Android OSBlokování otáčení displeje určitým aplikacím?

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
ludekbrno
Terminátor
Reputace: 210
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Blokování otáčení displeje určitým aplikacím?

Příspěvek od ludekbrno » pon 05. pro 2011 19:31:19

Nejspíš už se to řešilo, ale nepodařilo se mi najít vhodná klíčová slova, aby mi zdejší vyhledávání něco vyplivlo, tak se s dovolením zeptám. Neexistuje nějaká aplikace/nastavení, ve kterém by bylo možno každé nainstalované aplikaci individuálně povolit/zakázat otáčení displeje? U některých aplikací se otáčení hodí, u jiných je zase zcela zbytečné až nesmyslné. Pro příklad třeba budík. Když mi ráno začne zvonit, chci ho típnout, ale jak s ním pohnu, tak než se trefím na správné místo displeje, stihne se mi pod prstem otočit. V ten okamžik bych ho nejraději prohodil oknem :-) A aplikací, pro které je zobrazení na šířku naprosto nesmyslné je více. Nechápu, proč v požadavcích na aplikace není povinně položka volby zobrazení. Slušní vývojáři v aplikacích možnost blokování otáčení mají, nevím proč tu jednu položku navíc nemůže mít každá aplikace. Nejde to nějak systémově doplnit? Root mám.

LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Odpovědět

Zpět na „Android OS“