Android OSWifi funguje, prezereanie internetu nie

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
martina8881
Nové Androidě
Reputace: 0

Wifi funguje, prezereanie internetu nie

Příspěvek od martina8881 » pon 18. dub 2011 10:47:55

Ahojte,

Kupila som si novy Samsung Galaxy Mini, mam ho par dni. Na zaciatku slo vsetko vpohode, wifina fungovala bez problemov, ale asi po troch dnoch mi prestalo fungovat prehliadane stranok, market, proste vsetko kde treba internetove pripojenie, aj ked wifi funguje, je pripojena a signal je dobry.
Na zahranicnych strankach sa pise, ze je to chyba v Androide, vela ludi malo tento problem a nikde som nenasla riesenie. Resp. nejake rady tam boli ale kedze sa velmi do tychto veci nevyznam a uz vobec nie v anglictine (akoze nastavovanie IP adresy a podobne) tak jedine co som zvladla bol factory reset ktory tam tiez radili ale vobec nepomohol. Stale sa deje to iste. Tento mobil som si kupila prave kvoli tej wifi a dost ma mrzi ze som to nevedela skor, ze sa taketo nieco casto stava v pripade tohto operacneho systemu. Ak by niekto vedel ako sa to da vyriesit bez toho aby som ho musela dat reklamovat, bola by som velmi vdacna. Dakujem

Zed
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 Edge Dual SIM

Re: Wifi funguje, prezereanie internetu nie

Příspěvek od Zed » úte 19. dub 2011 7:55:05

Asi jen hloupý dotaz - jiné zařízení na té wifi síti jedou bez problémů ? Ono automaticky neznamená že když je připojené wifi tak musí jít internet - může tam být proxy nebo třeba nějaké chyba v té wifi.

Odpovědět

Zpět na „Android OS“