Android OSVyhledávání v Android OS

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
seaman
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG G6
Mobil 2 / ROM: Nexus 5 32GB

Vyhledávání v Android OS

Příspěvek od seaman » pon 21. lis 2011 14:08:15

Mám takový problém, který jsem popsal už v sekci Desire S, jenže on se podle mého týká vyhledávání obecně, proto sem s prosbou o radu můj problém zkopíruji. Je vlastně jedno, jestli k hledání použiju dotyhové tlačítko lupa, nebo hledám uvnitř kalendáře, výsledek je stejný:

Hledáním mám nastavený tak, že hledá v kalendáři, v lidech a v sms. Většina toho funguje výborně.
Protože jsem totální sklerotik, mám v kalendáři všechno, počínaje garančky a výměn olejů v mých autech, kdy se objednat k zubaři, splatnosti pojistek na všechno možný a nesčetně pracovních věcí. Prostě věci který je problém nezapomenout a nevím na 100% jestli bych je uhlídal.

Mám tam taky narozky a svátky několika lidí a to všechny ve stejném formátu např: "Tata svatek", "Mama svatek", "Mama narozeniny" atd, jenže například zrovna ta máma mi při vyhledání slova "svatek", "narozeniny" ani "Mama" nevyskočí.
Stejně tak u jedné další osoby a u ostatních ano.
Vím sice kdy má máma svátek i narozky, ale chtěl bych mít trošku větší důvěru ve vyhledávání u položek, které nevím kdy jsou a listovat po dnech, to uznejte, je pravěk.

Nemám v klíčových slovech překlep, ani nejsou v jiném kalendáři. Jednou mi pomohlo že jsem dal rok narození, ale už to zase nejde. Došlo to tak daleko, že jsem záznam odstranil z gmailu i z telefonu a znovu zadal. Je to stejné...

Tuší někdo proč tahle záhada?

Autor tohoto vlákna
seaman
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG G6
Mobil 2 / ROM: Nexus 5 32GB

Re: Vyhledávání v Android OS

Příspěvek od seaman » sob 26. lis 2011 10:58:55

Fakt nikdo nevíte čím to je? Hrozně mi vadí, že se na to vyhledávání nemůžu spolehnout. Třeba to je jen nějaká blbost, že to nehledá některé věci v kalendáři, ale já už nevím, co zkusit.

Odpovědět

Zpět na „Android OS“