Android OSZapamatování bluetooth profilů u zařízení

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Japhy
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Zapamatování bluetooth profilů u zařízení

Příspěvek od Japhy » pát 11. bře 2011 9:11:14

Ahoj, nevím jeslti něco nedělám špatně, ale mám následující problém - v autě mám cosi jako emulátor CD changeru na SD karty, je k němu připojené handsfree, které má BT rozhraní. Zařízení se jmenuje XCARLINK a poskytuje dva profily pojmenované Telefon a Média (asi HSP a A2DP). Když spáruji zařízení, odškrtnu média (protože opravdu nechci aby mi navigační pokyny ze Sygicu přerušovaly muziku z changeru), vše v pořádku. člověk by čekal že po odpojení a znovupřipojení si bude Android nastavení pamatovat, ale bohužel, zase je defaultně zaškrtnuté obojí.
Existuje nástroj, který by si pamatoval povolené profily poskytované jednotlivými BT zařízeními ze seznamu?

Předem díky za info.

Autor tohoto vlákna
Japhy
Nové Androidě

Re: Zapamatování bluetooth profilů u zařízení

Příspěvek od Japhy » pon 14. bře 2011 19:24:37

Pokusím se odpovědět si sám a mohlo mě to taky napadnout hned. Když vypnu některý z profilů normálně přes nastavení BT (podržením na daném zařízení) a zařízení není aktuálně připojené, nastavení už vydrží. Nevím jestli je to standardní chování nebo workaround, ale každopádně už se to chová jak má a Pavel Liška mi navigačními pokyny konečně nepřerušuje muziku z CD changeru. Takže zapnout BT, nastavit, spárovat zařízení, utéct od BT zařízení dostatečně daleko nebo ho vypnout, v telefonu odebrat profil a je to.

Autor tohoto vlákna
Japhy
Nové Androidě

Re: Zapamatování bluetooth profilů u zařízení

Příspěvek od Japhy » pon 04. dub 2011 14:25:23

Tak předčasná radost - stačí restart a nastavení je fuč. Fakt nikdo nemáte šikovný workaround nebo aplikaci, která by to řešila?

Odpovědět

Zpět na „Android OS“