Android OSProblem s SMS, dorucenka obsahuje nevyzadaneho prijemce

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
xsiii
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Hero

Problem s SMS, dorucenka obsahuje nevyzadaneho prijemce

Příspěvek od xsiii » čtv 19. led 2012 9:55:46

Zdravim,
na mem HTC Hero(oficialni posledni update) jsem posledni dobou, se zakladni sms aplikaci, po odeslani sms dostal vice stejnych dorucenek. Bral jsem to jako bug a nedaval tomu vetsi pozornost, az jsem zjistil z vyuctovani, ze nektere zpravy i kdyz nebyly nijak dlouhe mam nauctovane dvakrat na stejne cislo. Provedl jsem zalohu pomoci titan backup a resetoval telefon do tovarniho nastaveni s tim ze jsem sms opet obnovil. Pote jsem nainstaloval Handcent sms a pres Titan puvodni aplikaci odstranil. Zdalo se vse bez problemu, i kdyz nove vyuctovani jsem jeste nemel moznost videt az jsem dnes kliknul na dorucenku a Handcent ukazuje dva kontakty i kdyz zprava mela byt odeslana pouze jednomu prijemci.
Po projiti ostatnich dorucenek jsem zjistil, ze ke kazdemu mnou volenemu prijemci je v dorucenkach uvaden jeste jeden stale stejny kontakt. Prohledal jsem nastaveni a pri prohlizeni tohoto kontaktu jsem zjistil, z dorucenych zprav, ktere meli byt od tohoto kontaktu, ze si nejak samovolne priradil i nektere informacni zpravy od operatora, i kdyz telefoni cislo u tohoto kontaktu mam ulozene pouze jedno.
Nesetkal se nekdo s podobnym problemem pripadne nevi kde by byl zakopany pes? Pripadne nejaka aplikace na podrobne prohlizeni kontaktu a jejich nastaveni? S hruzou ze vsechny moje odeslane sms dostavala i treti osoba jsem tento fakt jeste neoveroval, ale z toho podivneho prirazovani zprav jinych odesilatelu doufam, ze je to jen nejaky bug a nic takoveho se nedelo :D.

edit. tak udajne onen zahadny kontakt, zadne sms navic nedostava

Odpovědět

Zpět na „Android OS“