Android OSHTC EVO 3D problém s displayem (nezaznamenává dotyky)

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Vojtaaa
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC EVO 3D

HTC EVO 3D problém s displayem (nezaznamenává dotyky)

Příspěvek od Vojtaaa » pon 20. úno 2012 21:01:10

Zdravím, jedná se o to, že moje HTC EVO 3D podle mě nezaznamenává dotyky na obrazovku. Například v menu to vůbec nepociťuju, ale v hrách je to dost znát, zejména třeba v Trial Xtreme 2 nebo Shadowgun (samozřejmě to nejspíš bude dělat ve všech hrách, ale tyhle 2 zrovna hraju). Jde o to, že třeba v Trial Extreme jedu (držím prst na plynu) a zároveň stisknu "skok" a v tu chvíli přestane motorka akcelerovat (i když prst na plynu pořád držím), po opětovném zmáčknutí plynu se motorka opět rozjede (někdy ne a musím na display několikrát "tappat" než znovu motorka začne akcelerovat). Někdy to taky udělá i úplně nezávisle na tom, jestli mačkám něco jiného, prostě najednou, jako kdybych pustil plyn (který ale celou dobu držím).
Ve hře Shadowgun se mi zase stává, že když se chci někam podívat (otočit) tak aplikace zaregistruje jenom několik milimetrů pohybu prstu po obrazovce a potom už dál nereaguje, i když sunu prst dál. To samé při chůzi. Shadowgun takhle vůbec nejde hrát.
Jedinný, co jsem zkoušel bylo telefon restartovat, to samozřejmě nepomohlo, na nic vážnějšího jsem si netroufl, nechtěl bych přijít o případnou záruku. Telefon je asi měsíc starý.
Díky moc za všechny informace :)

S.hort.Y
Robot
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Tablet: Asus T100TA-DK003H

Re: HTC EVO 3D problém s displayem (nezaznamenává dotyky)

Příspěvek od S.hort.Y » úte 21. úno 2012 8:30:20

Podobný problém se řešil u GNexe, tuším, že to vyřešila až SW aktualizace.. Zkus případně factory reset (vypni a pak zmáčkni hlasitost dolů, kteoru pořád drž, potom zapínací tlačítko, který taky pořád drž).. A dej factory reset.. Ale pozor- smaže ti to všechny data, takže je třeba udělat zálohu..
Siemens C25i -> Alcatel OT 302 -> Ericsson T20s -> N 5210 -> Siemens SL45 -> Siemens SL45i -> N-gage QD -> N 6100 -> další N-gage QD -> N73 -> N 3510i -> T-m MDA II -> N 5530 -> HTC DHD -> GNex -> Nexus 4 -> Xiaomi Mi3 -> Xperia Z3c -> Xperia Z5d -> S8+ Duos -> Note 10+

Autor tohoto vlákna
Vojtaaa
Nové Androidě

Příspěvek od Vojtaaa » úte 21. úno 2012 21:24:49

No, každou chvíli by snad měl vyjít ICS, tak ten by to měl vyřešit, ale fakt se mi moc nechce tolerovat u měsíc starýho telefonu "nefunkčnost displaye". Vážně přemejšlim o reklamaci. A factory reset je jinak bezpečnej? Prostě to jen zformátuje telefon a resetuje nastavení ne?

LivArt
Terminátor
Reputace: 267
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Tablet: SGTab4

Příspěvek od LivArt » úte 21. úno 2012 21:28:43

V podstatě ano.
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

slipknot556
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: SONY XPERIA S non root

Příspěvek od slipknot556 » úte 21. úno 2012 22:15:32

mam presne isty problem u mojho Desire S a taktiez som to zistil na hrach hlavne trial extreme,pouzivam go launcher ex a pred tym mi to nerobilo a nechcem ho odinstalovat-mam vsetko poupravovane.

Autor tohoto vlákna
Vojtaaa
Nové Androidě

Příspěvek od Vojtaaa » úte 21. úno 2012 23:23:01

No, taky používám Go Launcher, ale kámoš, co má EVO taky a používá Go Launcher si na nic takovýho nestěžuje. Ale mě to začlo dělat později, ne hned po nainstalování Go Launcheru.

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 210
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » stř 22. úno 2012 8:26:35

Podle mě je to chování úplně normální a nesouvisí se SW (launcher atd.), ale je to nectnost multidotykového ovládání obecně. Na mém LG OO když udělám jeden dotyk, je to přesné a citlivé. Ale při druhém současněm dotyku se výrazně sníží citlivost i přesnost. Hry jsou tímto jen těžko hratelné, pokud vyžadují současně ovládat třeba pohyb a střelbu.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Autor tohoto vlákna
Vojtaaa
Nové Androidě

Příspěvek od Vojtaaa » stř 22. úno 2012 10:36:02

Ale předtím to NEDĚLALO chápete? Nicméně už by to snad mělo bejt v pohodě, udělal jsem factory reset, pak jsem zkoušel trial extreme a všechno fungovalo, ale teď mám problém s tím, že mi to nechce načíst SD kartu, ukazuje mi to, že je zaplněná a kolik je na ní místa, ale neukazuje aplikace ani nic, co je na ní.

slipknot556
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: SONY XPERIA S non root

Příspěvek od slipknot556 » čtv 29. bře 2012 18:15:06

Vyriešil si to volako?

Odpovědět

Zpět na „Android OS“