Android OSCo mám dělat pro odemčení telefonu

Máte dotaz týkajícíce systému/jádra android ? Zde je spravné fórum! :)

Moderátoři: don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór, don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór

Odpovědět
TommysTrutnov
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 09. srp 2011 20:34:44
Typ mobilu / ROM: vodafone 945

Co mám dělat pro odemčení telefonu

Příspěvek od TommysTrutnov »

Dobrý večer,

Jsem běžný uživatel vodafonu 945 a povedlo se mi dostat do bodu kdy jsem pomocí špatného gesta zablokoval svůj telefon, žádá email a heslo. Našel jsem tedy informační email od gmailu protože heslo a přihlašovací jméno jsem samosebou taky už nevěděl.Myslel jsem OK, jméno už vím, ale nevím heslo, resetoval jsem na netu gmail a zdal nový heslo, ale na telefonu mi to nefunguje respektive nový heslo nebere. Pak jsem začal hledat info tady na foru a zjistil teda že musím znát origo heslo co je v telefonu a nový přístup na gmailu mi je k prdu začal jsem tu hledat RESET TELEFONU, ZÁKLADNÍ NASTAVENÍ A POD.ale v týhle chvíli se zamotávám v žargonu zkušených uživatelů, reboot, root, hard reset, atd. né že bych tomu vyložene nerozuměl počitačová gramotnost jakž takž funguje, ale už asi čtyři hodiny se snažim telefon nějak resetovat ale přes moje snahy se mi nedaří dostat do základního nastavení s pomocí návodů co jsem tu našel, respektive zkoušeljsem trojhmaty, root přímo pomocí návoduco jsem tu našel k tomuto telefonu ale i když to ve winu napíše OK, telefon v továrním nastavení není, nevim co s tím, co mám udělat jako první, nebo jakej postup zvolit,zkusím dál ještě hledat protože tuším že me pošlete do háje s tímhle dotazem cotu byl už stokrát, ale i když se nějaká dobrá duše najde aby mi poradila co s tím budu neskonale vděčen, díky. Tomáš

EDIT:
Pomohl by WIPE?Nebo tou tohodle telefonu nejde?

Ještě pokud by někdo myslel že jsem zloděj telefonu a znažím se ho odemknout, rád doložím veškeré doklady spojené s nákupemu vodafonu, krabici, manuál zkrátka všechno mám

Do teďka jsem nenašel na tomto foru vlákno které by mi pomohlo, to vážně nikdo neřešil tento problém s tímto telefonem??
Naposledy upravil(a) radegast dne úte 09. srp 2011 21:31:18, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Edituj příspěvky!
little
Nové Androidě
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 02. čer 2011 8:18:28

Re: Co mám dělat pro odemčení telefonu

Příspěvek od little »

to TomysTrutnov:
pokud tam nemáš nic na čem ti záleží, tak bych volil servisní menu (
jak se do něk dostaneš je na netu, hledat tvůj model telefonu a servisní nebo recovery menu
většinou volume up nebo down + zapnutí)
v memu, které se objeví zvolit factory reset (pohyb je pomocí volume)
a telefon bude jako když jsi ho koupil a vybalil z krabice
TommysTrutnov
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 09. srp 2011 20:34:44
Typ mobilu / ROM: vodafone 945

Re: Co mám dělat pro odemčení telefonu

Příspěvek od TommysTrutnov »

VYŘEŠENO - Povedlo se mi telefon resetovat a zavést tovární nastavení, taky když to někoho bude zajímat tak zde přesný postup:

TOVÁRNÍ NASTAVENÍ VŠE SMAŽE A TELEFON BUDE JAKO KDYŽ JSTE HO PŘINESLI NOVÝ DOMŮ

stahnul jsem tento link s ROOT945
http://androidforum.cz/vodafone-945-t9955.html

Postup pro připojení tel.
1) vyndat baterii
2) podržet volume + a power , připojit USB, windows nainstaluje ovladač, u win7 automaticky
3)spustit root.bat(fastboot-windows -w)
4)spustit root.bat(fastboot-windows reboot)
4)po proběhnutí obou procedur, začne telefon resetovat(hodiny blikaj), při vypnutí hodin, kabel odpojit
5)zandat baterku a nahodit, telefon je v továrním nastavení, !!!!!!VŠE JE SMAZÁNO!!!!!!!!


dávku root jsem upravil takto(původní jsem smazal)
....ROOT_945>fastboot-windows -w

dávka proběhla takto:
< waiting for device >
erasing 'userdata'... OKAY
erasing 'cache'... OKAY

....ROOT_945>fastboot-windows reboot

dávka proběhla takto:
rebooting...

Telefon je zresetovan
lory.wtf
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 03. bře 2012 0:35:44
Typ mobilu / ROM: Vodafone 945

Re: Co mám dělat pro odemčení telefonu

Příspěvek od lory.wtf »

Ahoj,hele prosím tě mám takovej problém tel. mi bliká ae hrozně dlouho (myslím tím ty přesípací hodiny) nemohl bys mi říct jak dlouho tak má blikat děkuji předem za odpověd :-)
Odpovědět

Zpět na „Android OS“