Android OSchyba po aktualizaci Android na 2.3.5

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
foxerr94
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Desire S

chyba po aktualizaci Android na 2.3.5

Příspěvek od foxerr94 » úte 20. pro 2011 20:39:50

Zdravim všechny
Nedávno jsem aktualizoval Android na 2.3.5 (aktualizace se nabídla sama, jen jsem jí potvrdil). Od té doby co aktualizace proběhla mi nefunguje počasí, market, locations a další aplikace vyžadující internetové připojení, ale internetové prohlížeče mi fungují normálně a normálně můžu surfovat po internetu. Vlastním mobil HTC Desire S. A také se ani ne za den mobil vybije. Nevíte nikdo co s tim? Docela mě to štve
Předem děkuju za odpověď.

cyphill
Robot
Reputace: 14
Typ mobilu / ROM: HTC 10
Rom: nougat, stock, root

Re: chyba po aktualizaci Android na 2.3.5

Příspěvek od cyphill » stř 21. pro 2011 0:00:18

Udělej hard reset nebo-li návrat do továrního nastavení. Vše si předtím pečlivě zálohuj. Někdy je to bohužel potřeba.
Chceš-li poděkovat, klikni na palec!

Autor tohoto vlákna
foxerr94
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Desire S

Příspěvek od foxerr94 » stř 21. pro 2011 6:33:50

To jsem udělal a problém stále přetrvává. Nevíte někdo jak to spravit? :help:

francesco
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD

Příspěvek od francesco » stř 21. pro 2011 9:42:57

Dnes som povolil aktualizáciu na mojom HTC Desire HD na túto novú verziu 2.3.5 a teraz mi nejde spustiť galéria a jeden player :-((((( Cez druhý čo tu mám tak sa dá pozerať aj videa čo sú na karte takže je chybná cesta na tej galérií:-((((( Ide ma poraziť ,teraz keď idú sviatky tak sa nedostanem do galérie :-((((((( po ikone čo bola galéria ostal len ten znak Android. Čo teraz? To mám dať do servisu alebo čo a zrovna na sviatky kurnik.

babaj
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD

Příspěvek od babaj » stř 21. pro 2011 23:20:12

zdravim, ja mam problem s kalendarom, po aktualizacii na Desire HD sa po kliknuti v mesacnom zobrazeni kalendara na den neda zobrazit ani agenda ani zobrazenie dna alebo tyzdna, po kliknuti na tlacidlo menu sa nezobrazia ziadne moznosti. Vie niekto poradit co s tym?
Dakujem.

ZeKe
Androiďák!
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: Honor 20 Pro / AOS 10 stock

Příspěvek od ZeKe » čtv 22. pro 2011 0:05:19

babaj:
Mel jsem stejny ci podobny problem, kdyz jsem do kalendare lezl pres widget Smooth Calendar.
Nasel jsem enakou svoji interni poznamku: "Pri zobrazeni widgetu na plose pak nejde v kalendari rozkliknout jednotlivy den, pokud jdeme do Kalendare pres tento widget, pri primem vstupu do kalendare je to OK."
Takze uz jsem se mym ejblibenejsim kalendarovym widgetem pomalu loucil, kdyz s jinym widgetem (treba Simple Calendar), to bylo OK, ale pak jsem zkusil vymazat data Kalendare, vratit zpet Smooth Calendar a voila - opet to funguje :-)

Stejne tak se mi v Kalendari pri zadani nove udalosti jako vychozi nabizel Exchangeovy ucet, nikoli Gmailovy, ale i toto spravilo vymazani dat Kalendare.

Snad se nejak odobne zadari i Tobe..

Odpovědět

Zpět na „Android OS“