Android OSprohlížeč chrome - potíže s datovým připojením

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
freez007
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi2S JB stock ROM

prohlížeč chrome - potíže s datovým připojením

Příspěvek od freez007 » pon 09. led 2012 16:15:45

Ahoj
Potřeboval bych poradit. Mám s Androidem několik problémů. Mám SGS 2, T-Mobile. Vše začalo po aktualizaci z (ofic) 2.3.3 na (na ofic.) 2.3.5 (cca před 5 dny). Nyní mám dva problémy.
1) Když zapnu tethering na WI-Fi tak se PC (NB) korektně spojí,dostane IP adresu, ale internet na NB nejede ( v MT je vše OK), zkoušeno na několika NB i několika místech (Hodonín, Brno, Zlín) i několik jiných wifi sítí včetně datového připojení, ale net na NB nejede. Po aktualizaci prostě internet nejede přes Wifi. Když připojení provedu přes USB tak internet na NB jede. Než jsem aktualizoval na 2.3.5 jelo vše bezproblémů i přes Wi-Fi tethering.
2) Po aktualizaci se mi můj oblíbený server (www.diit.cz) přestal zobrazovat (JDE O ZOBRAZRENI PRIMO V MT). MT rozpozná že server používá mobilní verzi a místo www.diit.cz mě přesměruje na mobilní verzi (www.m.diit.cz) do aktualizace na 2.3.5 bylo vše vpořádku. Nyní po aktualizaci na 2.3.5 mi prohlížeč chrome zahlásí při pokusu přejít na www.m.diit.cz "potíže s datovým připojením, stránka obsahuje příliš mnoho serverových přesměrování" a stránka se nezobrazí. Zkoušel jsem DOLPHIN a ten napíše "webová stránka není dostupná". Jen pro upřesnění, dělá to jen tato stránka (možná je jich více, ale jen o této vím).
V obou případech jsem zkoušel WIPE CASCH i DATA i přes kod, ale nic nepomáhá. Nenapadá někoho něco. Nechci mít problémy s MT a tak nechci do MT neoficiálně zasahovat. Předem díky za jakoukoliv pomoc.

Odpovědět

Zpět na „Android OS“