Android OSopakované upozornění

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
LiborP
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG G3

opakované upozornění

Příspěvek od LiborP » pon 29. srp 2011 14:53:51

Je nějaký způsob (nastavení systému, hack, neoriginální rom, doplňková aplikace) jak u alarmů nastavit jejich automatické opakování až do doby, kdy aktivně projevím, že jsem alarm zaregistroval?
Byl jsem z PalmOS zvyklý, že když se aktivoval alarm před událostí/schůzkou, tak neproběhl jen jednou jako na Androidu, ale automaticky se opakoval podle předem nastaveného intervalu až do doby, kdy jsem ho potvrdil.

Nechce se mi věřit, že takovýto primitivní požadavek by systém neuměl a nebyla na to ani žádná aplikace.

Autor tohoto vlákna
LiborP
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG G3

Re: opakované upozornění

Příspěvek od LiborP » pon 05. zář 2011 13:38:57

Tak si odpovím sám, třeba to pomůže ještě někomu.
Zatím jsem vyzkoušel dvě aplikace : Nudnik Calendar Notifications a Calendar Snooze. Podle popisu by to měl umět ještě i Calendar Event Reminder, ale ten nemá (nebo jsem nenašel) trial verzi na vyzkoušení a tak jsem se s ním nezabýval.
Nudnik je levnější, trial verze umí opakovat alarm jen po minutě, ale vadilo mi, že si "naplánoval" alarmy na všechny události v kalendáři, i na ty, kde jsem alarm neměl (celodenní akce). Sice se dá v menu nastavit klíčové slovo, které "zapne" opakovaný alarm jen u událostí, kde je klíčové slovo uvedené, ale to by pro mě znamenalo ručně přeplánovat všechy budoucí události.
Calendar Snooze je o dost dražší než Nudnik, ale trial má všechny funkce plné verze, jediné omezení trialu je v tom, že alarm jde odsunout maximálně o 6 hodin.

Má někdo jiný tip na nějakou lepší aplikaci?

Odpovědět

Zpět na „Android OS“