Android OSLG Optimus One - zamrzal, teď nestartuje

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Efel3
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG Optimus One

LG Optimus One - zamrzal, teď nestartuje

Příspěvek od Efel3 » pát 27. kvě 2011 19:06:48

Ahoj,

před 3 měsíci jsem si koupil LG Optimus One. Zpočátku bylo vše naprosto v pohodě a bez sebe menších problemů.

Bohužel zhruba po 14 dnech přišlo první seknutí. Psal jsem známému, který vlastní stejný telefon, zda-li se s tím již také nesetkal. Odpověděl mi, že se mu také občas zasekne, ale neví, čím je to způsobeno. Neřešil jsem to tedy, pouze občas vyndal baterii,znovu vložil a telefon zapl. Toto zamrzání se objevovalo zhruba jednou za 3-4 dny. Pak z ničeho nic jsem měl přibližně měsíc od těchto problémů pokoj.

Před týdnem se telefon ale opět sekl, vyřešil jsem to tedy jako obvykle. V posledních 2 dnech se telefon ovšem sekl 7krát a tak jsem se rozhodl promazat aplikace, které nepoužívám a nechat tam jen to nejnutnější. Dnes večer jsem si však s telefonem chvili hral, přibližně v 17:45 a vše bylo v pohodě. Telefon byl svižní, vše fungovalo. V 18:35 jsem ale potřeboval volat a telefon byl opět zamrzlý. Zkusil jsem tedy osvědčený postup, telefon však nereagoval. Nenásledovalo žádné podsvícení tlačítek, ani jakákoliv změna displaye. Zkusil jsem tedy Hard reset (home + volume down + power po dobu 10 sekund). Telefon ale pořád nereaguje.

Bylo o něj staráno jako v bavlnce. Nošen v pouzdře, nikdy mi nespadl.

Neměl někdo stejný problém? Při nejhorším v pondělí telefon odešlu na reklamaci, do té doby bych chtěl zkusit vymyslet něco jiného.

Všem předem děkuji za rady.

Autor tohoto vlákna
Efel3
Nové Androidě

Re: LG Optimus One - zamrzal, teď nestartuje

Příspěvek od Efel3 » sob 28. kvě 2011 9:37:35

Další postřeh, ráno jsem zkoušel své číslo prozvánět a normálně to vytáčelo i vyzvánělo. Můj telefon však nic nedělal (ani zvuk, ani obraz..nic).

Autor tohoto vlákna
Efel3
Nové Androidě

Příspěvek od Efel3 » sob 28. kvě 2011 11:37:51

Teď jsem telefon zkoušel zapnout a objeví se na 5 vteřin logo LG a pak zase display zhasne. Hardreset ale nefunguje.

alfel
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Galaxy Nexus
Twitter: ajfel14
Rom: 4.3 STOCK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alfel » sob 28. kvě 2011 18:19:36

Zkus ho hodit do nabíječky a u toho zapnout. Když nepomůže tak jedině KDZ , popř. reklamace.
Siemens A35 - Siemens A50 - Nokia 3120 - Sony Ericsson K310i - Nokia 6124 - LG Optimus One -
A nyní Galaxy Nexus - stock 4.3

Autor tohoto vlákna
Efel3
Nové Androidě

Příspěvek od Efel3 » sob 28. kvě 2011 19:15:05

Tak telefon se sám z ničeho nic probral. Teď jsem v Android system recovery 3e. Bohužel mi nějak nejde potvrdit reset do továrního nastavení. (popřavdě ani nevím čím)

delarock
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od delarock » sob 28. kvě 2011 19:27:51

Jednoznacne reklamacia
Android: M.Milestone - Nexus One - Galaxy S - Desire HD - Galaxy s II - Galaxy Nexus Palm Pre, Xperia X1, motorola V3, motorola V8, Iphone 2g, iphone 3G, iphone 4,

Autor tohoto vlákna
Efel3
Nové Androidě

Příspěvek od Efel3 » sob 28. kvě 2011 21:31:17

Tak telefon se po odpojení z nabiječky zapl. Dal jsem přes nastavení návrat do tov. nastavení. Zatím vše šlape až na wifi. Uvidím, jak zítra. Myslíte, že když bude vše bez problémů a vyřeším problem s wifi, tak telefon na reklamaci zasílat nemám?

tomisumi
Nové Androidě

Příspěvek od tomisumi » sob 28. kvě 2011 23:25:37

Ahoj. Popísané problémy vyzerajú horšie ako moje ale aj mne sa čas od času stáva že sa mobil sám od seba reštartuje...ževraj zato môže pamäťová karta...hmm

Autor tohoto vlákna
Efel3
Nové Androidě

Příspěvek od Efel3 » ned 29. kvě 2011 14:55:57

Tak jsem ještě udělal Hardreset (home+power+volume down). Vše zatím od včerejšího večera šlape, včetně wifi. Zatím ani nejmenší přiseknutí nebo zaváhání, zrkátka jako nový. Zřejmě ho zatím na reklamaci posílat nebudu, protože doufám, že se jednalo jen o SW chybu, která byla odstraněna.

Odpovědět

Zpět na „Android OS“