Android OSOvládání hlasitosti jednotlivých aplikací

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
MATY-CZ
Nové Androidě
Reputace: 0

Ovládání hlasitosti jednotlivých aplikací

Příspěvek od MATY-CZ » pon 12. zář 2011 14:34:55

Zkoušel jsem hledat - nenašel. Otázka zní: Je možné nějak upravovat hlasitost jednotlivých aplikací? Konkrétně přehrávače MP3 a navigace? Oba zvukové signály se míchají do sebe a lze nastavit pouze společnou hlasitost (píše "hlasitost médií"). Ale třeba u defaultního rádia lze ovládat hlasitost samostatně (píše "hlasitost FM rádia"). takže rádio lze trochu ztlumit na úkor hlasitosti medií, aby byla navigace zřetelně slyšet. Mám takový pocit že když jsem poprvé pustil defaulní googlovskou navigaci tak šla také její hlasitost ovládat samostatně (psalo to "hlasitost navigace"), ale buď se mi to jen zdálo nebo se to nějak aktualizovalo nebo tím že jsem stáhnul jiný přehrávač na muziku, teď prostě hlasitost navigace X hlasitost medií nemůžu nastavit. Dík za rady.

Jo a je to android 2.2 běžící na Huawei X1

Edit: ještě mám problém s napájením, origo kabel jsem nechal v kanclu a domu si pořídil jiný kabel + nabíječku do auta. Pár dní fungovalo vše perrfektně ale včera mi to přestalo nabíjet v autě, a když jsem to píchnul na ten kabel doma tak to také nešlo - resp. jsem musel kabel dát trochu do tahu (jako kdybych chtěl zlomit konektor) a pak to nabíjelo. Už jsem to chtěl jít reklamovat že je špatný kontakt na konektoru v mobilu, ale na tom originálním kabelu v kanclu to nabíjí v pohodě... Tak mám jít reklamovat ty kabely nebo čekat že přestane nabíjet i ten origo kabel a pak reklamovat telefon???

Autor tohoto vlákna
MATY-CZ
Nové Androidě
Reputace: 0

Re: Ovládání hlasitosti jednotlivých aplikací

Příspěvek od MATY-CZ » úte 13. zář 2011 17:30:54

Problémy s napájením vyřešeny reklamací (výmněnou) kabelů.

Odpovědět

Zpět na „Android OS“