killer a celej systém žere výrazně víc paměti. Dále začal fungovat HTC sync. Co myslíte bude další aktualizace nebo prostě nepůjde ukončování aktivních aplikací? Zkusil jsem všechny task killery a managery na android marketu. :? :?
ked tak nutne potrebujes rucne ukoncovat spustene programy, tak Froyo ma v sebe vlastneho manazera aplikacii, kde sa daju aj aplikacie vypinat

z vlastnej skusenosti: pouzivam to len ked napriklad skusam nejake hry, tak napr vecer pred spanim ich vypnem cez spravcu....ukoncovat cokolvek ine (co si spusta sam android) nema zmysel, aj tak si ich sam za chvilu pusti

majto
Nové Androidě

Příspěvek od majto » úte 08. úno 2011 16:08:32

Zdravím, koupil jsem si nový Wildfire a po upgrade na novou verzi OS 2.2.1 mi telefon úplně zamrzává, občas se sice rozjede, ale jenom na chvíli a potom úplně zamrzne a nevím co s tím. Resetoval jsem mobil do továrního nastavení, ale s žádným výsledkem. Máte někdo podobné zkušenosti? Budu vděčný za každou radu.
martin

Odpovědět

Zpět na „Android OS“