Android OSIkonky zůstaly po smazání

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
tullvan
Nové Androidě
Reputace: 0

Ikonky zůstaly po smazání

Příspěvek od tullvan » pon 23. kvě 2011 20:09:28

Ahoj,
Android používám pár dní takže jsem testoval různé aplikace a hry.
Jenže se mi zaplnila karta tak sem začal smazávat ale když něco smažu v nastavení telefonu / aplikace a odinstalovat tak mi pak v menu aplikací zůstanou ikony her které sem už dávno smazal nevíte jak je odstraním ?
A ještě bych se chtěl zeptat když si hra nebo aplikace stahuje po nainstalování data tak ty data se taky smažou po odinstalaci ? Protože když v odinstalování aplikace mám velikost tak mi to ukazuje pouze velikost aplikace ale data který maj například 400 mb to vůbec neukazuje, neexistuje aplikace která by to dokázala mazat ?

Mám Htc desire s

My.issha
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Xperia Mini Pro

Re: Ikonky zůstaly po smazání

Příspěvek od My.issha » sob 22. říj 2011 15:01:26

Mám podobný dotaz. V menu mám spousty ikon, které bych měla radši hned "při ruce", tedy na ploše. Cokoliv si ale nainstaluju se mi automaticky ukládá do menu. Ano, můžu si danou aplikaci zkopírovat na plochu, ale pouze zkopírovat. V menu mám pak věci, které mám od výrobce a ráda bych je z menu smazala. To mi neříkejte, že je to menu nafukovací a já cokoliv si stáhnu se mi tam uloží a pak můžu mít nekonečno stran k listování...

tombik
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: HTC One
Twitter: http://twitter.com/tombik99

Příspěvek od tombik » úte 25. říj 2011 0:32:20

A ono nafukovací je :-D Rika se mu app drawer (suplik na aplikace) a ne, z nej aplikace od výrobce oficialni cestou nedostanes, maximalne tak schovas.
V pripade rootu uz je situace jina, ale nevim jestli je to zrovna nutné ;-)
LG Optimus 2X--->HTC One X--->HTC One--->HTC One M8--->HTC One M9--->HTC 10--->HTC U Ultra
Grew up on PocketPC

My.issha
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Xperia Mini Pro

Příspěvek od My.issha » úte 25. říj 2011 20:16:30

tombik píše:V pripade rootu uz je situace jina, ale nevim jestli je to zrovna nutné ;-)
tak to jo ;) a rootu se chci obloukem vyhnout :no:

Poky
Stálý androiďák

Příspěvek od Poky » čtv 27. říj 2011 16:15:39

Mne by zajímala i ta možnost ikonky pouze schovat. Že se toho haraburdí, se kterým Xperia Mini Pro přijde nezbavím už je mi celkem jasné, ale kdyby mi nedělali v tom šuplíku bordel by mi celkem stačilo..:)
Xperia Mini Pro

Odpovědět

Zpět na „Android OS“