Android OSProdleva u přichozího hovoru - rada

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
HalCryon
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC G1 ROOT

Prodleva u přichozího hovoru - rada

Příspěvek od HalCryon » pát 04. úno 2011 14:42:10

dobry den potreboval bych poradit ohledne sve G1( bez rootu 1.6) . u alternativnich Launcheru (vsech) pri prichozim hovoru nastava prodleva asi 6sekund nez mi postupne zacne telefon vyzvanet potom se ukaze cislo a nakonec se ukaze i jmeno volajiciho a vecinou to jeste hodi Force Close chybu a ja musim znova zadavat pin.... u normalniho homu to neni tak hrozne ale tam je zase strasne pomaly system celkove......

takze bych potreboval poradit jestly neni nejaky zpusob jak to spravit ( jinak jsem totiz s G1 hodne spokojeny.)
kdyby ne tak jsem uvazoval i o koupi novejsiho pristroje
napadla mne SE Xperia X8 ale co jsem se docet tak je na tom nic moc s ramkou a vnitrni pameti (kolik tam je volne ramky pri normalni chodu a skutecne vyuzitelnych MB pameti...) je system dosti svizny? (u G1 mne stve neustale znovu nacitani launcheru..) popr nejake osobni zkusenosti oproti G1

predem dekuji za kazdozu odpoved.............

EDIT:
nebo poradte nejaky telefon v podobne cenove kategorii.....

EDIT2:
????????
Naposledy upravil(a) radegast dne sob 05. úno 2011 13:54:09, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Sloučeny tři po sobě jdoucí příspěvky jednoho autora napsané v krátké době.

Longerski
Androiďák!
Reputace: 12
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X
Tablet: Nexus 7 2013
Rom: Stock 6.0.1

Re: Prodleva u přichozího hovoru - rada

Příspěvek od Longerski » pát 04. úno 2011 17:21:36

Zkus wipe. Pokud nepomůže, udělej root a nahoď nějakou 2.2 romku, už běží docela obstojně.
Jináč v podobný relaci LG Optimus One
Ericsson T10i->Nokia 3330->Nokia 3650->Ericsson P910i->SE M600i->HTC Kaiser->HTC Kaiser (Android)->T-Mobile G1->Orange San Francisco->HTC HD2 (Android)->Samsung Galaxy Note->Oppo Find 5->Google Nexus 5->Oneplus X->Nexus 5X

Autor tohoto vlákna
HalCryon
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC G1 ROOT

Re: Prodleva u přichozího hovoru - rada

Příspěvek od HalCryon » pát 04. úno 2011 18:04:06

a jak na te wipe?? kdyz udelam Root pomoci Universal Androot tak nemuzu nahravat nove Rom ze.??... o rootu moc nevim moc se mi do neho nikdy nechtelo.........,,

EDIT:
Wipe je to same jako Hard Reset?? kdyz tam mam rucne instalovanou 1.6 po wipe budu mit zase 1.0 nebo zustane donut ??
Naposledy upravil(a) radegast dne sob 05. úno 2011 13:55:11, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky jednoho autora napsané v krátké době.

Odpovědět

Zpět na „Android OS“