Android OSubyvani mista na mobilu

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
gerranek
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

ubyvani mista na mobilu

Příspěvek od gerranek » pon 22. srp 2011 15:55:50

zdravim
zkousel sem hledat ale nenasel tak proto nove tema:
mam htc desire a mam problem ze mi stale a neustale ubyva misto na mobilu, vsechny aplikace co sly mam na sd karte, jednou za cas nejakou aplikaci smazu ale timhle zpusobem to nejde do nekonecna - stejny problem u kamosova htc wildfire s...
je tohle normalni?? co s tim?? brzo nebude uz co mazat....

whistler
Nové Androidě

Re: ubyvani mista na mobilu

Příspěvek od whistler » pon 22. srp 2011 19:50:58

Jako dočasné řešení bych ti doporučoval Cache Cleaner. Tento program dokáže promazávat zbytečné a nepotřebné soubory. Já ho mám a jsem spokojený.

Mishack
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL
Twitter: @MichalSvatos
Rom: Poslední ofiko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mishack » pon 22. srp 2011 20:18:49

Urcite, jak radi kolega nademnou - 1Tap Cache cleaner. Treba takovy market si i po kratkem prohlizeni ukousne 2MB.
A jeste tip. Pokud pouzivas Dolphin Browser, cas od casu ho vypni pres "Exit" a vymaz cache. Nevim jestli to dela specialne DB nebo i jine browsery. Kazdopadne taky mi porad ubyvalo misto, pak jsem jednou vypnul takhle browser a najednou o 20MB vic.
N1 (testovací phone, CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP JB-MR2 Milestone 1) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox) --> LG Nexus 5x, 32GB (Stock, root) --> Pixel 3a XL (stock)
www.mishack.cz | helpforitaly.eu

Autor tohoto vlákna
gerranek
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Příspěvek od gerranek » úte 23. srp 2011 19:38:48

zkusim, ale nemyslim ze to bude jenom v cache - kazda nova aktualizace napr google maps nebo adobe flash player nabira novy kb a mb, myslel sem ze nova verze prepisuje starou a ne ze se porad nabaluje,,,,

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 210
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » stř 24. srp 2011 7:45:19

U aplikací zabudovaých od výrobce se aktualizacemi nic nepřepisuje, protože by nebylo možné vrátit se zpět k továrnímu nastavení. Aktualizace se instalují do uživatelské paměti. A u uživatelských aplikací se aktualuzacemi sice přepisuje, ale je celkem běžné, že nová verze zabírá více, protože má třeba více funkcí. S tím nejde nic dělat, musíš to jen akceptovat a místo získat mazáním cache atd.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Odpovědět

Zpět na „Android OS“