Android OSProblem s Marketom "Moje aplikacie"

Máte dotaz týkajícíce systému/jádra android ? Zde je spravné fórum! :)

Moderátoři: don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór, don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór

Odpovědět
Uživatelský avatar
netineti
Robot
Příspěvky: 978
Registrován: čtv 08. dub 2010 11:48:26

Problem s Marketom "Moje aplikacie"

Příspěvek od netineti »

Vcera som flashoval mobil /Atrix/ a stala sa mi zaujimava vec s marketom..
V markete - moje aplikacie nemam ziadne app/vid foto/, ale ked zacnem hladat po markete app, ktore mam nainstalovane tak ich najdem, akurat nie su v zlozke moje aplikacie..Titanium backup mi ukazuje ze su pripojene - market doktor nurobi nic..skusal som ich pomocou TB odpojit a znovu pripojit viackrat a vysledok je stale rovnaky..
Skusal som vymazat v app marketu viackrat cache aj data, restartovat mobil, vymazal som aj cez recovery data a cache a stale nic..
Nakoniec som skusil preinstalovat cely mobil z recovery zo zalohy fw...vsetko bolo ok/aplikacie sa v zlozke moje aplikacie v markete zobrazovali/ kym som ich nedal updatetovat na najnovsie verzie a znovu to skoncilo tam kde som bol na zaciatku..to iste sa stalo po naistalovani uplne inej rom, ked som zalohu aplikacii spravil zo zalohy TB..Stiahol som app "AppBrain market", ktora je napojena na Google market a v nej updatety ukazuje, ale v Google markete je stale v "my apps" prazdno..
skusal som vymazat zo systemu data/data aj zlozky, ktore si aplikacie market a market updater vytvaraju, kde sa uklada cache atd, restartovat a stale to iiste..
Neviem ci to mohol sposobil TB alebo je to chyba na strane google..ak ste niekto riesili podobny problem - poradte ak som na nieco zabudol, co sa s tym este da urobit..


Obrázek


edit: takze tolko som hladal az som nasiel...tu je riesenie...dufam, ze to niekomu pomoze...

http://www.arctablet.com/blog/archos-ta ... ccess-fix/

video:
http://www.youtube.com/watch?v=IVzQ6ojvd0k

a k tomu este jedna app, ktora to robi opravu marketu uplne perfektne
https://play.google.com/store/apps/deta ... arketfixer
rolfovo
Nové Androidě
Příspěvky: 48
Registrován: úte 22. úno 2011 18:09:57
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S2 duos II
Mobil 2 / ROM: Sony Xperia Tipo Dual

Re: Problem s Marketom "Moje aplikacie"

Příspěvek od rolfovo »

Tyyjo, co jsem se s tímhle natrápil a nahledal. Třikrát jsem kvůli tomu komplet přeinstaloval mobil. Díky Ti moc!
Akorát - funguje to jen do doby, než Market ukončím, nevíš čím se tahle chyba stane?
Uživatelský avatar
netineti
Robot
Příspěvky: 978
Registrován: čtv 08. dub 2010 11:48:26

Re: Problem s Marketom "Moje aplikacie"

Příspěvek od netineti »

tiez som skusal vsetko mozne.... prve dva sposoby opravy funguju docasne..
oprava aplikaciou Matketfixer je stala... dovod preco sa chyba vyskytla netusim....
Uživatelský avatar
ramon.dexter
Moderátor
Příspěvky: 12740
Registrován: pon 04. kvě 2009 18:04:58
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock
Bydliště: Kozolupy

Re: Problem s Marketom "Moje aplikacie"

Příspěvek od ramon.dexter »

A ve webovým rozhraní Marketu ty svoje apps vidíš?
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
Uživatelský avatar
netineti
Robot
Příspěvky: 978
Registrován: čtv 08. dub 2010 11:48:26

Re: Problem s Marketom "Moje aplikacie"

Příspěvek od netineti »

na webe bolo vsetko ok...dokonca aj na druhom mobile kde som prihlaseny pod tym istym uctom... cele je to zaujimave...
ale app Market fixer problem vyriesila.....v podstate robi to iste ako Marketdoctor v TB/obnova liniek app k marketu/ ale asi nejak inak lebo na rozdiel od TB to funguje...
Odpovědět

Zpět na „Android OS“