Android OSDva problemy a aktualizaci aplikaci

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Mr.Voza
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S3 mini
Tablet: Ainol Novo 10 Hero

Dva problemy a aktualizaci aplikaci

Příspěvek od Mr.Voza » ned 01. led 2012 15:56:45

Ahoj vsem, mel bych dva dotazy ohledne aktualizaci aplikaci z Markeu.

Dotaz c.1: Konkretne se jedna o apikaci Oskarek SMS. Pred cca 14ti dnema se me Oskarek aktualizoval na novou verzi, ta me ale jako vetsine uzivatelu nevyhovovala kvuli horsimu GUI, tak jsem se vratil k predchozi verzi s tim, ze u ni zatim zustanu. Ted me ale Android kazdou chvili hlasi, ze nasel aktualiziace a kdyz otevru Market, tak zjisim, ze jde jenom o aktualizaci prave pro Oskarka, kterou nechci. Da se nejak nastavit, aby me Android na moznost aktualizace u jedny konkretni aplikace neupozornoval, ale na ostatni normalne jo?

Dotaz c.2: Tady se jedna o aplikace In-Pocasi (+Widget). Market me v seznamu Moje aplikace nabizi aktualizace, ale kdyz aplikaci v Marketu rozkliknu a chci ji aktualizovat, tak tam moznost Aktualizovat neni - je tam jenom Otevrit nebo Odinstalovat. Uz se me tohle jednou pred casem u nejaky aplikace stalo, ale tenkrat jsem telefon restartnul a pak to normalne aktualizovat slo. Ted me ale restart telefonu nepomoh a zkousel jsem aplikaci i odinstalovat a pak nainstalovat znova a myslel jsem, ze se me nainstaluje ta aktuali verze - Market me ale furt nabizi aktualizaci tyhle aplikace a po rozkliknuti tam furt moznost Aktualizovat neni. Co dal? Jak to aktualizovat?

HTC Wildfire S - můj první Android. Buďte prosím k mým lamerskym dotazům schovívaví - teprve se s tím učím :oops:
Samsung Galaxy S3 mini - už by to skoro chtělo něco novýho ;-)
Lenovo K5 Plus - už teď toho lituju :x

Odpovědět

Zpět na „Android OS“