Android OSExchange kontakty v Desire Z na google (gmail)

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Infernus
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LGE Nexus 4
Tablet: Nexus 7, 4.2.2 AOKP by Kecinzer
Rom: JB 4.3
Kontaktovat uživatele:

Exchange kontakty v Desire Z na google (gmail)

Příspěvek od Infernus » úte 15. bře 2011 9:06:17

Zdravím,

svou vlastní nepozorností jsem posledních pár kontaktů vytvořil v podobě Exchange Active Sync, tím pádem se nesynchronizují s Gmailem.

Moje otázka zní, zda je nějaká možnost jak upravit typ kontaktu z Exchange AS na Google Gmail?

Sice mám v telefonu nastavenu synchronizaci s Exchange serverem mé společnosti ale tyto kontakty byly ryze soukromé a v pracovním účtu jsou pro mě nevhodné.

Díky za jakoukoliv radu a pomoc

dino velvet
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Galaxy Nexus

Re: Exchange kontakty v Desire Z na google (gmail)

Příspěvek od dino velvet » pon 18. dub 2011 21:16:47

K tomuto tématu bych se dovolil zeptat :
Nevíte jak dostanu kontakty, které jsou v na servru exchange do kontaktů na gmailu? jedná se pouze o jednotlivé kontakty. Ne celý seznam. Díky
SAGEM RC825=>NOKIA3310=>NOKIA 7110=>NOKIA6210=>NOKIA6310=>NOKIA 6230i=>NOKIA 5210=>NOKIA N73=>NOKIA N82=>HTC KEISER II => ASUS P750=>HTC TP2 RHODIUM=>HTC DESIRE Z
SG NEXUS

Termiter
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Re: Exchange kontakty v Desire Z na google (gmail)

Příspěvek od Termiter » úte 19. dub 2011 9:56:43

Zdar,
já to dělal tak, že jsem z Exchange vyexportoval vizitky a ty pak jednotlivě naimportoval v Gmailu. Výhoda je, že převod je perfektní včetně obrázku. Nevýhodou je import po jednotlivých kontaktech.

Vizitky jsem z Exchange dostal tak, že jsem vytvořil nový mail a do něj přetáhnul myší kontakty a dal vložit jako vizitky. No a ty vizitky jsem potom z toho mailu přetáhnul do samostatného adresáře. :c) Jinak se mi export vizitek prostě nepodařil udělat.

Odpovědět

Zpět na „Android OS“