Android OSVymazanie povodnych aplikacii+aj z menu SG S PLUS

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
HIISS
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S Pplus
Rom: 512MB
Kontaktovat uživatele:

Vymazanie povodnych aplikacii+aj z menu SG S PLUS

Příspěvek od HIISS » čtv 29. pro 2011 21:48:06

Chcem vymazat rozne aplikacie z telefonu Samsung galaxy S PLUS ktore uz v nom boli ak som kupil...napr: AldikoeBook-knihovna,siel som do aplikacii-vsetky a tam mi povoluje ju iba pozastavit alebo vymazat data z nej ulozene,ale neda sa vymazat nic,nesvieti policko vymazat,tak isto aj v menu som skusal ju odobrat ...upravit zoznam,ale viem ju len presunut vyssie nizsie ikonku alebo ze mi ju da na uvodnu obrazovku..a z tamat akurat do kosa,ale neviem ju vymazat taktiez ani z menu,aby som si tam nechal len aplikacie na pozadi ktore vyuzivam,a nie ktore nepotrebujem a nech tolko nelistujem....ak ma niekto tento fon poprosim ho nech mi napise na ICQ 474 643 703 ak je ochotny mi nejake rady dat.

+ este:viem amaterska otazka,ale ospravdlnte ma,nerobil som nikdy s takyma vecami..a je to moj prvy anroid

Potrebujem aby ma niekto oboznamil s GPS a mapami,nevyznam sa ako to na mobile bezi..co je potrebne mat ,spustat a co je spoplatnovane,a da sa zohnat,a aky je rozdiel medzi gps a mapou tak prosim o vysvetlenie.V menu galaxy s plus mam ikonu Navigacia,co je to za aplikacia aku funkciu ma? dalej mam v menu ikonu Mapy(asi mapy google sa to vola podla netu)a okrem toho mozem v liste zapnut GPS..aky je rozdiel medzi tyma troma pojmami?nemam plateny internet-mesacny balik.a ani zaujem o spoplatnovane navigacie,Chcem ju vyuzivat bez internetu ak sa da...a sem tam stiahnem novsiu mapu,alebo obcas wifi..ale aby nebola spoplatnovana.ale aj ma zaujima ak chcem pouzivat navigaciu co vsetko musim stiahnut a spustit? samozrejme mam len zaujem o bezplatne navigacie a nic mesacne platit.
Pocul som ze mapy zadarmo su Sygic Aura,? ale na markete som cital ze skusobna verzia trva iba sedem nic?prosim o najsirsie oboznamenie s tym.dakujem

Odpovědět

Zpět na „Android OS“