Android OSDokoncit akci pomoci aplikace....

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
sinco
Droid
Reputace: 29
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Kontaktovat uživatele:

Dokoncit akci pomoci aplikace....

Příspěvek od sinco » stř 22. úno 2012 0:37:52

Rad bych do toho seznamu pridal prehravace videi. Jeste nedavno jsem mel v seznamu vsechny prehravace co mam nainstalovane. Ted se mi u jednoho odkazu na internetu automaticky spoustel Rock player. Zvuk ok, obraz nebyl. Pak jsem nainstaloval BS Player. A v nabidce se ukazal i on.Ty dalsi , VPalyer a MX player by v seznamu meli byt taky. Coz jeste nedavno tak i bylo. A nejsou. Reinstalace prehravace nepomohla. Smazanim dat prehravace, odinstalaci a novou instalaci se take nic nezmenilo. Factory reset je to posledni. Jde to nejak opravit? Dekuji

Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, SGS7,SGS9

Szalooth
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P stock

Re: Dokoncit akci pomoci aplikace....

Příspěvek od Szalooth » pát 24. úno 2012 9:32:54

Je to sice long shot, ale zkusil bych vymazat i cache prohlížeče. A pokud jsi to neudělal, i data VŠECH přehrávačů.

Szalooth
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P stock

Příspěvek od Szalooth » stř 29. úno 2012 16:02:33

Vyšlo to?

Ante
Droid
Reputace: 16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi9 Lite
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ante » úte 23. pro 2014 11:26:19

At nezakladam stejny nazev tematu:

Chci "Dokoncit akci pomoci aplikace" natvrdo - t.j.ze dam ne pouze jednou, ale "Vzdy", ale pri opakovane akci mne znovu vyskoci okenko "Dokoncit akci pomoci aplikace".
Konkretne:
Na displeji mam widget "Last Call Widget" (vidim posledniho s kym jsem si volal). Po tapnuti na ten widget vyskoci "Dokoncit akci pomoci aplikace" a na vyber tam mam "CISELNIK" (to je aplikace ExDialer) a "Historie" (soucast systemu CyanogenMod). Oznacim "CISELNIK", dam "VZDY" a otevre se historie volani v prostredi ExDialer. Vse zavru, tapnu opet na ikonu "LastCall" ale opet se mne otevre "Dokoncit akci pomoci aplikace"...

Jak mam dosahnout toho, aby se po tapnuti na widget LastCall uz neobjevovalo "Dokoncit akci pomoci aplikace" ?
Xiaomi Mi9 Lite + ASUS ZB602KL

Odpovědět

Zpět na „Android OS“