Android OSPo restore nejde aktivovať aktulizáciu statusov

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
xorpi
Nové Androidě
Reputace: 0

Po restore nejde aktivovať aktulizáciu statusov

Příspěvek od xorpi » čtv 21. črc 2011 15:53:58

Po restore nejde aktivovat aktulizáciu statusov zo socialnych sieti v kontakt liste.

Ahojte

Dnes som bol nútený restorovať moju Sony Ericsson Xperiu Neo. Dôvod bol taký, že som skúšal Eset Smart Security pre Android a predtým som predikciou zadal heslo 2x, ktoré vôbec nebolo také, ako som myslel že píšem (chyba nepozornosti nováčika). No a pri pokuse o odinštaláciu mi Eset Smart Security kompletne zablokoval prístup k mobilu, unlock code bol samozrejme v nedohľadne. Takže jediné, čo mi ostávalo bolo restorovať kompletne Android cez PC Suite. Okrem iného, žiadne problémy, systém svižný nonstop aj keď ho využívam na plno. Antivirus pre mobil je zlo...

Oceňujem kompletnú integráciu Facebooku hlboko do systému/nádstavby od Sony Ericssonu a to sa týka i videnia posledného statusu pri kontaktoch v kontakt liste. Čo však, po restore mám túto možnosť stále "šedú" a nemôžem ju ani aktivovať. Pritom synchronizácie všetkých účtov mi svietia zelenú, všetko sa synchronizuje, všetko je "alrady" povolené na Facebooku. Len tie statusy sa mi nezobrazujú a ani nemôžem túto možnosť zapnutím aktivovať. V čom robím chybu alebo čo mám pozrieť? Je to drobnosť, ale sere ma to, lebo drobnosti vždy vedia potešiť a tých je v Androide od SE dosť :)

Ďakujem

Autor tohoto vlákna
xorpi
Nové Androidě
Reputace: 0

Re: Po restore nejde aktivovať aktulizáciu statusov

Příspěvek od xorpi » pon 25. črc 2011 8:18:39

Žiadna odozva?

Odpovědět

Zpět na „Android OS“