Android OSIkonky

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
musa
Nové Androidě
Reputace: 0

Ikonky

Příspěvek od musa » čtv 18. čer 2009 9:25:07

Dobry den,

nemate nekdo odkaz na nejaky kompletni manual kde by byly popsany veskere funkce.

Nechapu v zasade ikonku s obalkou a casem vedle sms zpravy (Delivery report mam vypnuto), a status u kontaktu, ktery je nekdy zeleny, nekdy oranzovy, prestoze jsem stale offlline a nemuze to byt status je-li kontakt opravdu online.

Diky i za nejaky odkaz, nevygooglil jsem nic nez jeden podobny dotaz bez odpovedi.

mach4
Moderátor
Reputace: 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Ikonky

Příspěvek od mach4 » čtv 18. čer 2009 12:08:32

ahoj tohle půjde dost špatně udělat, jelikož se to mění s použitým Firmware, Pojmenul jinak(vystižněji) toto vlákno jinak del
Frčíme na novinkách Samsung Galaxy S10 :palec: Výhodně nákupy z Číny. Všechny GearBest slevy a kupony :palec: přehledně na jednom místě ----------> Aktualizováno každý den

Autor tohoto vlákna
musa
Nové Androidě

Příspěvek od musa » pát 19. čer 2009 10:38:13

Ok, del.

Co znamena ikonka s obalkou uz vim, je to k odeslani, proc tam zustala mmska viset k odeslani a neodeslala se nechapu, chompSMS se tvaril ze odeslano, musel sem smazat a udelat novou!?

Chapu ze se to s Firmwarem hodne meni, tim spis byl meli vydavat k updatum nejaky podrobnejsi prehled features i pro end usery. Do zdrojaku sem linej se koukat. (a tusim ze ke vsem aplikacim nejsou dostupny, ale do mms/sms sem se koukal).

No nic, nejak to uz s touhle hrackou doklepu nez bude Palm Pre.

DeToX
Robot
Reputace: 1

Příspěvek od DeToX » pát 19. čer 2009 11:28:23

Ikonky u kontaktu jsou zda je uzivatel online (nebo jiny status) na GTalku. GTalk je online vzdy pokud si online ty (net=gTalk online).

Autor tohoto vlákna
musa
Nové Androidě

Příspěvek od musa » pát 19. čer 2009 12:08:19

Jo to jsem si taky myslel, navic u kontatku s google mailem, ale ja jsem byl offline a kontakt zelenej. A nebylo to ze bych jako zrovna na chvili vypadnul, protoze T-Mobile je momentalne uplne nejdebilnejsi operator co se netu tyce, pac kolem kila nabizi jen 80 port, tzn. ze mam net porad vypnutej. Predpokladam ze jediny rozumny reseni je mit roota a vsechno krom 80 zakazat v iptables, ale na to sem linej. Nicmene pres 80 to stejne tutove nejede, jen bych vedel ze neplatim nic za prenos dat krome pausalu.

Ach jo.

Odpovědět

Zpět na „Android OS“