Android OSgapps padá cyklicky. nabízím odměnu

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
aghlbongo
Nové Androidě
Reputace: 0

gapps padá cyklicky. nabízím odměnu

Příspěvek od aghlbongo » sob 18. čer 2011 12:14:31

Ahoj,

hlášku "com.google.process.gapps byl neočekávaně ukončen. Opakujte prosím akci. Ukončit aplikaci" odkliknu a okamžitě poté se ukáže znovu. Po zapnutí telefonu neustále. Mezi dvěma hláškami tak 0.5 vteřiny prodleva. Telefon je v tomhle stavu prakticky nepoužitelný, jakýkoliv krok k opravě je možné (avšak pracně) provést.

Poraďte prosím jak to opravit do normálního stavu. Jsem ochoten zaplatit dohodnutou částku (navrhuji pár stovek) za nejjednodušší radu vedoucí ke zprovoznění.

Telefon
Android 2.1, SE Xperia 10 Mini, rooted (kvůli Titanium backupu)

Jak se to stalo?
Hláška začala vyskakovat už dřív, kdykoliv jsem přistupoval na market. Podle rady na tomhle fóru (http://forum.xda-developers.com/showthr ... 884&page=2) jsem zazálohoval pár googlích APK a přeinstaloval je těmi na fóru. Chyba zůstala, navíc přestal jít i Gmail. Obnovil jsem APK zpět těmi původními ze zálohy a stejný problém (gmail nadále nejde). Obnovil jsem vše z Titanium backup zálohy před změnou systému a teď je telefon úplně nepoužitelný, jak popsáno výše. Nerad bych přišel o kontakty/sms, takže uvítám i tip jak to zálohovat.

Petr

Case
Kyborg
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845 - ZTE Blade - Samsung Galaxy S
Kontaktovat uživatele:

Re: gapps padá cyklicky. nabízím odměnu

Příspěvek od Case » sob 18. čer 2011 13:46:44

Zkusil bych fix_permissions script a promazání dalvik-cache.

Autor tohoto vlákna
aghlbongo
Nové Androidě
Reputace: 0

Re: gapps padá cyklicky. nabízím odměnu

Příspěvek od aghlbongo » pon 20. čer 2011 22:48:46

bohužel nepomohlo. tohle je přesná chyba na které droid padá:

Kód: Vybrat vše

"java.lang.RuntimeException: Unable to create service com.google.android.googleapps.GoogleLoginService: java.lang.SecurityException: Permission denial: writing to secure settings requires android.permission.WRITE_SECURE_SETTINGS"
ještě jsem znovu reinstaloval aplikace, jak se píše tu http://mdzlog.alcor.net/2010/01/31/fix- ... ling-apps/

jakékoliv tipy?
Naposledy upravil(a) radegast dne úte 21. čer 2011 5:18:43, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Necituj poslední příspěvek!

Odpovědět

Zpět na „Android OS“