Android OSSE Xperia X10 mini pro - Angry birds -> restart telefonu

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Chadzi
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: iPhone 5S
Mobil 2 / ROM: Sony Xperia V

SE Xperia X10 mini pro - Angry birds -> restart telefonu

Příspěvek od Chadzi » pát 29. črc 2011 18:49:01

Zdravím,
stáhnul jsem si před dvěma dny z marketu hru Angry Birds a nastal mi takový problém, hra se dneska začla sekat, po chvíli se sekne úplně a telefon se restartuje. Nevíte někdo v čem je problém? Stává se to jen u této hry.

Vagabond
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: ASUS Zenfone 5z

Re: SE Xperia X10 mini pro - Angry birds -> restart telefonu

Příspěvek od Vagabond » pát 29. črc 2011 19:40:18

Chadzi píše:Zdravím,
stáhnul jsem si před dvěma dny z marketu hru Angry Birds a nastal mi takový problém, hra se dneska začla sekat, po chvíli se sekne úplně a telefon se restartuje. Nevíte někdo v čem je problém? Stává se to jen u této hry.
ptaci jsou dost narocni na telefon, probiha tam hodne vypoctu a cim narocnejsi level tim bude hra sekanejsi ale hrat se to da, ja na vodafone 845 (coz je hardverove srovnatelne) mam odehrane komplet. restart ten se stane obcas ale neni to moc casto.... mozna by pred startem hry stacilo ukoncit bezici aplikace.
ASUS Zenfone 5z

zip123
Nové Androidě
Reputace: 0

Re: SE Xperia X10 mini pro - Angry birds -> restart telefonu

Příspěvek od zip123 » sob 27. srp 2011 21:02:33

Ahoj, jelikož jsem měl stejný problém - hra se sekla, když jsem to nechal za chvíli se odsekla a když jsem jezdil prsty i přesto dál po displayi, tak reboot. Podobná situace nastala i u nějakých dalších her. Zkoušel jsem JIT, Dualtouch, OC až na 768MHz, a nic, ve výkonu to tedy není. Až po pár hodinách jsem narazil na tenhle modul, a ten u mě problém vyřešil, a už to jede! A ptáci dokonce jedou na záklůadním taktu 600MHz, takže pohoda :)
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1053587
Všechny úpravy včetně tohoto modulu jsem dělal do origináln SE rom 2.1 Eclair 2.1.1.A.0.6, baseband M76XX-TSNCJOLYM-53404015.

Odpovědět

Zpět na „Android OS“