Android OSsynchronizace

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 46
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Re: synchronizace

Příspěvek od ramon.dexter » čtv 03. zář 2009 14:35:57

uživatelé hera: Nevim proč, ale když jsem měl nahozenou hero ROMku, nefungovala mi synchronizace ve směru telefon>gmail. Co jsem přidal v telefonu, nepřeneslo se mi do gmail. OPačně to fungovalo. Což se mi ale vůbec nelíbilo. Možná nějaká chybka.

...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

michpo
Moderátor
Reputace: 23
Typ mobilu / ROM: HTC One Google Edition
Tablet: Nexus 7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od michpo » pát 04. zář 2009 0:31:41

Me ty narozeniny taky opacne nefunguji :(
Pokud vytvorim kontakt v telefonu, tak po synchronizaci se prenese na google, problem mam jen s tema narozeninama (mozna i vyrocim, to sem nezkousel).
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI

Kissman
Stálý androiďák
Reputace: 0

Příspěvek od Kissman » pát 04. zář 2009 3:33:01

:lol: vecny problem... 50% firem Outlooka pouziva a o Exhange nemaji ani paru 8-) proto napr. kabel. A pak spousta lidi (95%), co pouziva Outlooka doma taky Exchange nevede...

ramon.dexter
Moderátor

Příspěvek od ramon.dexter » pát 04. zář 2009 6:18:23

Kissman: no dobře, ale na co doma používat dobrovolně outlook? Proč? Gmail má naprosto stejný webový rozhraní. A hele, neni jedno jestli máte kontakty u googlu nebo seznamu? Pokud odešlete mail, je tam od koho to jde a komu to jde. A to se na serveru vždzcky ukládá. Takže pokud máte mail třeba u seznamu, postu a podobných poskytovatelů, máte u nich kontakty ani o tom nevíte.

Kissman
Stálý androiďák

Příspěvek od Kissman » pát 04. zář 2009 6:44:50

proc? protoze webovy email nedosahuje ani desetiny fci outlooku? a je fuk jestli oulooku nebo treba thunderbirdu... outlook je jen nejlepsi. Jop a porad to rikam a porad me nikdo neposloucha :lol: sync Androida s Exchange je pouho pouhe vyuziti protokolu pro sync zakladnich veci... do Exchange to ma dosti daleko

ramon.dexter
Moderátor

Příspěvek od ramon.dexter » pát 04. zář 2009 8:54:37

Kissman: no, muj názoe je ten, že používat outlook bez exchange serveru je jako mít babetu bez motoru. Jede to, ale s motorem je to lepší. V momentě kdy jsem outlook používat nemusel, jsem ho taky přestal používat. Je to pomalý, žere to moc paměti a padá to. A navíc, musí se za to platit.
A ne, nepovažuju outlook za nej klienta. Je to jenom výstup exchange pošty. Na pop3/imap servery mi už přijde lepší tunderbird.

ge0rge
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ge0rge » pát 04. zář 2009 9:38:18

na co outlook kdyz nemate nejaky centralni uzel ktery by ty data provazoval ? to mi pripada jako hloupost, to si pak muzete pouzivat jakehokoliv mail klienta a ze jich je, outlook se drzi snad jen kvuli tomu exchange. Uroven webovych klientu ... no jak ktery, je pravda ze co prakticnosti mi v gmailu preci jen jeste chybi moznost udelat z mailu ukol, a rovnou ho fazovat v projektech, ale to je neco kde uz narazi i ten outlook na sve moznosti, nappak treba stitky mi vyhovuji daleko vic nez separovane zobrazeni jednotlivych slozek inboxu ... lepsi bude netlacit tolik na pilu, a nechat kazdemu jeho nazor, vychazejici ze zkusenosti a pozadavku ktere se proste lisi.

synchronizace s exchange je takova jaka je nyni mi uplne postacuje, ani netusim co bych mel chtit vic (napovez) ... verim ze microsoft vymyslel spoustu hlouposti ktere do protokolu zanesl aby bylo snazsi jej patentovat a nenarazit na prilisnou trivialitu :-) ... ale na kazdy pad mi nijak zvlast nechybi

Odpovědět

Zpět na „Android OS“