Android OSVyřešil jsem problém se stahováním z Marketu

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Kubri
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Wildfire S
Twitter: Kubri'Official

Vyřešil jsem problém se stahováním z Marketu

Příspěvek od Kubri » pát 27. led 2012 9:35:34

Ahoj,
kdo měl po poslední aktualizaci problém se stahováním z Marketu a neví do teď, co s tím, tak Vám rovnou řeknu, že za to nemohou FireWally ani nastavení modemu atd., co píšou na starém návodu přímo v Marketu.

Pokud problém chcete vyřešit, tak jednoduše běžte do aplikací a smazejte od tama mezipaměti a data od všech Market aplikací a z aplikací, které používáte přes Widgety.

Potom běžte a ukončete všechny Android spuštěné aplikace. To taky ve správě aplikací. A poslední krok - odeberte ze všech aplikací vztahujících se ke službě Market. To znamená updater, downloader atd.. prostě odeberte u všech těchto služeb aktualizace. Potom restartujte telefon.

Paradoxně se totiž tím odstraněním aktualizací načnou aktualizace nové, které se kryly s těmi starými. Týká se to tedy hlavně těch, kteří si stáhli poslední aktualizaci (tuším na začátku letošního roku.) Aktualizace se Vám uložily, ale kvůli krytí a chybě vývojářů se Vám schovaly za ty staré. Proto se překrývala i funkčnost.

Pak napište, zda-li Vám to pomohlo. Mě to pomohlo na Wildfiru S a na Desiru novém.

Marcek
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Orange San Grancisco

Re: Vyřešil jsem problém se stahováním z Marketu

Příspěvek od Marcek » stř 28. bře 2012 18:58:34

Zdravím,
mě tento postup bohužel nepomohl. Mám Orange San Francisco, resp. ZTE Blade a nejdou mi stáhnout některé aplikace z Marketu, většinou hry. Mám nainstalovanou ROMku 2.2, dělal jsem čistku v systému pomocí Root exploreru, mazal přebytečné věci, co šlo přesouval na kartu. Od té doby mi některé aplikace nejdou stahnout.... Vše jsem dělal podle návodu na internetu. Nevíte co s tím?

pepe531
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: hTC Wildfire

Re: Vyřešil jsem problém se stahováním z Marketu

Příspěvek od pepe531 » pon 11. čer 2012 15:53:30

Nazdar.
Ani mne to nepomohlo, mam hTC Wildfire a dva roky bez problemu, az teraz uz asi piaty den mi neide nic stiahnut z Google Play. Uz som skusal aj factory reset aj starsiu verziu Google Play. Vzdy napise downloading, ale zasekne sa to na 0%... skusal som vymazat data pri jednodlivych aplikaciach, nic nepomohlo...

Odpovědět

Zpět na „Android OS“